Reorganizace

upraveno 6. listopadu 2010 v Webové záležitosti

Nazev zni az moc vznesene, jen jsem ze samostatneho fora Diskuze s Haninou udelal podforum Prekladu, nejsou to tak frekventovany topici...

A dal bych jeste rad rochu upravil sekci Spekulace, vytvorit podobna podfora, do kterych by se sdruzily jednotlivy topici, kterych je tu uz 42. Zatim me napadly: Postavy, Akce (Turnaj, Miss apod.)...pak mozna Rody...nenapada vas nejaky lepsi rozdeleni? Nejakej spolecnej jmenovatel pro vetsi mnozstvi topicu ze Spekulaci?

Moc diky za navrhy...

2

Komentáře

  • upraveno 18. ledna 2007

    heavy_head wrote:
    A co teprv naše potomstvo! 8)

    To bude pro Varyse těžký úkol. Ale on na něco přijde.

  • upraveno 18. ledna 2007

    heavy_head wrote:
    Podívejme! Z prostého pobíječe much se vypracoval až na současný prestižní post chlípného perverzního eunucha. To není až tak běžný úkaz.


    To je zcela očekávatelný jev ve všech RPG hrách, a potažmo i ve všech brakových fantasy románech. :P

    Týna wrote:
    Maminky na vás budou tak pyšné....


    Paní Varysová, paní Baelišová a paní Pycellová už balí svačinky. :wink:
  • upraveno 18. ledna 2007

    1) Co se stane s těmi tématy, která nejsou zařazena ani do jedné z podkategorií? Budeme se pokoušet pro ně vymýšlet ještě nějaká další zobecňující označení, nebo už tam zůstanou? :?:

    2) Aleku, mohl bych tam, kde ty máš napsáno "site admin", mít napsáno "direwolf"? :)

  • upraveno 18. ledna 2007

    Prave na tom delam:-) Zatim jsem dal vsechno do tech podkategorii, nemyslim, ze by tam vylozene neco nepatrilo, ale pokud myslite vy ze se tam neco nehodi, klidne vyndejte mimo, pocitam s tim, ze ty nezaraditelny zustanou mimo, je zbytecny delat podkategorii pro 2 topici...

    ad 2) hele ja myslim ze jo, mrknu na to...

  • upraveno 18. ledna 2007

    tak jsem zatim vytvoril 2 hodnoceni, Lord Velitel a Zlovlk, a pridal jsem ty obrazky...mely by znacit kolik ma kdo prispevku, ty s nejvice samozrejme vsech 6. Ale chtelo by to vymyslet nejakou stupnici hodnoceni, hodnosti - maximalne 6+moderator+admin...

    Me zatim napadlo - Lord Velitel, clen Kralovske gardy, Rytir, Zlate plaste...nemate nakej napad?:-)

  • upraveno 18. ledna 2007

    Vypadá to hezky! :)

    Ta hodnost se určuje podle absolutního počtu příspěvků, nebo to záleží na části z celkového počtu?

    Hodnostmi bychom se mohli inspirovat u Westeros.org, tam mají myslím mimo jiné commoner (poddaný), sellsword (žoldák), hedge knight (potulný rytíř) a tak. Musel bych se podívat.

    A jaká je stupnice u zlovlka...? Každý si bude moci vybrat, jestli chce postupovat po "rytířské" nebo "zlovlčí" hierarchii? :) Ser Těžkohlavý nebude mít radost, až zjistí, že je "zlovlk". :twisted:

  • upraveno 18. ledna 2007

    je to absolutni cislo, takze ho budu muset prenastavovat (zatim to vidim na 50-100-200-300-400-500)

    ja vedel ze jsem to nekde videl, tak se tam mrkni, to je presne ono:-) a drzel bych se tehle linie, zlovlci cestu bych nedelal, zlovlk bude neco zvlastniho pro moderatory, co?:-) anebo udelat zlovlci cestu a vyprdnout se na rytirskou, ale napada te 6 stupnu zlovlka? No mozna by sli pouzit jmena nasich znamych zlovlku, dat je podle veku jejich majitelu (Duch, Sedy vitr, Lady apod...)

  • upraveno 18. ledna 2007

    Kdyby to číslo bylo relativní, mohl by sis ušetřit práci. :)

    Šest stupňů zlovlka? To zní jako z nějakého brakového bojového filmu asijské provenience. :wink: Taky bych zůstal spíše u těch rytířů, zlovlka bych buďto nechal jako možnost pro moderátory, anebo - pokud bychom tu "zlovlčí cestu" chtěli udělat pro všechny - by musela být pouze volitelná. Jestli to tedy jde.

