Zlato v hrdle
Spousta z nás sleduje filmy a seriály (Hru o trůny nevyjímaje) v originále. Jaký je váš oblíbený herec nebo herečka čistě podle zabarvení hlasu? Působí na vás někdo tak, že se vám zježí chloupky na zátylku a padáte do mdlob? Kdo má podle vás nejvíc sexy/charismatický hlas? Nebo prostě jen zajímavý, který se vám líbí a neumíte přesně popsat proč?
Pokuste se o to a podělte se o své oblíbené hlasy z obrazovky.
A dejte šanci i Čechům. :-)
Pokuste se o to a podělte se o své oblíbené hlasy z obrazovky.
A dejte šanci i Čechům. :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.

Komentáře
Má super přízvuk :-)
Svůj výborný hlas uplatnil i v rozhlase („Duch Děvky“, „Hrabě Drákula“ či „Sammy“) a dabingu (ZELENÁ MÍLE, SUPERMAN, VYKOUPENÍ Z VĚZNICE SHAWSHANK, TANEC S VLKY, APOLLO 13, FORREST GUMP, TROSEČNÍK, ŠIFRA MISTRA LEONARDA aj.) – často namlouval př. Toma Hankse, Kevina Costnera, Mela Gibsona a další.
Z mladých českých talentů má zajímavý hlas třeba Igor Orozovič. Navíc je hudebně nadán a skvěle zpívá. :) Zaujal mě, ještě když hrál v absolventských hrách na DAMU. Momentálně k vidění/poslechu v ostravském divadle nebo v Cabaretu Calembour v Praze, v televizi moc není.
Ať můžeme posoudit. :-)
A můj nejoblíbenější z Monty Python - Palin :-)
Mark Sheppard (ten chlápek v saku kterého chtějí zabít):
A ten, kdo daboval Byrona Sullyho :D
Ze českých luhů a hájů musím zmínit hlasy Jiřího Dvořáka (je až škoda, že je slyšet skoro všude) a Vladimíra Dlouhého.