Reorganizace

upraveno 6. listopadu 2010 v Webové záležitosti

Nazev zni az moc vznesene, jen jsem ze samostatneho fora Diskuze s Haninou udelal podforum Prekladu, nejsou to tak frekventovany topici...

A dal bych jeste rad rochu upravil sekci Spekulace, vytvorit podobna podfora, do kterych by se sdruzily jednotlivy topici, kterych je tu uz 42. Zatim me napadly: Postavy, Akce (Turnaj, Miss apod.)...pak mozna Rody...nenapada vas nejaky lepsi rozdeleni? Nejakej spolecnej jmenovatel pro vetsi mnozstvi topicu ze Spekulaci?

Moc diky za navrhy...

13»

Komentáře

  • upraveno 18. ledna 2007

    myslim ze tohle je relativn lepsi pri kriteriu zachovani tematiky...co?

  • upraveno 18. ledna 2007

    Takze Reorganízace tak, jak jsem ji planoval, se s mensimi obtizemi, myslim podarila. Dokonce jsem na popud Leta pridal i hodnosti, coz uz jsem taky dyl planoval.

    Jeste jednou se omlouvam za chvilkove zmizeni temat:-)

    Doufam, ze forum se tak stalo trochu prehlednejsim, pro me urcite:-)

  • upraveno 18. ledna 2007

    Alek wrote:
    myslim ze tohle je relativn lepsi pri kriteriu zachovani tematiky...co?

    Ale jo... možná malí zlovlci by nebyli uplně k zahození, co Léto? 8) Nebo možná klasické hvězdy, v počtu sedmi samozřejmě... Ale říkám, to je prkotina, vůbec to neber v potaz.

  • upraveno 18. ledna 2007

    Já chci tohle: nebo tohle:

    A nedám pokoj, dokud to nedostanu! :D

  • upraveno 18. ledna 2007

    tak si to dej misto avataru, je to lepsi nez ten co mas ted:-))

  • upraveno 18. ledna 2007

    Já si tam dám toho s vyplazeným jazykem, ale jenom v případě, že ty si tam dáš toho mrkajícího. :twisted:

  • upraveno 18. ledna 2007

    kdybych tam chtel mit zlovlka, tak mam rozhodne lepsi adepty, takze dekuju, ale necu:-)

  • upraveno 19. ledna 2007

    Kam zmizela celá sekce "spekulace"? :evil:

  • upraveno 19. ledna 2007

    Ahoj Aleku nebo snad lorde veliteli?

    viděl jsem, že tady jě nejaké specifické rozlišování návštěvníků. Já jsem např. potulný rytíř. Je to někde vysvětlené?

    Já hádám, že to bude asi podle počtu příspěvků. Četl jsem poslední Eddardův příspěvek do turnaje. Kde na konci píše, že využívá svého práva udělit dva hlasy. Doufám, že to nesouvisí s jeho postavením rytíře, lorda nebo co vlastně je a ještě víc doufám, že to byl od Eddarda špatný vtip. Bylo by to totiž trochu unfer. Chmur

  • upraveno 19. ledna 2007

    Nebyl to vtip*. Myslel jsem to smtelně vážně. Specifické rozlišování je vskutku podle počtu příspěvků, takže jestli pomýšlíš na povýšení, začni chatovat. Na druhou stranu, potulný rytíř zní dobře. Nic ho nesvazuje, přichází a odchází kdy chce... To my s Tynou už jsme dávno v jhu lorda velitele a musíme drhnout hajzlíky kartáčkem na zuby...

    * - Léto s heavy headem před začátkem turnaje navrhli, aby každý účastník mohl za celý turnaj svému oblíbenci jednou za turnaj pomoci dvěma a jednou třema bodama... A jelikož nikdo tehdy neprotestoval, stalo se z toho pravidlo. Já jsem třeba těch dvou bodů využil, abych trošku napravil podle mě neprávem jednoznačné vyznění duelu. Asi už tím nic neovlivním, ale udělil jsem je podle nejlepšího svědomí a vědomí.

  • upraveno 19. ledna 2007

    Tyna wrote:
    Kam zmizela celá sekce "spekulace"? :evil:

    Tuším bylo rozházeno po těch třech podfórech, ne?

