Trailer na 3. řadu Hry o trůny /rozšířená verze/ - Ice & Fire

upraveno 28. března 2013 v 3. řada
imageTrailer na 3. řadu Hry o trůny - Ice & Fire

Napsal(a) Alek

Read the full story here


124

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    MissUtahraptor napsal(a):

    M1on napsal(a):

    @ FireAndBlood Už to tady několikrát bylo.Varamyr nebude bude Orell.Varamyr má malou zoo, která se nevejde do rozpočtu HBO.

    No co, jeden medvěd, tři vlci a stínokočka by je taky nevytrhli... =D
    Dosť že majú už cvičeného medveďa :) Ja som sa bál, že to bude nejaký herec v kostýme kvôli nedostatku financií...
  • MissUtahraptor napsal(a):

    M1on napsal(a):

    @ FireAndBlood Už to tady několikrát bylo.Varamyr nebude bude Orell.Varamyr má malou zoo, která se nevejde do rozpočtu HBO.

    No co, jeden medvěd, tři vlci a stínokočka by je taky nevytrhli... =D
    Dosť že majú už cvičeného medveďa :) Ja som sa bál, že to bude nejaký herec v kostýme kvôli nedostatku financií...
    Ho mohli polít Primalexem a poslat natáčet i za Zeď... :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    MissUtahraptor napsal(a):

    MissUtahraptor napsal(a):

    M1on napsal(a):

    @ FireAndBlood Už to tady několikrát bylo.Varamyr nebude bude Orell.Varamyr má malou zoo, která se nevejde do rozpočtu HBO.

    No co, jeden medvěd, tři vlci a stínokočka by je taky nevytrhli... =D
    Dosť že majú už cvičeného medveďa :) Ja som sa bál, že to bude nejaký herec v kostýme kvôli nedostatku financií...
    Ho mohli polít Primalexem a poslat natáčet i za Zeď... :D
    Ale to by mu museli platiť za dve role :)
  • začínam pozerať 2. sériu od začiatku... šak som už úplne zabudol jak sa v seriáli stretol Jon s Ygritte... viem, že v knihe zabili jej dvoch kumpánov z ktorých jeden bol aj Orell...
  • upraveno 3. března 2013
    Zdá se mi to nebo tá návaznost se zkracenym trailerem je tam jakási prodleva.
    17-18 sekunda ta hudba má půl sekundovou prodlevu která jde znát
  • upraveno 3. března 2013
    doufam že méďovi nebylo ublíženo a že ta návnada (která neni v záběru byla snězena) :-D
    image
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    - Ros v posteli
    - Robbovo sólo s Talisou v posteli

    Vskutku důležité scény. Tak proto ta rozšířená verze!
  • @Nevada To stejnak všichni věděli, že to tak dopadne.
  • No,bojující Mormont vypadá zajímavě, Brienne očividně dostane brnění místo šatů (jaká škoda :twisted: ) a některé další scény jsou také zajímavé. A Ros v posteli? To bude jistě největší překvapení celé sezóny. Jen aby tam nebyla s
    Edmurem Tullym :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Everett_Young napsal(a):

    No,bojující Mormont vypadá zajímavě, Brienne očividně dostane brnění místo šatů (jaká škoda :twisted: ) a některé další scény jsou také zajímavé. A Ros v posteli? To bude jistě největší překvapení celé sezóny. Jen aby tam nebyla s

    Edmurem Tullym :D
    No jasně, vlastně proč ne.
    Třeba mu ji Robb s Bryndenem pořídí jako dárek na mládeneckém večírku.
  • Tak po rozšířené verzi traileru moje natěšenost zase rychle opadla, ale to je dobře, alespoň nebudu mít přehnaná očekávání :) zatím se nejvíc těším na linku Jamie/Brienne.
  • vyzerá to na veľmi dobrú sériu... určite to prekoná nudnejšiu a rozťahanejšiu druhú... ale aj tak si myslím, že v tejto sérii bude viacej ako polka knihy... tuším
    boj Brienne a medveda je tak v 3/4 knihy nie?
  • @FireAndBlood spíše v 1/4
  • @Everett_Young
    určite to bolo dalej jak za polkou knihy... však som ju dočítal pred pár dnami a živo si to pamatám....
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Je to někde lehce za půlkou knihy.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Jééé, už je tam aj Brienne s medvídkom :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Nevada napsal(a):

    - Ros v posteli
    - Robbovo sólo s Talisou v posteli

    Vskutku důležité scény. Tak proto ta rozšířená verze!

    A aby to nebolo len o posteľových scénach, je tam vzdychajúca Ygritte v jaskyni alebo v lese.
  • Everett_Young napsal(a):

    No,bojující Mormont vypadá zajímavě, Brienne očividně dostane brnění místo šatů (jaká škoda :twisted: ) a některé další scény jsou také zajímavé. A Ros v posteli? To bude jistě největší překvapení celé sezóny. Jen aby tam nebyla s

    Edmurem Tullym :D
    podle mě má na sobě šaty...
  • upraveno 3. března 2013
    @FireAndBlood
    Rudá svatba
    taky byla za půlkou.Když jsem to čet tak už jsem byl z toho tochu unavený(všeho moc škodí)a
    u rudé svatby
    takový ....COŽE?
  • podle mě má na sobě šaty...
    @Ninkwen Mluvíme o Brienne nebo o Ros? Minimálně u jedné z nich je velká pravděpodobnost že půjdou rychle pryč.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @M1on Seriálové vlákno - černit!
  • Everett_Young napsal(a):

    podle mě má na sobě šaty...
    @Ninkwen Mluvíme o Brienne nebo o Ros? Minimálně u jedné z nich je velká pravděpodobnost že půjdou rychle pryč.
    Brienne

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 3. března 2013
    Jo, má šaty.

    image
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Mne je jej ľúto len z toho obrázku :-(
  • Krisa napsal(a):

    @smeagollk Když to srovnáš s Tyrionovým ušmiknutým nosem, tak tahle jizvička vypadá skoro smrtelně :D

    :D vskutku.. teď si uvědomuju, že tu jizvu pod okem má už z druhý sérky, když jona bitchslapnul kraster, takže pořád je šance, že mu přibyde alespoň vzdáleně vážně vypadající jizva od orella :)
  • @Branislav_Gepeto Mě je líto chudáka medvěda takhle ho dráždit :-?
  • @M1on
    presne to isté sa stalo aj mne... len čítam čítam a zrazú taký zvrať... som musel odložiť knihu na nejaký čas na stôl a porozmýšlať nad tým čo sa práve stalo :D
  • čo sa týka Orella tak si myslím, že
    Jona orol vôbec nenapadne lebo nebude mať dôvod... v knihe ho napadol, kvôli tomu, že v ňom bol ešte zosnulý Orell, ktorého zabil Jon a tak sa mu to pokúsil vrátiť. V seriáli ho podla mna nenapadne. Jedine keby sa nejako pohádali :D a teda myslím, si že Orell bude mať dôležitú úlohu až v 4. sérii keď uvidí ako vojsko Stannisa prekvapivo napadne divokých. Keď ste teda niekto hovorila, že Varamyra uplne vyškrtnu kvôli penízkom :D
  • Byla tam vidět i Aša Yara ale nepamatuju si, že by byla ve třetí knize.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.