Tak dneska jsem cosi dopsala. Teď už zbývá jenom polovinu vymazat, druhou polovinu přepsat, a je hotovo. 8-} (Musím si ty šílený smajlíky užívat, dokud můžu.)
Alek je prý přímo zavalen našimi povídkami. :-) Můžete valit ještě příští týden. Připomínám, že až do soboty. Těšíte se taky, až si zase počtete ty naše zběsilosti? Nebudu konkrétní, ale ti/ty, co už něco začali, tak by to měli dokončit. Už jen kvůli mně. ;-)
@heavy_head Nechceš jít místo mě do školy? Bych byl doma a dopsal bych to ale takhle tam budu sedět do čtvrt na pět a pak ještě na zahradu pracovat. Nestíhám. :-?
Komentáře
Těšíte se taky, až si zase počtete ty naše zběsilosti?
Nebudu konkrétní, ale ti/ty, co už něco začali, tak by to měli dokončit. Už jen kvůli mně. ;-)
Skusim pridat este dva, mozno to stihnem :)
Ja a tie moje deadliny....aj s porodom to bolo po termine :)
Sice nic nepíšu, ale na konci listopadu mám odevzdat pár prací do školy, a takhle bych přes samý čtení nic nenapsala. :)