Citáty z filmu

upraveno 6. listopadu 2010 v Akce a hlasování
1111214161774

Komentáře

  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    došlo mi, že to asi moc známej film neni :-)

    Trefils :-)
  • Takže dávám?

    "Mám rád tu vůni čerstvě znapalmovaného lesa."

    Citace určitě není úplně přesná, ale něco v tomhle duchu tam padlo. Strašně těžké. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Jako někdo, kdo se nenarodil pro tento svět, musím přiznat, že najednou cítím smutek, když jej opouším. říká se, že každý atom našeho těla byl kdysi součástí hvězdy. Takže možná neodcházím. Možná se vracím domů.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Ano. Ale trefil zřejmě flanker. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Ta headova hláška má znít mám rád vůni napalmu brzo po ránu. Bohužel ten kdo uhádl jsem byl já :)
  • Ano, bohužel. :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 28. října 2012
    Zacitovala bych (ne jako zadání) moje oblíbené rčení "Pořádek je pro blbce, inteligent chaos zvládne," ale mohlo by se to někdy obrátit proti mně ;o)
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    HH Tvůj příspěvek mi to ani neukázalo :-)
    flanker byl ten kdo uhodnul
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Takže to pro přehlednost dám radši ještě jednou :)

    Jako někdo, kdo se nenarodil pro tento svět, musím přiznat, že najednou cítím smutek, když jej opouším. říká se, že každý atom našeho těla byl kdysi součástí hvězdy. Takže možná neodcházím. Možná se vracím domů.
  • To je mi strašně povědomé, určitě jsem to viděla... Ale nevím :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Nápověda. Má to opět něco společného s filmem, který zadával Thorar (tedy s tím, co jsem uhodl).
  • Deň keď sa zastavila zem?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Ee, mnohem lepší film :)
    (ale taky sf, překvapivě)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. října 2012
    Ani ten. Byl to debut režiséra, který má za sebou zatím jen 4 filmy, ale každý z nich stojí za to. Kromě toho napsal také několik scénářů pro filmy, ve kterých hráli třeba Tom Hanks nebo Jim Carrey.

    Jeho filmy jsou většinou společenskou satirou nebo kritikou, a často obsahují SF prvky.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Ne, není to Aronofsky.
  • Mr. Nobody to asi nebude, že? :-)
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    flanker díky za tip na film, už stahuju:-)

    (film jsem našel jen díky mocnému google-fu takže neodpovídám)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. října 2012
    Michelle: Ne. A zrovna tobě by se to mohlo tolik líbit. Je to trochu i o diskriminaci.

    Thorar: pak se pochlub :)
  • Je tím režisérem Michael Gondry?
  • Já si právě myslím, že už jsem to někde slyšela a tudíž ten film i viděla, ale nedovedu si to prostě vybavit:-) Napadla mě A.I. Umělá inteligence, ale tam nesedí ten režisér, který natočil jen 4 filmy, takže to taky nebude ono :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. října 2012
    Chmur+Michelle: Ani ten režisér, ani ten film.

    Tak další nápověda: ve filmu hraje velkou roli vypůjčený žebřík :)
  • upraveno 28. října 2012
    Andrew Nicol...? Jsem si skoro jist, že jsem trefil režiséra. Bohužel jsem od něj viděl jen dva filmy a citát si nepamatuji...takže střílím trochu naslepo
  • Vyměřený čas?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Chmur: jsi blízko blizoučko :)
  • Mohl bych tu napsat ty ostatní, ale není to fér. I když jsem na to přišel usilovnou prací na imdb. com:-) a zasloužil bych si to..
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Podle jedný z nápověd už by to nemělo bejt těžký.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.