Hodnocení povídek

upraveno 25. října 2012 v Povídky
1568101116

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. července 2012
    Asi tak. Není za to placený, aby skákal jak si tady kdo vzpomenete.
  • upraveno 9. července 2012
    kde jsou ty časy prázdnin... vyhlášení bude někdy večer ;-)
  • upraveno 9. července 2012
  • upraveno 9. července 2012
    Alek může být rád, že se o to vyhlášení a o soutěž vůbec někdo zajímá, myslím, že to teď bude schválně protahovat co nejdéle... Ale neměl by moc dlouho. Hrozí totiž nebezpečí, že zvědavostí prasknu. :-)
  • upraveno 9. července 2012
    Mimochodem, tipovat autoři už se můžou, když je vše už uzavřeno, ne?
  • upraveno 9. července 2012
    Protože je odhlasováno, můžeme odstartovat ještě tipovací soutěž, aby Vám čas rychleji ubíhal :-)
    Každý zde si může (samozřejmě nemusí) hezky tipnout, kdo je autorem té které povídky. Nehádejte se, nesnažte se přesvědčovat ostatní o tom nebo onom. Vypište pod sebe tenhle formulář :
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    12.
    13.
    14.
    15.

    Ke každému číslo uveďte nick, který Vám přijde nejpravděpodobnější (nebo si jste jisti). A k těm co nevíte buď nic nebo otazník či pár teček - to už si vyřešte nějakou rozumnou formou.
    Dobře si to promyslete ať stokrát nepřepisujete :-)
    Autoři to budou mít trošku těžší - nebudou psát "11. Já", ale místo vynechají - pokazili by tím tipování ostatním a to by nebylo fér - no uznejte ?:-) Všichni zpětně zjistíme, že jste tipovali správně :-D
    Tak do toho !
  • upraveno 9. července 2012
    Co když všecko trefím? :-))
  • upraveno 9. července 2012
    Tak si budu jistá, že jsi heknul Alekovi mail :-p
  • upraveno 9. července 2012
    Tak já začnu, třeba.

    1. Hildegarda. :-)
    2. to vypadá na heavyho :-)
    3. Jarla
    4. Lady Sansa
    5. Nevada. Nebo Tyna.
    6. Lady Thaeresa
    7. Ben Nevis
    8. Flanker
    9. Fakt nevím. :-) Chmur? :-)
    10. Dreamer
    11. svoa00
    12. Lord Gepeto. :-)
    13. Alek :-)
    14. erik1131 Nebo sarven. :-)
    15. žeby Jay?
  • upraveno 9. července 2012
    Tak se nestyďte a nenechte mě v tom samotného. ;-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. července 2012
    :o)))
  • upraveno 9. července 2012
    Zase jsem za vola, no jo. :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. července 2012
    Na to bych si nedovolila ani pomyslet :))
  • upraveno 9. července 2012
    Já s dovolením napíšu jen ty povídky, u kterých mám alespoň nějaký tip, protože jinak by tam bylo až moc otazníků :-) :

    1. Gepeto
    2. heavy_head
    3. Lady Thaeresa
    ...
    6. Alek??
    ...
    9. flanker
    10. heavy_head :o)
    ...
    12. Hildegarda
    ...
    15. Jay

    Snad jsem nikoho neurazila :-)
  • upraveno 9. července 2012
    Já jich tam mám ještě víc. :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. července 2012
  • upraveno 9. července 2012
    Největší sranda bude, až se vyjeví, že největší favoriti nic nenapsali. :-)
    Já mám jenom pár tipů:
    1. Gepeto
    5. Heavy nebo Head
    7. Nevada nebo Svoa00
    9. Flanker :-)
    10. Nějaká hodně mladá autorka, možná Lady Thaeresa
    12. Hildegarda (prozradila se :-))
    15. Jay (taky se prozradil, že bude psát dlouhou povídku)
  • upraveno 9. července 2012
    A když prozradím, co jsem napsala, dostanu odměnu taky? ;)
  • upraveno 9. července 2012
    Klidně, beztak nic neuhodneš, ale aspoň poskytneš nápovědu ostatním. :-))
    Jinak další finta je uhodnout sama sebe schválně a tvářit se, že blafuješ. :-)
    Nebo tipnout všechny kromě sebe, tak jak to navrhuje Jarla výše. To je taky poměrně rafinované. :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 9. července 2012
    Nevada a Alek také napsali nějakou povídku?
  • upraveno 9. července 2012
    Nepoznáváš snad jejich oblíbené slovní obraty a větnou stavbu? :-)
  • upraveno 9. července 2012
  • upraveno 9. července 2012
    Co je na tom srandovního ? Uhádnout je to velmi primitivní....
  • upraveno 9. července 2012
    Jarla: no tak nahod svoje tipy :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 9. července 2012
    Já jsem se při čtení soustředil na povídky. Vůbec jsem nepřemýšlel nad tím, kdo co jak psal. Jediné co bych poznal je ta první povídka.
  • upraveno 9. července 2012
    Hildegarda: Nahoď ty svoje. :-)
  • upraveno 9. července 2012
    Hildegardo - ne :-) Já mám charakterové profily autorů povídek...je to docela zajímavé. A na některé mi zkrátka pasují konkrétní jména - toť vše. Obávám se, že mnozí by se necítili polichoceni, kdyby zjistili, jak jsem přišla zrovna na ně...a není to slohem, větnou stavbou a slovní zásobou a nebo šťáráním ve zmínkách v teoriích a názorech na jednotlivé postavy :-)
  • upraveno 9. července 2012
    Ty zas kecáš, Jarlo. :-)
  • upraveno 9. července 2012
  • upraveno 9. července 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.