Kým byste chtěli být?

upraveno 2. ledna 2013 v Akce a hlasování
2

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Chmur Nechápu, co jinýho by rozumně uvažujícího chlapa mohlo na Jaimem zaujmout jako tak zvláštní a neobvyklý, co jinak nezažiju.

    Nevim no, já o tom, co se liší od mýho pohledu na svět, nesním, to by bylo snít proti přesvědčení. Davos je pro mě to, jaký bych být chtěl. Jaime bych být nechtěl, nmezodpovědný floutek, co by potřeboval občas pořádně nařezat (byť tam někde hodně hluboko nějaké malé stopy dobra jsou, tak prodírat se k nim přes vraždění dětí a ztrátu paže bych teda nechtěl).
  • @Ninkwen Jak jsem již napsal. Z dámských verzí jedině Arya. A co ty?
  • Je to docela těžké. Asi Meera Reed, přijde mi fajn a nemá až tak těžký osud (fascinuje mne, jak je samostatná a dokáže všechny krásně uživit svým trojzubcem). Jinak jsou mi sympatické Sansa, Dany, Asha, ale každá z nich je svým způsobem extrémem. Asha příliš velká bojovnice a témeř až mužatka (tedy ne v tom smyslu jako Brienne, ale prostě mi zas tak úplně nesedí, navíc její postoj k sexu jde mimo mne), ale zase velí na lodi!!! Sansa je moc zakřiknutá a v první knize jsem ji nesnášela, jako postavu ji mám ráda, ale nechtěla bych být v její kůži. Dany také zrovna není úplně bez poskvrnky a vůbec, hlavně si prošla docela nepříjemnými věcmi (ostatně i Sansa) a poměrně často stojí před zásadními rozhodnutími, což bych asi jako správná ženská, co je naprosto bezradná, má-li možnost volby, nezvládala:).
  • Jo a Ygritte je taky fajn postava.
  • Ja z ženských? Arya kto asi
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    Tak přání stát se na den Jaimem není ovlivněn touhou po incestu (mám dvě sestry), ale celkově po Cersei. A mít na den blond dlouhé vlasy a být nejlepším šermířem v zemi? To taky není k zahození :-D
  • upraveno 28. prosince 2012
  • @Ninkwen Sansa? To máš smůlu tu už má zamluvenou Heavy_Head.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 28. prosince 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • Adina Mandlová ...to by byla Cersei:-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    A málem bys kvuli ní přišel o Natašu Gollovou :)
  • @Thorar to jsem pak už nějak pozapomněla, nějak mi zůstal v hlavě jen název tématu:)

    Pokud bych si měla vybrat někoho na jeden den, tak by bylo rozhodování velmi těžké:) Každá postava má v sobě něco zajímavého...asi Aša velící na své lodi námořníkům (v její kůži by mi jistě nebylo na vlnách špatně:)
  • Nebo Euron, který toho tolik viděl (pokud je to pravda)... ale jako postava mi není sympatický.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Já bych rozhodně chtěla být nějaká z mužských postav. Z ženských jedině Lyanna. S jinými se nějak neumím ztotožnit, nemám je na vrchu žebříčku oblíbených postav. Tohle se mi nikde jinde nestalo, ale GRRM pro mě nenapsal ženskou postavu, abych ji zbožňovala.
  • Malíček :) Má to na háku a umí se teleportovat :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    haha
  • Když napíšeš haha, je to dost neurčité, to mi dost často dělá brácha. Buď to myslíš jako a) upřímně se tvému žertíku směji, b) je to trapný, c) škaredě se ti vysmívám. Můžu se zeptat, která varianta to je tentokrát? :-D
  • Taky tak :) člověk neví jak by měl zareagovat :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 29. prosince 2012
    b)

    Je fakt, že z psaného textu není poznat tón, ale myslela jsem že mě pověst předchází už i tady. Příště za to dopním tři tečky.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 29. prosince 2012
    C ist richtig

    Správné odpovědi:
    A) :o))
    B) wtf, lol
    C) haha

    edit: aha, ona je na další stránce odpověď. Hmm, tak to jsem u testu pohořel :onfire:
  • Jak znám Nevadu, tak odpověď je b) Malíček a teleportace - to už snad ani není vtipný.
  • @svoa00 Souhlasím.
  • MaliČek? Teleportace?
  • @Gardien Jo, v seriálu použil teleport aby se dostal z Renlyho tábora na Harenov.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Jaj my miešame seriál? Tak to ja chcem byť Ros a som všade :D
  • Zbývá už jen složit nějakou rýmovačku na téma Hodor a bude to kompletní ;)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    ... And then we will kill them all.

    (Přestaňte mě s tím blbým seriálem štvát.)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.