    Na Westerosu je to, podle mých bádání, takto:

    * Commoner (Poddaný)

    * * Freerider (Svobodný jezdec)

    * * * Sellsword (Žoldák)

    * * * * Squire (Panoš)

    * * * * * Hedge Knight (Potulný rytíř)

    * * * * * * Landed Knight (Rytíř s pozemky)

    * * * * * * * Noble (Šlechtic)

    * * * * * * * * Council Member (Člen rady)

    Ale úplně doslova bych to asi nekopíroval. Ten panoš a šlechtic jsou docela dobří, however. :wink:

  • upraveno 18. ledna 2007

    Moje vize:

    1. vlčí nasciturus

    2. vlčátko

    3. vlče

    4. mladý vlk

    5. polovzrostlý vlk

    6. vlk

    moderátor: zlovlk

    Ale neber to moc vážně. :lol:

  • upraveno 18. ledna 2007

    ja vedel ze to najdes a budu to mit bez prace (i kdyz mrknul jsem se tam taky a docela kukal, jak Parris tvori casting:-))

    relativni by bylo lepsi, ale ja tohle netvoril, a hrabat se do toho nehodlam:-)

    Panoš

    Potulný rytíř

    Rytíř

    Královská garda

    Šlechtic

    Pobočník

    Majordomus - moderátor

    Lord Velitel - administrator

    co myslis?

  • upraveno 18. ledna 2007

    Na otázky castingu jsem se tam ještě nedíval, to si budu muset někdy pročíst a načerpat nové nápady. :P

    Jen si zahrabej, fórum kvůli tomu nespadne - alespoň doufám. :wink: Rozdělil bych to na x/60, x/25, x/14, x/10, x/8, x/6, kde x by byla proměnná určovaná počtem příspěvků ve fóru. 8)

    Rozdělil bych spíše takhle:

    Panoš

    Potulný rytíř

    Rytíř

    Šlechtic

    Pobočník

    Majordomus

    moderátor = člen Královské gardy

    administrátor = lord velitel Královské gardy

    I když teď si nejsem jistý tím Pobočníkem, ten byl přece jenom jeden. Toho bych možná ještě něčím nahradil. :roll:

  • upraveno 18. ledna 2007

    a co vyhodit pobocnika a dat misto nej Mistra?

    moderátor = člen Královské gardy

    administrátor = lord velitel Královské gardy ...tady jsem vychazel z Nocnni hlidky, proto majordomus, pac byl vzdycky ten druhej nejdulezitejsi, obcas i prvni:-))

    ta garda se mi tam ale stejne furt moc nelibi...

  • upraveno 18. ledna 2007

    Ale uznej, že když postoupíš ze šlechtice na člen Noční hlídky, tak to moc dobrý kariérní postup není. :wink: Myslel jsem, že ta "rytířská cesta" se bude týkat spíše kariéry v Králově přístavišti, samozřejmě může udělat i "cestu Noční hlídky"... to, aby si mohl uživatel volně přepínat mezi cestami, fórum asi nepodporuje, co? :)

    Mistr je zase úplně něco jiného, to je cesta Citadely. :P Možná spíš nějaký lord...?

  • upraveno 18. ledna 2007

    no je to pravda no, ale i v kralove pristavisti jsou majordomove duleziti. A Mistr je preci delegovan k vyznamnym rodum.

    hele a co se vyprdnout na specialni hodnoceni moderatoru a admina, stejnak jsou ty ikonky osklivy, a udelat jen sestistupnove hodnoceni, a dat na vrchol Lord...btw, jakej je podle tebe rozdil mezi serem a lordem?

  • upraveno 18. ledna 2007

    hehe, uz jsem to vymyslel...ja budu krutovladce, a vy dva moderatori budete moji pobocnici, strazce vychodu a strazce zapadu:-)

  • upraveno 18. ledna 2007

    Ser je rytíř, tedy kdokoliv, kdo byl povýšený do rytířského stavu. Lord se většinou pojí s nějakými pozemky, fakticky ovládá část říše... alespoň tak to chápu já. :)

    Ty budeš krůtovládce a ostatní budou krůty? :twisted:

    Možná by šlo udělat označení pro moderátory a administrátory individuálně, přeci jenom jich asi tolik nebude. Takže ty bys byl ten krůtovládce, já zlovlk a ser Těžkohlavý to, co mu bude po libosti. :wink:

  • upraveno 18. ledna 2007

    jj, chapu to stejne, dekuju za potvrzeni, kamarad byl trochu mimo:-))

    prosimte, mrkni se do Profil->Administrace, tam je Specialni hodnoceni...mas tam neco na vyber???

