snad ne ve žlutem nebo červeném... (mimochodem, kdy by měli byt v provozu ty nove stránky? určitě už to tady někde je, ale co, te´d se tu prý budou dít horší věci než opakování blbých dotazů :D)
No tak já jdu na to :). Bylo by dobrý, kdyby jste teď 5 minut nekomentovali/neposílali si pm/nezakládali diskuze. Možná tomu stejně nezabráním -- jde o to, že by to mohlo přidat pár problémů.
Komentáře
You are now just some forum that I used to know.....
ahoj a dovi.
(mimochodem, kdy by měli byt v provozu ty nove stránky? určitě už to tady někde je, ale co, te´d se tu prý budou dít horší věci než opakování blbých dotazů :D)
1é, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1... a rozhosti sa ticho.....
Dakujem Alekovi a celemu podpornemu timu :)