Hodnocení 13. kola fan povídek - Ice & Fire

upraveno 12. dubna 2017 v Povídky
imageHodnocení 13. kola fan povídek - Ice & Fire

Vítejte u dalšího kola místního literárního turnaje. Klání bude probíhat do 31. května 2017. V případě zájmu lze termín prodloužit. Můžete rozdat maximálně 20 bodů (samozřejmě je možno dát i méně). Jednotlivým povídkám lze udělit nejvíce 5 bodů. Pozor, pokud … celý článek

Číst celý článek zde


Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Pokud by autoři našli ve svých povídkách nějakou chybu, napište mi do pošty.
  • Děkuji za rychlé uveřejnění povídek a už se těším na čtení:-)
  • Děkuji všem autorům za kvalitní čtení. Povídky jsem doslova zhltla jako malinu.Pouštím se do druhého čtení.
  • Děkuji za pěkné čtení.
  • Tak, dočteno a ohodnoceno. Povídky byly opravdu velmi povedené ;-) Takže děkuji všem autorům za super počtení a za tu práci, co si s povídkami dali. Potěšilo mě i to, že byla využita úplně všechna témata, takže každá povídka byla úplně jiná a zároveň byly všechny nápadité a moc dobře se četly :-)
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    upraveno 24. května 2017
    Tak mám také dočteno a ohodnoceno. Děkuji všem, povídky byly vážně povedené a hlavně různorodé, což mě potěšilo. Jsem rád, že se dostalo prakticky na všechny témata a musím říct, že všechny povídky byly fakt čtivé a dobře napsané. A když to byl komiks, tak byl opravdu zábavný! :-D
  • Moje první hlasování :-) Snad úspěšné. Ještě jednou všem děkuji za skvělé čtení. :applause:
  • Též poprvé hlasuji...a všechny povídky byly super :-D . Všem autorům děkuji a už se těším na konečné výsledky!
  • Taky mám obodováno, uf. Tohle bylo hodně vyrovnané kolo, plné samých báječných povídek a "povídek", fakt jedna lepší než druhá.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Ostatní stíhají? Nebo je někdo, kdo by chtěl hodnotit a potřebuje na čtení pár dní navíc?
  • SagartSagart Amo ergo sum
    V pohodě, zítra to stihnu dočíst :) Nicméně na hodnocení by se to prodlužovat nemělo.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Snad to do 31. května stihnu :-k
  • Poslední povídky mi chybí, takže bych to měl také stihnout.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Tak hádám, že právě dnes je poslední den hlasování. Já už to mám za sebou a jsem rád, že se mi podařilo přelouskat originální povídky, baladu a jeden komiksík, zvlášť, když se většina z nich pohybovala v mezích mne neznámých a naprosto mne míjejících, kupříkladu ta Bílá sebranka.
    Musím také konstatovat, že tato várka, ač pokulhávala s kvantitou, měla na úkor toho povídky nesmírně kvalitní.
  • Uff! Tak úplně naposlední chvíli vše přečteno, okomentováno a obodováno. V tomhle kole to bylo, ale vážně hrozně těžké. Každá povídka byla prostě skvělá. Takže autorům za hezké čtení moc děkuji.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Bohůžem, nemám dočteno. Lord Karhradu se poníženě omlouvá.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Výsledky budou asi až v neděli. Možná dřív, pokud mi budou bezejmenní bohové nakloněni.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Nevada Mohli bychom někoho upálit, třeba se přikloní i Pán světla a bude to už v pátek :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Já staré bohy za nějakého přivandrovalce nevyměním :hand:
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.