Renly&Loras...

upraveno 1. května 2012 v Postavy a bytosti
Ku konci této linky v seriálové podobě Písní Ledu a Ohně, rozhodl jsem se tu prezentovat dlouho skládané dílo, které muselo přijít, pro nás, kteří četli knihy...a kteří vědí vše o Lorasovo smutku a truchlení. O jeho vzteku i odpuštění...a o tom, co znamená doopravdy milovat...a ztratit toho, kterého milujete, pro nesmyslnou příčinu tím nejtragičtějším způsobem.

Mnoho z nás je takovými Lorasi, hledících vstříc vlastnímu osamění, když slunce zapadlo...a žádné svíce jej již nikdy nenahradí...

Toto video mnohé z Vás pohorší...leč, láska je láskou, a srdce i lidi ničí nehledě na to, komu svou lásku věnujeme...

Odpočívej v pokoji, Renly...
(a i vy, jiní, kteří zemřeli, a zanechali nás tu čekající na společné shledání...)
13»

Komentáře

  • upraveno 13. května 2012
    Loras a Jon jsou pro holčičky
    A pro Ariana :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 13. května 2012
    Jak já jsem proti představiteli Lorase v první sérii brblala, tak ve druhé sérii se mi líbí. Nevím jak toho dosáhli, ale je to jako u Renlyho. Najednou jsou z nich obou pohlední chlapi.
  • upraveno 13. května 2012
    Isca napsal(a):

    [
    Z pohledu heterosexuální ženy souhlasím s prvním a třetím, co se týká khala Droga, tam mě příliš nesedí ta kombinace testosteronu s podmalovanýma očima :-/

    u Droga se předpokládá znalost i neseriálových fotek, v seriálu souhlasím s podívnýma očima.
  • upraveno 13. května 2012
    Ad Momoa: O víkendu jsem s dcerou sjela znovu první sérii. Její první reakce na khala Droga byla:"Hele, Klingon!"
  • upraveno 13. května 2012
    Robb a Jon jsou krásní kluci, Renly mezi sériemi taky výrazně zkrásněl, na chuť jsem přišla i Jamiemu. Gendry má krásné tělo, obličej už je horší. Loras je taky hezký, nicméně nesympatický. Droga je určitěkus chlapa, ale tihle barbaři Conani nejsou můj typ. Z mladých protagonistů mi připadá solehlivě nejošklivější Theon.
  • upraveno 14. května 2012
    Z mladých protagonistů mi připadá solehlivě nejošklivější Theon.
    Yara je zase z mladých protagonistek jedna z nejošklivějších. Možná bylo záměrem udělat Železné škaredými i fyzicky:-)To už je pěknější Brienne. V seriálu není moc opravdu pěkných žen. Nejhezčí je podle mě stále Daenerys (i když se mi už tolik nelíbí jako v první sérii), Cersei (Cersei i Dany vypadají v civilu o dost lépe než v seriálu) a něco do sebe má Ygritte (škoda té příliš výrazné brady). Z hlavních postav mi ostatní přijdou průměrné - Oša, Margaery, Sansa atd. Za ošklivé považuji Yaru a Šae.
  • upraveno 14. května 2012
    Upíři ? Vyslovený trapas - stovky let zastydlé puberty :-D

    flankere - ještě by mohli přijít do módy kentauři - to by bylo teprve zajímavé :-D

    Jediný upír okrem Regise, který mi nepřijde komický, je rumunský operní zpěvák Attila Dorn :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 14. května 2012
    To mě zajímaj spíš upírky :)

    Bledost
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 14. května 2012
    A co Kate Beckinsale a její slavná pánev?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 14. května 2012
    Montezuma3 napsal(a):

    A co Kate Beckinsale a její slavná pánev?

    Pánev jako pánev nebo jako pánev? (část Kate, část Katiny kuchyně)
  • upraveno 14. května 2012
    Péťa napsal(a):

    Loras a Jon jsou pro holčičky
    A pro Ariana :)
    Arianus si se jde urazit a vyjet si na služebku vyplakat se pravé holčičce Pejićovi na rameno :D

    Ps. krásný Loras by byl z Michaela Drawa :))
    Michael Draw
  • upraveno 14. května 2012
    Yara je zase z mladých protagonistek jedna z nejošklivějších. Možná bylo záměrem udělat Železné škaredými i fyzicky:-)To už je pěknější Brienne.
    Souhlas, seriálová Aša je záměrně udělaná jako ošklivka. Asi aby byla Theonovi podobná :-)

    Šae určitě není ošklivá. Ani Margaery a Sansu bych nepovažovala mezi běžnou populací za průměrné, když se podívám po ulicích :-) Naopak Margaery mi připadá jako nejkrásnější ženská v celém seriálu. i když rozhodně ne nevinná dívka :-) nijak zvlášť se mi nelíbí Catelyn.
  • upraveno 15. května 2012
    Já teda při pohledu na Renlyho a Lorase (na jejich vzhled) od začátku seriálu trpím, tím masivním zkučeratěním to u Lorase teda ještě totálně dorazili. Nejhezčí podle mě je Jon a Drogo.
  • AvivAviv
    upraveno 30. dubna 2014
    Videla som len prvé sériu a to bolo pred dvomi či tromi rokmi.
    Medzi dievčatami vedie Dany a Cersei. Sansa bude asi za nimi a Myrcella s Aryou potrebujú ešte trochu vyrásť.
    Myslím, že mne bol sympatický Robb, Jaime, Petyr, Jorah a možno ešte niekto. Viserys mal celkom peknú tvár, ale to stupídne správanie... Seriálový Loras a Renly ma trocha sklamali, v knihe pôsobili ako charizmatickejšie osoby. Som zvedavá ako bude vyzerať predstaviteľ Branna až bude starší. Khala si nejde nevšimnúť. Tak mi napadlo, ako by to vyzeralo, keby sa dostali do duelu Drogo a Gregor Clegane?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.