SKYRIM HELP FORUM

upraveno 3. prosince 2011 v Komunita
zdá sa, že budem mať veľa otázok, možno aj niekto iný, tak zakladám nové fórum, aby som nespamoval PC gaming. a ono to aj súvisí s ASOIF, keďže som práve v strašnej snehovej búrke priešiel do Winterfelu, ehm do Ledohradu :)
1468910

Komentáře

  • upraveno 12. prosince 2011
    Dělala jsem quest pro bardy a zůstaly mi v inventáři dva bubny (quest item) dohromady s váhou 8 a nemůžu se jich zbavit, i když odměnu za quest jsem obdržela. :-(
  • upraveno 12. prosince 2011
    je to takzvaný success burden :)
  • upraveno 12. prosince 2011
    :-)
    A to jsem si vybrala lehkou zbroj, ať mám co největší nosnost a pořád je to zaprané.
    U mágů je quest, kde chce jeden 10 Dwemerských ozubených koleček. Jedno váží deset kilo.
  • upraveno 12. prosince 2011
    v Morrowindu byl úkol, kdy chtěli 7 zlatých vajec po padesáti, tohle odnese i rachitickej Khajit. a vubec, nejlepší kouzlo z celých Elder Scrolls je bezkonkurenčně Feather.
  • upraveno 12. prosince 2011
    Ahoj.Chtela jsem se zeptat kde najdu svitek předku..dostala jsem se do černoty a celou jsem ji prolezla ...nikde jsem nic nenašla.Na povrchu me to vede na slepou stopu děkuji za odpověd
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 12. prosince 2011
    v temnotě je velice zřetelně vidět věž do které máš vztoupit a ta dě dovede k svitku. stačí se pořádně podívat.
  • upraveno 12. prosince 2011
    zavedlo me to do "mzdarkova věž" a tam mi šipka ukazuje na strop kde nic neni akorat tam jsou panely s 6 tlacitkama a to prostřední největší nejde zmačknou když zmáknu E nic se nestane
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 12. prosince 2011
    to je přesně ono umístíš tu krychli co máš na podstavec a pak budeš první dvě tlačítka nastavovat tak až se rosvítí i ty ostatní a pak nestavíš ty druhý tři tak aby se ti snesla dolu truhla se svitkem :)
  • upraveno 12. prosince 2011
    Jen tak informačně... http://cs.theelderscrolls.wikia.com/wiki/The_Elder_Scrolls_Wiki
    Vzniká český projekt Elders scrolls wiki. Ať už pro čtení nebo pokud by jste se chtěli zapojit :-)
  • upraveno 13. prosince 2011
    Jj už jsem to našla. Ale ted mam jakýsi nevyřešitelný problém, mám zadaný ten ukol od sedovousych ohlasit všem třem stranám války o mírovém řešením...dvou sem dala vědět ale Tuliusovi to nejde protože sem se omylem přidala do té jeho cisařské legie....a nevim vubec kde z ni muzu odejit...
  • upraveno 13. prosince 2011
    tak som sa vyhrabal zo zákysu. našiel som mečík, ktorý dáva šokový úder a vysáva manu zároveň.
    s ním som sa vysekal z mohyly a dostal ďalšie dobre meče. začínam zvažovať, že pôjdem s dvoma v rukách, jeden bleskový, druhý mrazený. snáď už iba samé pozitíva: první dovolená v Riftenu, první kon, same jistoty :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 13. prosince 2011
    A eště dovolená v Jugoslávii.
  • upraveno 13. prosince 2011
    Dovolenou v Riftenu nedoporučuji. Věděla jsem, proč jsem si ho nechávala na později. Je to tam samý zloděj, samá korupce, stráže furt chtějí nějaké pokuty a úplatky. Qesty to samé, samá zlodějina a podvody. Totálně mě tam zkazili. :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 13. prosince 2011
    Já od té doby co jsem v cechu zlodějů, tak kradu všechno a všude. Dokonce, když jsem se plížil s nějakým mnichem do baráku vymýtit duchy. Tak jsem mu při tom vybral kapsy.
  • upraveno 13. prosince 2011
    Amaroun: Nejlepším zdrojem je stejně The Unofficial Elder Scrolls Pages, byť v anj.
  • upraveno 13. prosince 2011
    přemejšlím jak vyčistit riften. je ve hře q na protistraně cechu zloděju a riftencum vseobecne nebo je mam povraždit bez toho ? :D na rozdíl od temného bratrstva mě nikdo k srdci nepřirostl.
  • upraveno 13. prosince 2011
    Jj už jsem to našla. Ale ted mam jakýsi nevyřešitelný problém, mám zadaný ten ukol od sedovousych ohlasit všem třem stranám války o mírovém řešením...dvou sem dala vědět ale Tuliusovi to nejde protože sem se omylem přidala do té jeho cisařské legie....a nevim vubec kde z ni muzu odejit...
  • upraveno 13. prosince 2011
    nevíte někdo jak se odchází z tý legie ? :D ani me nenapadá jak to udělat protože tulius semnou nechce mluvit.
  • upraveno 13. prosince 2011
    myslím že to nejde.
  • upraveno 13. prosince 2011
    odříkal jsi přísahu ? donesl jagged crown ?
  • upraveno 13. prosince 2011
    Šíp je největší likvidátor dobrodruhů a mezi stráží je i hafo takových co mají bratrance ktery vyrazil bojovat s draky.
  • upraveno 13. prosince 2011
    Quest pro bardskou univerzitu

