Citáty z filmu

upraveno 6. listopadu 2010 v Akce a hlasování
1131416181974

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • upraveno 29. října 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Proč sem dáváte ty obrázky? To je z toho filmu, co zadával Montezuma? Docela to znepřehledňuje diskuzi a zpomaluje načítání stránky.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. října 2012
    Souhlas s Nevadou, dejte to do odkazů nebo do filmů.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Nevada: flanker.27: Vy jim snad chcete zničit masivní letákovou kampaň?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Máme jim snad začít říkat KLITORIS?
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    Trochu přitvrdíme. Čas vyjednávání vypršel. Říkejte si tomu extrém, ale navrhuji, abychom šli tvrdě a bez prodlení zaútočili skutečně masovou letákovou kampaní, a zatímco se z ní bude sbírat, nasadíme cirkusáky, alegorické vozy, pouliční divadlo a možná i dobročinné koncerty, ano?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Dost keců, vy srágory, teď je čas udeřit!
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    Možná, že když vás vydám, tak mě nechá žít. Pohyb, šmejdi!!!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Jednou budem dááál, jednou budem dáál, jednou budem dál já vííím...
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    Vylez, ty měkkejši, vyceň ty svý voslintaný zuby a já ti je vyrazim!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Pojďte, musim se hodit do gala. Jestli si hned nevezmu decentní oblek, musím rezignovat na funkci nejhezčího hocha na lodi.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Jestli zase budu nařčena z podněcování offtopiců, tak si mě nepřejte : )

    Každopádně zkratka je jediná nevýhoda, ale kdo by si vybral "Liga proti slintajícím monstrům" místo "Komise pro legalizaci integrace teroristických organismů a jejich rehabilitaci ve společnosti"?
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    Jak můžou bejt hlášky offtopic v topicu o hláškách? Tolik nápověd a pořád to nikdo neuhádnul :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Já bych taky volil zkratku :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Máte kliku, že mi v jednu ráno kiknul internet a už jsem sem nemohl těch obrázků nasázet víc 8-)

    Tak zadávám:
    E: "... Oskare, Líbím se ti?"
    O: "Jo, hodně."
    E: "A kdybych nebyla holka... pořád bych se ti líbila?"
    O: "Myslím že jo."
  • fiha, nejaká dánska tragikomédia?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Mno co se týká země původu, hledáš správným směrem. Originál není ani česky, ani anglicky.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Hm, ve znalosti severské kinematografie zrovna neexceluju, ale tohle je mi povědomý. Neni to Ať vejde ten pravý?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • Pán Prstenů, první díl? :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Tak tak. Kdybych byl formalista, chtěl bych přesnej název dílu, ale stejně všichni říkaj "viděl jsi Pána prstenů"? :)
  • upraveno 29. října 2012
    Společenstvo Prstenu, ne? :-) Nechtělo se mi to vypisovat celé...
  • Konečně jsem přišla na něco, co nejde jen tak lehce vygooglit :-)

    Osoba 1: "Proč si myslíš, že jsem chodil na soukromou školu?"
    Osoba 2: "Vypadáš hloupý a bohatý."
    Osoba 1: "Jenže já jsem chudý a chytrý."
    Osoba 2: " Ne, já jsem chudá a chytrá."
    Osoba 1: "Proč bys měla být chytrá?"
    Osoba 2: "Protože s tebou nejdu na kafe."
    Osoba 1: "Ani bych tě nepozval."
    Osoba 2: "Právě proto jsi hloupý."

    Původní znění je v anličtině, film je americký. Toto je jedna z úvodních scén, kdy se osoby 1 a 2 seznámí a samozřejmě spolu jdou na to kafe :-) Film je staršího data, měl pár nominací na Oskara, nakonec dostal jednoho - za hudbu, která je opravdu krásná :-)
  • safra a to som tu zrovna nebol :)
  • Michelle: Love Story?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 29. října 2012
    Teď stačí postupně vyzkoušet všechny filmy, které mají oskara za hudbu.

    Tak já zkusím tipnout první: Život je krásný...?

    edit: To je vlastně italský film :-/
  • Katy uhodla :-) A já si myslela, že to bude trvat dýl :-( Ale zase je fajn, že to někdo zná :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.