Zima se blíží...

upraveno 25. října 2012 v Webové záležitosti
1235»

Komentáře

  • přesně, klidně na mail
  • @Nevada Máš pravdu, to bude asi nejlepší :-)
    @alek Pošlu ti teda svůj "výtvor" na mail...
    @Branislav 'Gepeto' Brane, díky :-) Ale to už je na mě fakt moc složité :-D
  • Aha, už možná tušim, v čem je problém. Bohužel to by chtělo někoho, kdo by mohl v prohlížeči ověřit, zda máš povolený načítání skriptů - což sám ani nevim, jak v Exploreru zjistit.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.