Povídka č. 5 /5. kolo/ - Ice & Fire

upraveno 1. února 2014 v Povídky
«1

Komentáře

  • Přiznávám, že tady mi zvolená forma příliš nesedla :-k
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Zas něco nového. Někdo báseň, dokonce dokonce s hudbou, teď zase gamebook. Tvořivost autorů je široká.
    Sansa zde konečně alespoň částečně ovlivňuje svůj osud. Smutné je, že ten dobrý konec při setkání s Brienne by vlastně vedl k tomu, že by Sansa nejspíš byla jedním z účastníků Rudé svatby.
  • Sansa konečně přišla (stejně jako Malíček) na to kde se zapíná cheatovací konzole =D
  • Mno nechám si to na později. Je to hrozně scrollování :D
  • Ten nápad se mi líbí, je to originální a mně se to četlo docela v pohodě :-) Ale stejně pořád dávám přednost naší staré Sanse :-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Tohle se mi moc líbilo, má ráda gamebooky a jsem ráda, že jsem nemusela hledat kostku (to mi čtení vždycky o dost protáhne).
    Škoda jen, že v mé verzi umřel Ohař, fňuk :'-(
  • Zkus jinou :-) Je jich tuším 6 a v jedné Ohař žije ;-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Černá_Alison Já samozřejmě projela všechny, ale v té "mojí" umřel, fňuk :'-(
  • Jo tak :-) Když jsem čítala Krisu z nerez oceli (Ocelovou Krisu) nebo Livingstona, tak jsem taky vždycky zařvala skoro hned na začátku :-)) (a pak ještě několikrát :-p)
    Hm v mojí oblíbené by asi zůstala s Tyrionem a uzavřeli by takové "spiknutí proti všem". Ale nevím, nějak nemám představu o tom, co by se se Sansou vlastně mělo stát. Bylo by fajn, kdyby malíčka naučila lítat, ale to myslím kvůli toho parchanta. U ní fakt nevím :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Černá_Alison No já mám představu jasnou: San-San ujíždějící v objetí do západu slunce =D
  • @Krisa Ve světě GRRM jsou to spíše světla protijedoucího náklaďáku než slunce :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Everett_Young Však to je jenom moje ideální představa a počítám s tím, že GRRM je nechá oba pojít bídnou smrti 15 kroků od toho, aby se naposledy zahlídli :'-(
  • Hm já mám zase zlé tušení, že Sansu přetaví v něco charakterově odpudivého :(
    Ale jo, taky mám ráda sem tam hepyend, pokud není moc násilný.
  • Myslím paní malíčkovou :other:
  • Druhé kritické čtení: skutečně nedomyšlené rolování. V linii Šándorova útoku na Kozí skupinku - Brienne byla spoutaná, když se tam vrhnul...a zahynul. Jak se Brienne osvobodila z pout? V linii leteckého kursu je malíček v rozhovoru s Bronzovým Yohnem poněkud nemalíčkovsky vykolejený, čekala bych fikanější intrikánskou reakci.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Já s rolováním neměla vůbec žádný problém - povídku jsem četla vytištěnou na papíře :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Kumpáni tam asi byli porůznu roztroušení, než se všichni seběhli, mohl mít dost času osvobodit Brienne. Mohl pobít ty nejbližší, osvobodit ji a pak teprve v dalším boji padnout.
  • Sice jsem ještě nevyzkoušela všechny možnosti, ale: "Jé, to je fajne!" :applause:
  • Originalita sa ceni. Avsak vychcana Sansa je na mna trosku prilis silne kafe. Taky vyvoj postavy lusknutim prstami je u nej pre mna nepredatavitelny. To uz nie je Sansa.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    "Vychcanost" si představuju trochu jinak. Tohhle jsou prostě kroky jak se dostat ze zajetí, přičemž vlastním přičiněním Sansy myslím nebylo ublíženo nikomu kromě ambiciózního prcka.
  • @flanker.27 Ja nehovorim, ze v tomto pripade je vychcanost negativnou vlastnostou, kedze jej pomoze dostat sa zo zajatia. Pre mna je vsak tato vlastnost definovana ako chladna manipulacia s ludmi, coho Sansa (zatial) nie je schopna.
    Kazdy mame inu definiciu.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Hildegarda Pokud jde o Marilliona, tak ten se manipuluje sám :)
  • vy naděláte zrovna kolem sansy:-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Černá_Alison Tvoje zatvrzelost vůči ní je všeobecně známa :)
  • Ani ne zatvrzelost, prostě mne její laxní přístup k vlastnímu osudu přivádí k šílenství :-) A když se rozkýve, tak jen aby hupla do větších sr**ek než prve :( Spíše ji ignoruju. Ne neudělala mi nic zlého, ale nedokážu pro ni najít sympatie a pochopení.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Pokud to není zrovna Arya, anebo intrkánská bestie typyu Cersei, tak jí zkrátka moc nástrojů jak ovlivnit svůj osud nezbývá. Jo, tady se pokusila použít to málo co měla, ovšem třeba útěk s Marillionem by asi v reálu nedopadl zrovna dobře. Nejrealističtější je ta cesta se Sandorem, na druhou stranu to byl člověk, kterej jí hrozil smrtí, pokud prozradí, jak to bylo mezi ním a jeho bratrem. To se pak důvěra hledá těžko.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.