@Nevada Máš pravdu, to bude asi nejlepší :-) @alek Pošlu ti teda svůj "výtvor" na mail... @Branislav 'Gepeto' Brane, díky :-) Ale to už je na mě fakt moc složité :-D
Aha, už možná tušim, v čem je problém. Bohužel to by chtělo někoho, kdo by mohl v prohlížeči ověřit, zda máš povolený načítání skriptů - což sám ani nevim, jak v Exploreru zjistit.
Komentáře
@alek Pošlu ti teda svůj "výtvor" na mail...
@Branislav 'Gepeto' Brane, díky :-) Ale to už je na mě fakt moc složité :-D