  • upraveno 18. ledna 2007

    Vidím tam jenom

    » Registrační údaje

    » Kontakt

    » Osobní

    » Nastavení avátarů

    » Ovládací panel podpisů

    Kde je administrace? :roll:

  • upraveno 18. ledna 2007

    Profil

    » Registrační údaje

    » Kontakt

    » Osobní

    » Nastavení avátarů

    » Ovládací panel podpisů

    Administrace

    Možnosti

    to vidim ja, ono to vlastne je na urovni toho Profilu, fakt tam nemas uz nic pod Ovladacim panelem podpisu??

  • upraveno 18. ledna 2007

    Nene, pod tím Profilem jsou hned Možnosti. Administrace tam vůbec není... :roll:

  • upraveno 18. ledna 2007

    tak to je dobre, to by si to jinak moh kazdej menit dle sebe:-)

  • upraveno 18. ledna 2007

    Výborně! 8)

    A dá se teda přidělovat tituly individuálně? Abych mohl být ten zlovlk, kterým to vlastně všechno začalo. :P

  • upraveno 18. ledna 2007

    super, tak uz vim...ja vam to tam pak zmenit muzu, takze muzete mit spesl hodnoceni, zlovlk apod....

    to zakladni rozdeleni jsem teda udelal, jen asi vyhodim toho majordoma, a pod slechtice dam Kapitan strazi, cili slechtic povysi hned pod Lorda...co??

  • upraveno 18. ledna 2007

    Hola slovutní mistři icefire webu, co to tam máme za ošklivé mečíky nad avatarem?

    To sem si neprosil :-) Hodnost rytíře mi ale vyhovuje...

    Každopádně jsem se chtěl zeptat - kde tvoří Pariss jaký casting? Na Martinových stránkách?

  • upraveno 18. ledna 2007

    Eddard wrote:
    Hola slovutní mistři icefire webu, co to tam máme za ošklivé mečíky nad avatarem?

    To sem si neprosil :-) Hodnost rytíře mi ale vyhovuje...

    Každopádně jsem se chtěl zeptat - kde tvoří Pariss jaký casting? Na Martinových stránkách?

    nelibej? hezci nemam, ale mrknu jestli neni neco jeste hezciho...btw, hodnost ti poroste s poctem prispevku:-)

    Parrsi tvori casting na foru na weterosu...a tvori ho tak, ze proste nezavazne keca, neber me tak vazne:-))

  • upraveno 18. ledna 2007

    Alek wrote:
    to zakladni rozdeleni jsem teda udelal, jen asi vyhodim toho majordoma, a pod slechtice dam Kapitan strazi, cili slechtic povysi hned pod Lorda...co??


    Ano, s tím bych souhlasil. Pokud někdo nepřijde s něčím geniálním, tak už to tak dokonce může zůstat. :)

    Eddard wrote:
    Hola slovutní mistři icefire webu, co to tam máme za ošklivé mečíky nad avatarem?


    Aha, ony to jsou mečíky! A já pořád, co to... :wink:
  • upraveno 18. ledna 2007

    Ještě dotaz: zdá se mi, nebo nějak vypadly z hodnocení "tři mečíky"? Dva jsou potulný rytíř, čtyři už rytíř... :roll:

  • upraveno 18. ledna 2007

    to se ti jen zda, mrkni se jeste jednou:-)

  • upraveno 18. ledna 2007

    Krása, už je to tak, jak to má být! Ale jak to tak vidím, z "prostého lidu" na tom není nikdo lépe než rytíř, asi publikují málo příspěvků. :wink:

    Jdu se rekreovat a přijdu večer. :P

  • upraveno 18. ledna 2007

    Alek wrote:


    nelibej? hezci nemam, ale mrknu jestli neni neco jeste hezciho...btw, hodnost ti poroste s poctem prispevku:-)

    Ne, to já jenom tak, že jsem čuměl co to přibylo, už jsem si zvykl... Každopádně, kdybys našel nějakou (relativně;-) ) lepší alternativu, klidně to vyzkoušej.

    Takže hodnost poroste, eh? :-D No uvidíme, možná si sem večer příjdu zachatovat s Létem a headem :-)

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.