Odkazy , obrázky...

upraveno 14. dubna 2019 v Rozličný pokec
1100101103105106368

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. října 2012
    Krisa: Když Adele jinak, tak co tohle?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 23. října 2012
  • upraveno 23. října 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 23. října 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 23. října 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. října 2012
    Já mám s Adele takovej problém. Jako by jí ten hlas neseděl, nevim jak to říct - jako kdyby mutovala nebo co... :) Čímž vůbec nechci říct, že zpívá špatně.

    Michelle: ono od třináctiletý holky je to taky těžký chtít "tak úplně vědět" - i když působí i v rozhovorech na svůj věk slušně vyspěle.

    Ostatně málokdy vzejde z cover verze něco lepšího než od původního interpreta.
  • upraveno 23. října 2012
    flanker: No, jasně, já bych to od ní ani nežádala a nečekala:-) Ale prostě u Adele cítím, že ví o čem zpívá, je tam ta přidaná hodnota:-))) Časem se to do hlasu Mariny určitě taky dostane.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. října 2012
    Ode mě to neni úplně fér posuzovat, protože to neni zrovna můj typ hudby, jen mě zajímalo to posouzení

    BTW ale na tý marině oceňuju to, že si vybrala něco nejen technicky ale i duševně těžšáho, než nějakej popíček...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 23. října 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. října 2012
    Je spíš otázka jestli "zatím", protože mám taký nejasný dojem, bys to asi řekla o komkoli :)
  • upraveno 23. října 2012
    Kriso ale když jí řeknou že má potenciál a k tomuhle se dopracuje (svým stylem a interpretací) tak to tak nebolí. :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 23. října 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 23. října 2012
    Vlcacka: Ale slečně nemají říkat nic, co by ji mohlo bolet. Spívá skvěle, jen si vybrala něco, co je nad síly většiny lidí na planetě.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. října 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 23. října 2012
  • upraveno 23. října 2012
    Spíš mi šlo o coververze. Proč by to až na to bude mít nenazpívá svým stylem? Myslím, že někdy nazpívat nějakou písničku někým jiným není špatné, jen...jiné. Takhle se mi třeba líbí předposlední album Petera Gabriela "Scratch my back," kde zpívá za doprovodu orchestru písně jiných. Takoví "Heroes" od něj jsou od něj naprosto úžasní. Škoda že nedošlo k druhé části projektu, k "I´ll scratch you," kde měli zase Gabrielovy písně zpívat jiní. Nechci polemizovat, spíš mne zajímá tvůj názor. Z českých mi teď tane na mysl "Smích z vedlejšího pokoje," který v roce 1996 nazpíval na albu "Citová investice" Michael Kocáb a o několik let později Jan Maxián do Kudykam. Totéž "Rozeznávám" původně od Richarda Müllera, v Kudykamu od Františka Segrada. Úplně jiné a přesto se mi obě verze líbí.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. října 2012
    1. Nevynechat denní odběr jedu :)
    2. "Dívčina má velmi nadějné vyhlídky a věřím, že po nabytí životních zkušeností bude zpívat podobné písně se stejně hlubokým ponorem jako Adélka." :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 23. října 2012
    flanker.27:
    1) teď se cítím jako na kontrole na alergologii, kdy se mě paní doktorka po spiru ptala, jestli léky beru opravdu pravidelně :D
    2) může být

    Vlcacka: Cover verze vůbec nehaním a nic proti nim nemám, když je dotyčný/á/í zpivá/á/ají dle svého a ne jako kopie originálu.
  • upraveno 23. října 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. října 2012
    Krisa: Z toho si nic nedělaj, taková rodinná hláška :)

    Vlcacka: tak nějak doufám, že ve Francii jsou přecejenom větší možnosti
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 23. října 2012
    flanker.27: Nic si z toho nedělám, jen jsem si tě představila, stejně jako paní alergoložku, jak na mne přísně zhlížíš skrze brýle :)
  • upraveno 23. října 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. října 2012
    Brejle jsem nosil někdy ve třetí a čtvrtý třídě :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 23. října 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. října 2012
    Nechť naše brýle v bratrství se spojí a jejich cesty nic nezkříží a nerozdvojí.
    Nebo jak to v tý Chatě v Jezerní kotlině je :)
  • upraveno 24. října 2012
    svoa: ehm asi mi niečo blbne
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 24. října 2012
    svoa00: Už nic :)
  • upraveno 24. října 2012
  • upraveno 24. října 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.