Poradna

upraveno 23. července 2012 v Rozličný pokec
web je plný mudrlantov, ale občas sa oplatí poradiť v úzkom kruhu ľudí, ktorých poznáte. niekto vie aké televízory sa oplatia kúpiť, niekto sa rozumie do opravy auta a niekto....

Kutilovia a odborníci, toto je miesto kde budete velebení nami, čo majú veľa otázok.
1111214161775

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. října 2012
    A nebýt slaboch (já ty ksichty nikdy nevydržím) :)
  • upraveno 22. října 2012
  • upraveno 22. října 2012
    A teď si vezměte, že náš KRÁLÍK, je schopnej vyskočit na židli a pak na jídelní nebo jakejkoliv jinej stůl. Když je na stole hrníček s čajem je odsouzen k překlopení, vylití, kytička k okousání, nedejbože tabulka čokolády.. Když přineseme nákup, Burák okamžitě prohledá tašku a vytáhne si čerstvej rohlíček. Musíme si holt dávat bacha. Co fakt miluje a je to tom jak divej je náš domácí jablečnej mošt :D Jinak je to taky samozřejmě miláček rodiny. Teda pokud jde o rozmazlování mazlení a ňuchňání. Takovýty nepříjemnosti jako čištění klece je pochopitelně na mně...
  • upraveno 22. října 2012
    Hmm... Mňam, krááálííík! ;D
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 22. října 2012
    pozor dinosaurus! Prchej!!
  • upraveno 22. října 2012
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 22. října 2012
    spíš krisy :)
  • upraveno 22. října 2012
    Pravda, když se na to podívám pořádně, zdá se to na myš příliš velké... :D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 22. října 2012
    Evoluci nezastavíš
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 22. října 2012
    jj Krisy jsou už i na internetových fórech...
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 22. října 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. října 2012
    MU: Pozor, střet ještěr/plaz vs. králík může dopadnout dosti nečekaně... :)
  • upraveno 22. října 2012
    flanker: Nééé, teď se budu bát i vlastního oběda!!! xD
  • upraveno 22. října 2012
    flanker: úžas :)
  • upraveno 22. října 2012
    Ten králík je borec... :-o
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. října 2012
    Doufám, že to ten králík nakonec přežil (nevidím, jestli to ten syčáckej had něďobl).
  • upraveno 22. října 2012
    To je až v režisérské verzi. :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. října 2012
  • upraveno 22. října 2012
    Ne, ten králík to přežil, jenom srolovali tu hadici, co hrála hada. :-)
  • upraveno 22. října 2012
    A já si myslím, že umřel ten had, strachy:-))) Ten králík byl fakt drsný... Kdo by to do něj řekl:-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 22. října 2012
    To mě připomnělo jeden z mnoha Chuckových vtípků:
    "Chucka Norrise jednou kousla kobra. Po třech hodinách krutých bolestí chcípla."
  • upraveno 22. října 2012
    Monte :
  • upraveno 22. října 2012
    tenhle sem ještĚ nesliŠel.. a je dobrýý
  • upraveno 23. října 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 23. října 2012
    Ben Nevis: Tak to naše hyeny naštěstí zájem o psí misky mají. Dostávají granule (každá svoje - jedna má už dospělácké a ta druhá už má seniorské), speciální prášek proti zubnímu kameni (čištění kartáčkem jsme vzdali, byl to děsný boj s nulovým výsledkem - kuřecí pasta byla sežrána a pes v čoudu) a dost často tzv. "chutítko" (neslaný vývar z kostí, kůží, odřezků z masa, občas olej na krásnou srst, občas trochu vajíčka apod.).
    Se skákáním návštěvám na klín nemáme problém - máme obě psice ze sekáče a strašně se bojí všech cizích lidí, takže štěkají a vřískají. Když jim vysvětlíme, že ti lidé k nám patří a nežerou malé pejsky, tak se uklidní a štěkají, jen když se na ně návštěva podívá nebo se pohne :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. října 2012
    Naše psice je rovněž k cizím dost rezervovaná, když přijde návštěva, trvá tak dobrou hodinu, než si zvykne na narušení teritoria...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 23. října 2012
    Ty naše to už zvládají za kratší dobu než hodinu, ale kvantitu nahrazují kvalitu - řvou jak blázni. Zásadní proměnná pro odhad délky štěku je pokrývka hlavy. Jak má někdo něco na hlavě, velká psice vříská jak šílená (má to už od mala, asi ji někdo s něčím na hlavě ublížil, než ji hodil do útulku).
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Dotaz.
    Firefox mi od verze 13 označuje všechna slova s diakritikou jako chybu (červeně podtrhne). Nevíte někdo proč a hlavně jak se toho zbavit? V nastavení/možnostech prohlížeče mám jako výchozí nastavenou češtinu.
  • ahojte, jedna pracovná otázka, na tu prítomných čechov:
    rozumiete slovu Valibuk? (je to rozprávková postava, chlapec, ktorý bol veľmi dlho kojený a bol potom strašne silný, tak že váľal buky a duby). aký je k nej český ekvivalent?
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 29. října 2012
    Valibuk se používá i u nás, je to československý výraz.

    A myslim, že to pochází z pohádky od Boženy Němcové (jemně naznačuju, že to není slovenské slovo).
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.