Vydání Hostiny pro vrány a Tance s draky

upraveno 10. května 2012 v Překlady
11415171920

Komentáře

  • upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
    S tou černou kvótou je to přesně tak a podle toho vypadají emerické hysterické filmy :-))
    O Avengers vedl choť krátky monolog před pár dny....
    Má to 90%....viděl jsem trailer....(nyní ke mně) Ne! :-)

    Dračí dupa je taky ubohost, stejně jako Underworld :-)) Někdy mne stále překvapuje kolik těch nesmyslů ještě uvidím, když mne někdo zase bude dlouze přesvědčovat - na film XY se podívej, je to opravdu úžasné, něco úplně jiného než ta hora bikarbony předtím a je to děsně vtipné a prostě dokonalé....aspoň si nikdy nenechám doporučit od stejného člověka 2x :-))
  • upraveno 31. května 2012
    Sakra, koukám, že jsem tu rozvířila dobrou debatu!
  • upraveno 31. května 2012
    Ať už mě pranýřujete či alespoň minimálně držíte v přízni, přeju Vám všem příjemné počtení "Tance s draky", a jsem docela zvědavá na Vaše komentáře, nikoliv k překladu, ten snad bude v pořádku, ale především k ději samotnému, kniha je skvělá jako vždy, Martin jeden z nejlepších vypravěčů, jaké znám, ale přece jen si potrpí na rozvláčnost a udržování neustálého napětí... po přečtení se budete modlit, aby už měl hotovou další knihu, což je samozřejmě jen zbožné přání. A moje nejsympatičtejší postava z pátého dílu? Samozřejmě Tyrion... :-) Přeju Vám všem všechno dobré, Hanina
  • upraveno 31. května 2012
    Díky za překlad, Hanino, i za to, že na náš web myslíš. Jsem rád, že Tyrion zůstal v přízni i přes jeho „trochu jiné“ chování :-)
  • upraveno 31. května 2012
    Hanka Březáková: Nejsympatičtejší je Ramsay Bolton :)
  • upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
    svoa00: Troll :-)

    U mě bohužel Tyrion klesl a na jeho pozici se vybojoval Bran.
  • upraveno 31. května 2012
    Ramsay by si zasloužil péči svých Děvčat... >;D
  • upraveno 31. května 2012
    Hanka Březáková: Á propos, že jsem tak smělá a ptám se - Reekovské rýmy se v češtině předpokládám nerýmují, nebo snad existuje slovo, co by se na ten český ekvivalent rýmovalo? Jenom tak ze zvědavosti :)
  • upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
    Hanino, neboj, my tě tu všichni MILUJEME! :-)
  • upraveno 31. května 2012
    Samozřejmě a já mám zakázáno pohovořit o borových kuželech :-D
    Takže tak a nejinak :-))
  • upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
    každopádne sa na chvíľu rozlúčime s Nevadou - veľmi ti prajem, že to KONEČNE vyšlo a už sa teším, ako ma budeš opravovať vo faktoch :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
    Ano, konečně se zas zbavíme části té spoileroidní politiky!
  • upraveno 31. května 2012
    Monte: No já bych tomu ještě chvíli dal, až to přečtou :-) a ta seriálová nám zatím zůstane.
  • upraveno 31. května 2012
    Já bych přinejmenším čtrnáct dní ještě nechala období hájení :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 31. května 2012
    Já čtu dost pomalu. Mě to bude trvat minimálně celé léto :-/
    Tak to asi budu muset ustřihnout síťák :-(
  • upraveno 31. května 2012
    buď to, nebo to rychle přečíst :(

    ale teď mě napadlo že tu vlastně topic se spoilerama z tance je ne? Tak tam bych ddál diskutoval a né přenášet spoilery někam jinam :D
  • upraveno 31. května 2012
    Teď tady stejně půlka lidí přestane na 14 dní chodit, než to přečte. :-)
  • upraveno 31. května 2012
    Tak nechám ještě červen v současném stavu? Vyhlásím to v nějakém článku, co stejně chystám.
  • upraveno 31. května 2012
  • upraveno 31. května 2012
    sú tu dva topiky (ako to písať?) o tanci, jeden z nich je spoilerový. otázka je či sa novoprečítaním bude chcieť prehrýzať desiatkami, stovkami rok starých, ale zase autentických komentov.
    každopádne, tí čo začnú čítať asi začnú tam, alebo dajme topic Tanec - spolier - CZ a poďme pekne odznova! aj tak nás nič krajšie najbližšie 3 roky nečaká. som optimista.
  • upraveno 31. května 2012
    připojuji se k sarvenovi, taky jsem pro nový topik :-)
  • upraveno 31. května 2012
    Hlasuju pro sarvenův nápad, byť se tam budou řešit věci, který už jsme ve spoilerovým topicu řešili.
  • upraveno 31. května 2012
    Neříkejte, že už stejně všechny spoilery z Tance nevíte. Alespoň Nevada se už půl roku neozvala. :-)
  • upraveno 31. května 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.