  • upraveno 19. ledna 2007

    Pratele, omlouvam se, ale driv to neslo, meli jsme tu mensi vypadek:-)

    Na popud Chmura male vysvetleni k hodnoceni:

    Hodnosti (neboli pocet mecu nad avatarem) je jen takova hracicka, rozhodne to nema vliv na nejake pravomoci v Turnaji apod.-) Hodnost je dana poctem vasich prispevku, hranice jsou nastevny nasledne:

    0-50 novic

    50-100 panos

    100-200 potulny rytir

    200-300 rytir

    300-400 kapitan strazi

    400-500 slechtic

    500 a vic lord

    moderatori a admin maji spesl hodnoceni.-) myslim ze za jejich praci s moderovanim si to zaslouzi, Leto ma Zlovlka, head zatim Majordoma, ale muze si vymyslet co chce, to je jen muj napad:-)

    ad zmizeni sekci (Spekulace)...k zadnemu zmizeni nedoslo (pokud nepocitam ono dvouhodinove opravdove zmizeni prevcirem vecer:-)). Sekce Spekulace uz byla tak neprehledna, ze jsem ji rozdelil do tri podsekci (Sub-for). Kdyz rozkliknete Spekulace objevi se vam tri Sub-fora - Postav, Akce a Spekulace. Nebo pod popisem Spekulaci jsou primo odkazy na tyto sub-fora. Podobne je tomu u GRRM a Pisen a Prekladu.

    Doufam ze uz je to jasne a vse je tak jak jsem popsal:-)

  • upraveno 19. ledna 2007

    reakce na DOTAZ: Nejedná se o žádnou diskriminaci. Na začátku topicu Turnaj jsou zveřejněna pravidla. Předpokládal jsem, že si je zájemci o hlasování přečtou. Jsou stručná a přehledná.

    to Eddard: Možnost udělit 2 body má v průběhu turnaje každý dvakrát.

  • upraveno 19. ledna 2007

    Chci se omluvit Eddardovi. Já jsem ty pravidla fakt moc nečetl....nestíhám...ale Tyna mi to vysvětlila....Navíc jsem vznětlivý melancholik.....takže než začnu pořádně přemýšlet, mám chvíli zatemnělý mozek :) . Ale dokážu uznat chybu. Takže sorry.

  • upraveno 19. ledna 2007

    Nona probléma, milý Chmure... Každý nemá čas pročítat ty nekonečné diskuse, které jsou mnohdy beztak jenom zabíjením času. Jak vidíš, ani já si to nepamatuju správně... Takže dva body dvakrát, tři body jednou. OK, heavy...

  • upraveno 21. ledna 2007

    Dne 19. ledna 2007 ve 14:30 byl zlomen letitý rekord fóra v počtu přítomných uživatelů. Jak vidno, reorganizace (jinak též nazývaná "Přestavba" či "Alekova perestrojka") již nese své ovoce! :)

    Gratulujeme! 8) *zlovlk nesoucí v tlamě květinu*

  • upraveno 22. ledna 2007

    Léto wrote:
    Dne 19. ledna 2007 ve 14:30 byl zlomen letitý rekord fóra v počtu přítomných uživatelů. Jak vidno, reorganizace (jinak též nazývaná "Přestavba" či "Alekova perestrojka") již nese své ovoce! :)

    Gratulujeme! 8) *zlovlk nesoucí v tlamě květinu*


    Hezky, verim, ze ho za brzo zas prepiseme...ale nebojte, zadna perestrojka se ted nechysta:-) jo, a rozhodne necekejte zadnou glasnost! nadale zustavam samozvanym krutovladcem:-))
  • upraveno 22. ledna 2007

    Oranžovou, sametovou nebo jakou revoluci na tebe, tyrane! We shall overcome, we shall overcome, we shall overcoooooooome, ooooone daaaaaay! :evil: :x

    Ne, kdyby všechny diktatury na světě byly jako ta tvoje, žilo by se sakra líp ;-)

  • upraveno 22. ledna 2007

    Eddard wrote:
    Oranžovou, sametovou nebo jakou revoluci na tebe, tyrane! We shall overcome, we shall overcome, we shall overcoooooooome, ooooone daaaaaay! :evil: :x

    Ne, kdyby všechny diktatury na světě byly jako ta tvoje, žilo by se sakra líp ;-)



    Dalsi ritopich...

    Jsi prilis laskvy, Nede. Chces kreslo ministra kultury?:-)
  • upraveno 22. ledna 2007



    Konečně to pochopil, zmetek jeden!

    Ne, neblázni, to si nezasloužím...

  • upraveno 22. ledna 2007

    Eddard wrote:


    Konečně to pochopil, zmetek jeden!

    Ne, neblázni, to si nezasloužím...



    Zkousi to hezky, ale kdyz ani nema tu odvahu si o to rict na rovinu...a jeste k tomu nepochopil, ze funkce tady nejsou za zasluhy, Leto a head by mohli vypravet:-)
  • upraveno 22. ledna 2007

    Ne, vážně, chraň tě ruka Otcova, jestli mi přidělíš nějaké moderátovrství - tím, bys z mého volného času co tady trávím udělal povinnost a to bych se pak rychle pakoval. Jsem naprosto spokojený s tím jak to je... ;-)

  • upraveno 22. ledna 2007

    hehe:-) neboj, na moderatorstvi jsem ani nepomyslel...

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.