obrázky, odkazy [seriál]

Vlákno pro sdílení obrázků a fotek inspirovaných seriálem, zobrazujících scény ze seriálu apod. Buďte ohleduplní k ostatním a nesdílejte takové odkazy v knižním vlákně . Díky.
1101112131416»

Komentáře

 • AvivAviv
  upraveno 13. září 2019
  Jeremy Irons na něj tedy vypadal víc. Ale co do vyzařování, za mně ho Charles zahral bezva.

  Ta se zvonem, Dvoubarevný vlasy, Tlustej král, Sexy dračice, Bloncka s mečem, Ten co poulí oči na bloncku s mečem, Frankenstein, Třaslavý s řetězem, Pirátská princezna, Ta co měla být Westerling, Slepý drak, Černé kudrny, Jižanský invalida, Ta co kojí šestiletého kluka, Hezkej Stark, Máti hezkého Starka/Máma Stark, Chlípný dědek
 • upraveno 14. září 2019
  Když už jsme u Zeměplochy, tak v připravovaném novém seriálu má Jednooký Jack (Beric) hrát Elánia. Což je asi role, která mu sedí lépe než Beric, kterej byl v knížce dvakrát mladší a úplně jinej. Má takový nijaký obličej, což je asi ok, ale kdybych měla hledat Elána v castu GOT, tak by mě vzhledem k té nevýraznosti ani nenapadl - spíše by se mi tam hodil Bronn nebo Jorah.
 • AvivAviv
  upraveno 14. září 2019
  No tak přesně tuhle konverzaci jsem měla i kdesi jinde. Že někdo viděl v seriálovém Bronnovi Elánia. Byla to plodná diskuze, protože na jedné straně vzhledem a jakýms drsným blazeovaným kouzlem je naprosto perfektní (prostě dejte tomu sympatickému Jeromovi nějaké ocenění), na straně druhé, Bronn je povahově naprostý protipól Elánia. Místo kamenné zásadovosti je naprosto amorální, místo vášnivé zainteresovanosti (která by se bez zásadovosti svrhla ve vroucí mstu) naprosto lhostejný a zatímco Elániovi se příčí hierarchický postup, Bronn si to rošťácky vychutnává.
  Glen by byl taky zajímavý casting.
  No nic, ta jednookost je vlastně skvělá, ikdyž zvyšek možná tolik ne. Něco jako když Lena Headey hraje nevěrné královny.
 • Dám to sem, protože se to týká i seriálu:


  No, u Joffreyho bych přiřknula asi nejvíc inspiraci císařem Nerem. U toho Richarda II. musím říct, že to není úplně fér. Jako tyranské, pomstychtivé a zahleděné do sebe můžete označit polovinu středověkých panovníků. Marně přemýšlím, jestli nějaká obdoba Richarda II. v Martinově světě je. Jestli mě paměť neklame, tak tam neexistuje žádný král, který byl během vzpoury donucený k abdikaci a byl následně zavražděný ve vězení. Králové u Martina umírají "s korunou na hlavě". Nejblíž k Richardovi II. má asi Rhaenyra.
 • Súhlasíte s autorom obrázkom, či nie?

  image
 • SagartSagart Amo ergo sum
  @Aviv To je težké, Lyannu jsem si nikdy jako Pakistánku nepředstavoval :)
 • JoserJoser persona non grata
  Na Slovensku larpujou luďácký štát a internet reaguje, nicméně doufám, že to tam ve volbách neskončí nějak špatně
  image
 • JoserJoser persona non grata
  pobavilo :twisted:

  image
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.