Fotky z natáčení 3. řady Hry o trůny - Ice & Fire

upraveno 28. března 2013 v 3. řada
imageFotky z natáčení 3. řady Hry o trůny - Ice & Fire

Napsal(a) Alek

Read the full story here


«1

Komentáře

  • upraveno 25. ledna 2013
    Příjemné překvapení od HBO, i když fakticky to asi bude spíše rozladění ze všech Manců, Beriků a Thorosů, jak vás znám :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ja to beriem v pohode :D
    BTW Stannis vyzerá naozaj utrápene. To sa mi páči
    Teda neľubujem si v jeho utrpení, ale že má akési šediny, bradu a vyzerá zničene po Černovode.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Thoros se mi líbí a Beric vypadá poněkud použitě, což je asi v vlastně dobře :)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    Beric vypadá poněkud použitě
    Zase ty okurky? :D
  • Brynden, Stannis, Jojen, Mance - to jsou pro mě asi nejlepší z těch fotek. Brynden mi přijde dobře vybranej, Olenna též, na trochu jiného Manceho si asi hravě zvyknu, vypadá skvěle (a že jsem se bál toho seladona :-). Jojen je skvělej, Meera mi moc nesedí, ale potřeboval bych ji vidět v záběru více postav. Berik a Thoros mi přijde, že jsou prohození - současný Berik by mi víc seděla na Thorose a na Berika někdo jiný :-) Skvělá je ta místnost se Stannisem.
  • @Branislav_Gepeto Stannis je skvělej, vím, že kolem něj byly v minulé série pochyby, ale mě typově sedí úplně maximálně, výhrady jsem měl asi jen k jeho dějové lince.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    alek napsal(a):

    :-) Skvělá je ta místnost se Stannisem.

    že? :D Normálne som začal uvažovať, že chcem žiť na Dračom kameni :)
  • Akorát tam musí trochu foukat :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    alek napsal(a):

    Akorát tam musí trochu foukat :-)

    :) No, ak narážaš na tú mnou nepochopenú dieru za Melisandrou... To sa zasklí :D Možno to aj je zasklené alebo to tam tvorcovia chceli ako ukážku, že DK je zrúcanina..
  • joj, pak by to bylo super - akorát chudáci havrani :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    alek napsal(a):

    joj, pak by to bylo super - akorát chudáci havrani :-)

    By som im venoval vlastnú vežu :D A potom chudák majster čo sa po nej štverá
  • Nejhorší to maj heci za zdí ti se musí vyválet ve sněhu než klapne klapka =D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    M1on napsal(a):

    Nejhorší to maj heci za zdí ti se musí vyválet ve sněhu než klapne klapka =D

    Možno je to súčasť kostýmu :)
  • upraveno 25. ledna 2013
    Mně se ta fotka se Stannisem taky strašně líbí. :) Nepřijde mi, že vypadá utrápeně, spíš jako pohodář s těma nataženýma nohama. Což je absolutně mimo charakter postavy, ale je to boží. :) Na Dillanea jsem si v 2. řadě strašně rychle zvykla, a jiného Stannise bych už nechtěla.

    A Tyrion v Malíčkově bordelu, v epizodě režírované D&D, to nevěstí nic dobrýho. :)
  • upraveno 25. ledna 2013
    Nepřijde mi, že vypadá utrápeně, spíš jako pohodář s těma nataženýma nohama. Což je absolutně mimo charakter postavy, ale je to boží.
    Ona nás ta láska ke scéně přejde, až ho v té pozici bude Mel konejšit :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    alek napsal(a):

    Ona nás ta láska ke scéně přejde, až ho v té pozici bude Mel konejšit :-)
    Běž si vypláchnout pusu a umýt ruce!!!

  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    No jo, Maisie je krásná jako vždycky. Vidíte, i ona má na sobě kus hadru a žádný pořádný šaty. A stejně je hezká. Takže sbohem výmluvy na pytlové oblečení.
  • Běž si vypláchnout pusu a umýt ruce!!!
    Cítím strach ze setkání
    Mel a Jona
    :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    alek napsal(a):

    Cítím strach ze setkání

    Mel a Jona
    :-)
    A přidej si facku!
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 25. ledna 2013
    @alek :twisted: To je ale skvělý nápad. Už se těším až povedou dlouhé hovory a Mel se bude starat aby nevychladl : :twisted: ještě víc:
  • Tak si říkám že Meera vypadá spíš jako Mirek :D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    Co se vám všem na ní nelíbí?
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    Meera.. Míra...Mirek. Jo takhle to Martin myslel....proto mi na ní/něm něco nesedělo.
  • Že je ta herečka nalíčená jako Jon Snow bez vousů ? :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Blackfish napsal(a):

    Že je ta herečka nalíčená jako Jon Snow bez vousů ? :D

    No tak to zase prrr! :D
    Ale taky mám pocit, že polovina pánského osazenstva by vypadala bez vousů 100x víc jako holka, než Meera (musím uznat, že i včetně Jona Snow, který je ale nalíčen daleko líp, jak Meera). Jak jsem psala vedle - Meera vypadá jako jeden můj kamarád, kdyby si vyžehlil vlasy a blbě se vyspal.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 26. ledna 2013
    alek napsal(a):

    Běž si vypláchnout pusu a umýt ruce!!!
    Cítím strach ze setkání
    Mel a Jona
    :-)
    Nechceš sa pridať k tvorcom :D Môžeš im dávať skvelé nápady na sexistické scénky... Taká Ros a Talisa je oproti grupáku Stannis Jon a Mel nížka trieda..
  • :-) Já bych to nezvlád, nedokázal bych obětovat ty drobné detaily, dodnes pláču nad tím, že nedošlo na mou oblíbenou fackovací scénu Cersei a Tyriona a pořád doufám, že ji jen posunuli.
  • Z kostýmů nejsem nadšená, ale to jsem nebyla nikdy. Nejhezčí fotky má Mel a Stannis. Thoros vypadá moc obyčejně a představovala jsem si ho trochu civilizovanějšího. Královna trnů vypadá celkem dobře, i když to věru není rozkošná stařenka s myslí jako ocelová past. A Bryndena si nejspíš znova zamiluju 8-)
  • Krisa napsal(a):

    Blackfish napsal(a):

    Že je ta herečka nalíčená jako Jon Snow bez vousů ? :D

    No tak to zase prrr! :D
    Ale taky mám pocit, že polovina pánského osazenstva by vypadala bez vousů 100x víc jako holka, než Meera (musím uznat, že i včetně Jona Snow, který je ale nalíčen daleko líp, jak Meera). Jak jsem psala vedle - Meera vypadá jako jeden můj kamarád, kdyby
    si vyžehlil vlasy a blbě se vyspal.
    Seš si jistá že je to kamarád? =D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.