11. kolo povídkové soutěže - Ice & Fire

upraveno 22. září 2015 v Povídky
image11. kolo povídkové soutěže - Ice & Fire

Rozjíždíme další kolo fan povídek. Témata jsou následující: 1. Azor Ahai – původní, znovuzrozený, falešný, jakýkoli. 2. Západozemští bastardi – od Bloodravena přes Myu Stone až po ty neodhalené. 3. Marná lásky snaha – romantické téma už tady bylo, ale … celý článek

Číst celý článek zde


2»

Komentáře

  • Nooo, tak za mě by to bylo naprosto ideální :-) To už se k tomu stopro dostanu.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 16. prosince 2015
    Tak jak? Stíháte?
  • @Nevada Moc ne, předvánoční období mě nějak příliš zaměstnává. Ať už nákupy nebo v práci.
    Možná bych se vůbec nebránil ještě lehkému posunutí termínu...
  • No já zatím taky ne, ale o víkendu se to snad změní :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Baron Co je lehké posunutí? :)
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Kdy začíná většina diet? Zítra :D
  • upraveno 19. prosince 2015
    @Nevada No pokud by to šlo do konce roku...?
    Chápu, že se už termín posouval, takže ať se to nezdržuje jen kvůli mě. Na příště budu mít alespoň jednu povídku jistou. ;-)
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Dotaz dneska konec, já jenom jestli to mám teda poslat nebo ne?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Prodlouženo do 31. 12.

    Ale poslat to klidně můžeš, pokud máš hotovo.
  • @Nevada O děkuji jsi skvělá ;-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Rádo se stalo. Doufám, že to stihneš :)
  • Slavnostně hlásím, že jsem se konečně doplazila do cíle :-D Jak jste na tom vy? Doufám, že bude co číst ;-)
  • Já už dlouho s mečem nabrouseným čekám na střet s bodováním, doufám, že ostatní nebudou lenivět
    :twisted:
  • Pro ukrácení chvíle si můžeš klidně připravit ještě nějaký trumf - nějakou jednohubku :-D
  • Beru to jako výzvu :)
  • @Tarin Tvůj přístup se mi líbí! :-)
  • @Michelle No jo, ty tu vlastně působíš trochu jako trenér, posledně jsi mě vyhecovala k těm pidibásničkám :D
  • @CervenKa Spíš jen roztleskávačka ;-) No vidíš a když ti to minule tak krásně šlo a vznikl super výsledek... :-D
    Drobné povídky vzniklé na poslední chvíli a psány s nadhledem jsou přece ty nejlepší :king:
  • @Michelle Jo, zvláštní je, že má nápad čtvrt roku na to, aby přišel, celou dobu se někde fláká, ale za pět dvanáct ve chvíli zoufalství se milosrdně dostaví :wall:
  • @CervenKa Tak pořád lepší, než kdyby nepřišel vůbec :-) Někdo prostě podává nejlepší výkony ve stresu a pod tlakem :-D
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    upraveno 30. prosince 2015
    Pokud bude hlasování probíhat dostatečně dlouho, a mé úspěchy na poli akademickém budou stoprocentní, tak bych se po patnáctém dni měsíce, jevícího se jako nejstresovanější měsíc v ubohém životě vysokoškolského studenta, mohl dostat k přečtení a zhodnocení veškerých děl. Do té doby mi zbyde čas pouze na to, vzpomínat, jaké to bylo mít špetku času na psaní.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tak dnes poslední den?

    Něco pro odlehčení, případně pro některé poučení pro příště :)

    image
  • Řečnické otázky jsou přece to nejlepší :twisted: A bez patosu to taktéž proste nejde :hand: :-D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.