Blbost kvete na internetu - Ice & Fire

upraveno 16. května v George R.R. Martin
imageBlbost kvete na internetu - Ice & Fire

Vyjádření George R. R. Martina k podivným spekulacím, které se šíří o údajném dokončení Písně ledu a ohně.   Blbost kvete na internetu   Víc a víc jsem přesvědčen, že internetová novinařina je zkrátka protimluv. Poslední dobou to vypadá, že … celý článek

Číst celý článek zde

Komentáře

• "Ne, Vichry zimy ani Sen o jaru dokončené nejsou"

Ani Vichry Zimy. Osm let a pořád nic. To už začíná být docela na pováženou. Sen o Jaru se docela rozplývá.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Kalam Mekhar Já si myslím, že na pováženou je to dávno a fanoušci by neměli věřit ničemu, co není napsané na Martinově blogu. Doufej v nejhorší a pak můžeš být jen mile překvapen.
  • upraveno 16. května
    Ok, tak se omlouvám no. Prvně jsem slyšel, že Martin má vydat po odvysílání posledního dílu nějaké informace ohledně Vichrů. A protože to bylo na Prestonově kanálu (kterého řadím na první místo), prostě jsem tomu chtěl uvěřit. Zvlášť, co jsem narazil na to video. Ale nějaká moje část tomu bude určitě věřit i nadále :P
  • Tyrion Lannister napsal(a):

Já si myslím, že na pováženou je to dávno a fanoušci by neměli věřit ničemu, co není napsané na Martinově blogu.

Já bych nevěřila ani tomu blogu :-) Jak říkal Sir Humphrey: Na tiskové prohlášení se nepřísahá.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Zatím Martin nezavdal jediný důvod, proč mu nevěřit.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.