Jasne, dik Trochu mi trva sa zorientovat, dakujem za trpezlivost :) Mozem potvrdit, ze aj na tablete to vyzera fajn Moj webmaster tvrdi, ze to vyzera ako proficky web, aj ta grafika Trosku sice oremcal ten zubkaty okraj, ale mne to vobec nevadi :)
Jéé, díky za info od webmastera :-) No to je jedna z největších změn - mělo by to fungovat na všech (moderních) zařízeních - zkuste si zmenšovat/zvětšovat šířku okna a pochopíte. Moderní říkám proto, že ve starých prohížečích to je zase naopak totálně rozjetý - to přiznávám, že jsem zatím nevyřešil, snad vás moc nebude.
Nový vzhľad je naozaj zaujímavý. Mal by som len dve veci. 1. Hore ako sú rubriky a znaky. Aj pre Svet aj pre Knihy je tam ten istý znak knihy. Je to len detail, ale prečo nepoužiť znak sveta? Napr. ten znak, ktorý máme ako 'Upozornenia', iba biely :) 2. Znaky prečítaných kníh sú úžasné. Ďalší detail, ale: Ak nie som jediný, komu by sa to páčilo tak dúhovo, mohli by mať tie znaky aj rozdielne farby podľa amerických vydaní? Teda modrá, žltá, zelená, červená, biela.?
Páčia sa mi smajlíci. Bude to vyžadovať trocha zvyku, ale dá sa to. :D
nechal by som šedivé, nebol som v dúhovej garde, ale patrím Starkom :) overlay pri pohybe kurzorom, ktorý by vypísal názov knihy je dobrý nápad. stačí skrátena verzia: Hra, Stret, Boure, Hostina, Tanec
Aleku ne, nehlásí, jenom se to neuloží a pohlaví mám taky furt nezařazeno. :-D Ha! Problém vyřešen, nedodala jsem tam nickname jenom uživatelské jméno a to asi prznilo vešerý rozvoj. :-)
V pořádku, už tam mám tu správnou jednu. Zajímavé je, že prvně když tedy byla změna úspěšná, vylítlo zelené pop-up okýnko že je vše správně upraveno, když odškrtám knihy a dám uložit, už se neukáže a tím pádem musím skočit do vlákna a zjistit, zdali je už vše OK, je to asi blbinka, zabere to pár vteřin, ale to OK okno by bylo milé po každé editaci, je-li to možné.
Komentáře
smajlíky spousta lidí chtěla :-)
Trochu mi trva sa zorientovat, dakujem za trpezlivost :)
Mozem potvrdit, ze aj na tablete to vyzera fajn
Moj webmaster tvrdi, ze to vyzera ako proficky web, aj ta grafika
Trosku sice oremcal ten zubkaty okraj, ale mne to vobec nevadi :)
1. Hore ako sú rubriky a znaky. Aj pre Svet aj pre Knihy je tam ten istý znak knihy. Je to len detail, ale prečo nepoužiť znak sveta? Napr. ten znak, ktorý máme ako 'Upozornenia', iba biely :)
2. Znaky prečítaných kníh sú úžasné. Ďalší detail, ale: Ak nie som jediný, komu by sa to páčilo tak dúhovo, mohli by mať tie znaky aj rozdielne farby podľa amerických vydaní? Teda modrá, žltá, zelená, červená, biela.?
Páčia sa mi smajlíci. Bude to vyžadovať trocha zvyku, ale dá sa to. :D
A ještě bych při najetí na danou ikonku vypsal název knihy - ne všichni jsou tak zběhlý v těch symbolech...
Ehm...jsem pro. :-)
overlay pri pohybe kurzorom, ktorý by vypísal názov knihy je dobrý nápad. stačí skrátena verzia: Hra, Stret, Boure, Hostina, Tanec
Ha! Problém vyřešen, nedodala jsem tam nickname jenom uživatelské jméno a to asi prznilo vešerý rozvoj. :-)
Postupně doplnuji info na základě vašich dotazů na http://www.icefire.cz/nezarazene/novy-ice-fire-model-2012/
edit:treba napísať nick presne, že? veľké malé písmena tiež? @montezuma?