Povídka č. 12 (16. kolo) - Ice & Fire

upraveno 10. prosince 2018 v Povídky
imagePovídka č. 12 (16. kolo) - Ice & Fire

I.   Někdy přemýšlela o tom, jak moc život člověka ovlivní to, že nad jeho otcem a matkou nějaký septon neodříkal pár slov. Taková maličkost. Její otec byl Brynden Blackwood z Havranostromu. V jiném životě mohla Trinn být panská dcerka, … celý článek

Číst celý článek zde


Komentáře

  • Tenhle někdo by měl napsat knížku. Protože takového nádherného a lidsky třírozměrně pusobíciho čtění bych si s radostí dala mnohem mnohem víc. Nevím, zda mi byla sympatičtější Trinn, nebo Gert. Každopádně pusobili jako někdo, koho možno reálně potkat. A ten vztah taky. Vysoce oceňuju, že se tam odehrálo něco naprosto odřízlého od zvyšku světa, od všakovakých hráču u Zdi a v Přístavišti a co já vím kde ještě, ale i v té své komorní bublině to bylo nějakým ne zcela jasným (což se mi taky líbí) spusobem spojeno s uzdravením světa. A bylo to nádherné.
  • Velmi čtivý styl a pěkný příběh :-) Jelikož jsem čekala úplně jiný konec, tak jsem byla mile překvapena happyendem :-D V pár chvílích jsem sice chování hlavních hrdinů trochu nepobrala, ale rozhodně to byly zajímavé a jedinečné postavy.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.