Renly&Loras...

upraveno 1. května 2012 v Postavy a bytosti
Ku konci této linky v seriálové podobě Písní Ledu a Ohně, rozhodl jsem se tu prezentovat dlouho skládané dílo, které muselo přijít, pro nás, kteří četli knihy...a kteří vědí vše o Lorasovo smutku a truchlení. O jeho vzteku i odpuštění...a o tom, co znamená doopravdy milovat...a ztratit toho, kterého milujete, pro nesmyslnou příčinu tím nejtragičtějším způsobem.

Mnoho z nás je takovými Lorasi, hledících vstříc vlastnímu osamění, když slunce zapadlo...a žádné svíce jej již nikdy nenahradí...

Toto video mnohé z Vás pohorší...leč, láska je láskou, a srdce i lidi ničí nehledě na to, komu svou lásku věnujeme...

Odpočívej v pokoji, Renly...
(a i vy, jiní, kteří zemřeli, a zanechali nás tu čekající na společné shledání...)
«13

Komentáře

  • upraveno 1. května 2012
    parádní video, pouštím do světa
  • upraveno 1. května 2012
    vypuštěno na twitteru cc na nejpodstatnější účty
    začínáme s 91 view
    ještě to hodim ke mě a na pinterest

    jsem zvědav, zda budeš příštím http://paper.li/GameOfThrones
  • upraveno 1. května 2012
    pěkné, když mně ten Loras strašně nesedí...
  • upraveno 12. května 2012
    Přesně tak, já si na Lorase také nemůžu zvyknout. Nejde o jeho vztah k Renlymu, to se dalo vyčíst i v knize, ale představitel vůbecnení to,co jsem si představovala.
  • upraveno 12. května 2012
    Já už jsem si na seriálového Loráska zvykl. Má takové sladké kudrlinky.
  • upraveno 12. května 2012
    no, rozhodne ve mě seriálový Loras nevyvolává pocit, že mu ženské padaly k nohám (i když marně :). Lorásek bělásek :)
  • upraveno 12. května 2012
    A kdo ho v tobě vyvolává?
  • upraveno 12. května 2012
    Ze seriálových postav ? Pokud jde o mne? eeeee nikdo :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. května 2012
    Jojo, nikdo nemá dlouhou světlou hřívu, známku to síly a potence :)
  • upraveno 12. května 2012
    dle mě loras se celkem povědl...ale Nathanael (elfí kamarád) to není :D
  • upraveno 12. května 2012
    flanker.27 napsal(a):

    Jojo, nikdo nemá dlouhou světlou hřívu, známku to síly a potence :)

    :-D flankere - otázka byla spíš tak nějak položena, koho považujeme za tak přitažlivého, aby mu ženy padaly k nohám - ne komu bych padla k nohám já :-))
    Takže já odpovídám, že podle mne, tam nikdo takový, koho by ženské nekriticky obdivovaly není :-)) Tím nemyslím řazení podle toho, kdo z nich je "slavná" hvězdička, ale kdyby takového týpka ženské potkaly na ulici a byl to třeba řidič autobusu xy, kdo vypadá takto a takto..... Řada ženských totiž dokáže najít netušenou krásu v komkoliv slavném.....ostatně mi se kdysi líbil Alice Cooper :-D (protože se mi líbily jeho texty a věděla jsem, že si je skládá sám a hudbu taky)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. května 2012
    Tak třeba moje máma má hodně ráda Seana Beana. Co vím, tak ze seriálu se jí líbí dál líbí Gendry, Robb, a Jaime.
  • upraveno 12. května 2012
    Echm flankere - tvá máma by padla k nohám klukovi, co vypadá jako Gendry a bydlí o ulici vedle a studujíc třeba průmyslovku třetí ročník ?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. května 2012
    No, kdyby byla o 40 let mladší, kdo ví... :))
    BTW když o tom tak přemejšlim, tak Gendry vypadá tak trochu jako můj táta za mlada, teda pokud můžu z fotek posoudit :)
  • upraveno 12. května 2012
    A padaly tvému tatíkovi ženské k nohám, jak je popisováno u Lorase ? :-)
  • upraveno 12. května 2012
    Nathanaelovi padá každý k nohám :D

    ---
  • upraveno 12. května 2012
    Já jsem ve svém životě zažila zhruba čtyři kluky, u nichž by bylo možno použít definice, že jim "padaly holky k nohám". Ačkoliv by se to asi nemělo psát, vždycky to byli kluci s hezkou tváří a sportovní postavou, ve třech případech vyšší, v jednom střední. A kromě hezké tváře a postavy na nich vždycky bylo ještě něco víc, takové...hm...charisma, které kolem sebe šířili. A to z obrazovky posoudit nelze.
  • upraveno 12. května 2012
    Jinak bych řekla, že kdyby se na běžné střední zjevili Jon, Loras i Gendry, určitě by siz tohovětšina spolužaček, a někteří spolužáci, poslintali bryndák. Protože ve srovnání s běžnou populací jsou prostě nápadně hezcí. pokud jebudeme srovnávat s hereckou populací, tak tam už jsou vidět určité rozdíly.

    Loras mi nesedí, ale nepopírám, že je to hezký herec. jen mi nesedí, možná mi připadá, že nějak přehrává. Prostě je na něm něco... protivného.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. května 2012
    Jarla napsal(a):

    A padaly tvému tatíkovi ženské k nohám, jak je popisováno u Lorase ? :-)

    Pokud vim, tak úspěchy měl poměrně slušný, k čemuž přispělo i to, že tehdy dělal gymnastiku a měl dost slušný tělo (ostatně ani dneska rozhodně nevypadá na 67). A ne, vlasy neměl ani dlouhý ani světlý :)
  • upraveno 12. května 2012
    Jinak Nathanaelovi padám k nohám a dělá v bance :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. května 2012
    A kdo je Nathanael (Omlouvám svou nevědomost)?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. května 2012
    Tu fotku jsem si ke jménu přiřadil, ala utekl mi význam.
  • upraveno 12. května 2012
    To je on, aktuální srdce mého šampion :D
  • upraveno 12. května 2012
    A kdo je teda ten Nathanael?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 12. května 2012
    Ještě Ondřejovi padají holky k nohám.
    "Ondřeji prosím!"
    "Jdi si šukat s Tesařem."
    "Ondřeji prosím!"
  • upraveno 12. května 2012
    Fotka lehce hořeji.

    Můj osobní bankéř v bance a finanční poradce. Aktuálně vedeme divný pracovně-soukromý vztah bez vyřčeného závazku.
  • upraveno 12. května 2012
    Tak třeba Jaime je podle mě hezký i na herecké poměry. Ten by mi k definici "ženy mu padaly k nohám" seděl :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. května 2012
    To pitomý video mi nepřipomínej.
  • upraveno 12. května 2012
    flanker

    What the crack?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. května 2012
    To bylo na Montezumu. Nechtěj vědět, co to znamená, nestojí to za to.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.