Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
18911131475

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 30. května 2012
    :D Ja som spravil tak divnú paródiu až sa divím, ako som to vôbec mohol odoslať ale... No veď uvidíme :D
  • upraveno 30. května 2012
    Už se těším :-)) Konečně budu mít hromádku prima čtení :-))
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 30. května 2012
    A to ešte pripravujem tie svoje POV, Jarla :D :D .D
  • upraveno 30. května 2012
    POV Jona Sněha by nebylo marné :-))
  • upraveno 30. května 2012
  • upraveno 30. května 2012
    S tou svatbou je to přesně naopak :-)) Ale perlička je hezká moc :-))
  • upraveno 30. května 2012
    Aha! Do háje... Tak nic, ale díky! ;-)
  • JayJay
    upraveno 30. května 2012
  • JayJay
    upraveno 30. května 2012
  • upraveno 30. května 2012
    Jayi - já zas dumala o kom asi tak můžeš psát, aby v původu Jona Sněha figuroval a zároveň je to typický klaďas a tak jsem střelila Neda :-)
  • JayJay
    upraveno 30. května 2012
  • upraveno 30. května 2012
    Jay - klidně - pokud budeš vatovat po Martinovsku tak to skousnu, kdybys začal po Tolstojovsku, tak bych měla trochu problém, ale taky to zkousnu :-))
  • upraveno 30. května 2012
    Jayi, proč jen mám pocit, že absolutně nejdelší příspěvek bude od tebe? :-)
  • upraveno 30. května 2012
  • upraveno 30. května 2012
    heavy - to pro zjevný nedostatek propastí - přestěhuj se do Hranic...a uvidíš :-D
  • upraveno 30. května 2012
    Vyzerá to tak, že tiež niečo do tej súťaže napíšem. CD prvej série a prekvapenie... to lahodí mojim ušiam :P
    Hádam bude 5-10 stránok stačiť
  • upraveno 30. května 2012
    Bude :-)) Jen s chutí do toho - máš už prax :-))
  • upraveno 30. května 2012
  • upraveno 30. května 2012
    Někdy lepší nevědět. :-)
  • JayJay
    upraveno 31. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 31. května 2012
    Toľko strán všetci? To to moje kratučké sa môže schovať :D
  • upraveno 31. května 2012
    Já jsem měl napsáno už 11, ale sežral mi to pes, takže začínám zpaměti odznova. :-)
    Asi to udělám kratší. :-)
    Znáte ten pocit, když potíte cosi "zajímavého" a ono se vám to neuloží? (twisted evil)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 31. května 2012
    Alebo si pri konci a nejaká nemenovaná trúba zapne kanvicu zaiaľ je zapnutá trúba, takže vybije poistky?... Aj na počítači? :D
  • upraveno 31. května 2012
    Ten neznám. Ale taky asi musí být strašný. :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 31. května 2012
    Je to známo :)
  • upraveno 31. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 31. května 2012
    Bola by sranda vyrobiť vírus Pes špecializovaný na odstraňovanie .doc súborov :D
  • upraveno 31. května 2012
    ked budes zly, nainstalujem ho GRRM :)
    to by bolo vydieranie vsetkych vydierani muhahaha
  • upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
    MU: ale len "paničce", a potom by bolo vydieranie, muhahaha
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.