Fotky z natáčení 3. řady Hry o trůny - Ice & Fire

upraveno 28. března 2013 v 3. řada
imageFotky z natáčení 3. řady Hry o trůny - Ice & Fire

Napsal(a) Alek

Read the full story here


2»

Komentáře

  • upraveno 28. ledna 2013
    @alek Myslim, že to už tam bylo
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    M1on napsal(a):

    Seš si jistá že je to kamarád? =D

    Naprosto.
  • Sansa nám ale vyrostla. :-o
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @heavy_head :wall:
  • Au, to bolí! :-)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @heavy_head To doufám :twisted:
  • Ah Joffrey a Margaery sa k sebe vôbec nehodia :/ možno to bude tým že Natalie Dormer je o 10 rokov staršia.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @heavy_head Sansa "vyrostla" už v druhé sérii (a nejen do výšky :twisted:). Ale ty hadry co jí pořád navlékají, z toho je mi smutno :'-(
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    heavy_head napsal(a):

    Sansa nám ale vyrostla. :-o

    Nj,
    chudák Malíček, až ji bude chtít políbit u sněhového Zimohradu. Si bude muset vyžádat špalek pod nohy.
  • @Nevada
    Imho ona bude sediet a on sa iba trosku naspickuje :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    JoeGyry napsal(a):

    Ah Joffrey a Margaery sa k sebe vôbec nehodia :/ možno to bude tým že Natalie Dormer je o 10 rokov staršia.

    Práve naopak, v tej fotke mi sedia viac než v seriáli. Asi tým, že Joffrey na čomsi stojí alebo Margaery kľačí. Neviem. Ale prídu mi prirodzenejší.
  • Doufám, že to nebude nějak mimořádně oplzlé! :evil: =D
  • @heavy_head No tak, dopraj Jackovi trochu zážitkov. =D
  • Pouze uměleckých. =D
  • upraveno 28. ledna 2013
    Možná ho Natalie přesvědčí, aby s herectvím ještě nekončil. :twisted:
  • No teda, to jsou fakt parádní fota :dance:
    Mě osobně se z nových postav moc líbí Beric, mám pro něho zvláštní úchylku, i když mu Martin zrovna moc prostoru nedal a ten herec mi tam sedí mnohem víc, než ten v první řadě...ten mi přišel jako taková houžvička a ne rytíř ;-)
    Thorose jsem si představovala asi jako takového pohublého pátera Tucka z Robina Hooda, na kterém plandaj obrovské hadry z dob jeho vykrmenosti...
    Olenna se mi vůbec nelíbí....podle knihy jsem si ji představovala jako malinkou, vyschlou stařenku s jiskrou v oku a ostrým jazykem...
    naopak Brynden Blackfish je přesně podle mého gusta :applause:
    Reedovi mi sedí, spíš jsou mi tak nějak jedno...zaleží na projevu těch herců...
    ovšem Mance to je jiná.....souhlasím tady s některýma, že mi přijde starej a strhanej...představovala jsem si ho trošku prošedivělého se strništěm a dlouhým hárem a s pohledem a pohyby šelmy....no, necháme se překvapit, jak se s tím Ciarán popere :-D
    Stannis mi sedí už od začátku, Mel taky, Jon vypadá jako vždy skvěle a ani jeho typický výraz tváře ho neopustil...no a Jaime je naprosto jedinečnej...a ještě má ruku :twisted:
  • upraveno 29. ledna 2013
    Představitel Berica z první série mi seděl zatím asi nejvíc ze všech postav. Ach jo..

    Reedovci celkem jdou, zbytek nových herců na mě moc věrohodně nepůsobí, z části asi kvůli kostýmům - Brynden vypadá, jako když právě zběhnul od Hlídky.
  • Ugla napsal(a):

    ... Brynden vypadá, jako když právě zběhnul od Hlídky.

    A to by byl vynikající zvrat! Aby se divák nemusel zatěžovat úvahami nad Blackfishovou další rolí v ději, bude jednoduše v X-té sérii po svém útěku z Řekotočí omylem zastřelen jako zběh Noční hlídky! =D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.