    Zdravím, možná se to tu řešilo, možná ne. Skyrim hraju pěkně postupně, nikam se moc nechvátám, takže od Bélého průsmyku jsem si celkem pěkně objevoval oblast i poměrně daleko od něj. Po x hodinách hraní jsem se rozhodl přidat k legii. Načal jsem si x úkolů a šel jsem na bardskou univerzitu, kde po mně chtěl ty verše, avšak jelikož jsem měl tou dobou spoustu míst projitých, verše jsem měl samozřejmě dávno u sebe, tak jsem mu je předal, později jsme je šli zazpívat jarlovi, on byl zpokojen a řekl, že mě přijmou při obřadu. Takže při soumraku jdu na to upalování toho panáka a co teď? Něco málo řekl a teď furt dokola zapaluje toho panáka, nic nemohu dělat, stoupnu si přímo na místo, jak mi signalizuje gps a nic, čekám jakou dobu a jsou tam furt. Ještě nemám dořešený úkoly jako průzkum univerzity a ještě musím říct jedné ženský, že se jarlovi líbily šaty, co mi dala, ale s tímhle bohužel nemohu hnout, nejhorší je, že mi možná ani nejde odevzdat wuest, co jsem měl od dvorního mága s tím upírem, prostě se ho zeptám a on na mě ať ho neotravuju, nebo něco jiného... nevíte, co s tím?
  • upraveno 14. prosince 2011
    jj odříkal jsem přísahu ale zadnej crown sem nedonesl jen sem mel vyhladit jedno mesto od banditu
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 14. prosince 2011
    a přesně proto jsem si vedlejší questy nechal až na dobu dokončení hlavního příběhu
  • upraveno 14. prosince 2011
    no ja si to načtu z tý části kde jsem to nezadal a nebo začnu od znova mel jsem tam 13 lvl asi jen
  • upraveno 14. prosince 2011
    Zkus třeba vymlátit tábor legie, jinak mě nenapadá jak odejít. Vím jen že jde přejít když tě pošlou pro Zubatou korunu - Jagged Crown - tam se muzes rozhodnout jestli ji donese ulfricovy nebo tuliovy ale ze by slo vystoupit zpet asi ne, holt je válka a když se jednou přidáš k jedné straně těžko pak budeš neutrální.
  • upraveno 14. prosince 2011
    Diego: možná je to bug, já jsem si tam chvilku postála, než zapálí toho panáka, a pak by quest pro bardy dořešený.
    Taky se mi stalo, že na univerzitě je studentka, která na mě zkoušela kouzlo a od té doby tam pořád stojí a vykládá, že mám počkat, než to prostuduje.
    Nebo dobrá psina je, že mě zlodějský cech poslal vykrást barák, který už je dávno zničený a tudíž nepřístupný.
  • upraveno 14. prosince 2011
    To kouzlo na tobě trvá 10 hodin podle inventáře ale já než vyprchalo čekal několik dní.
  • upraveno 14. prosince 2011
    V inventáři žádné kouzlo nemám, už muselo dávno vyprchat. Nebo pomůže, když dám čekání 10 hodin před tou kouzelnicí? Zkoušela jsem čekat méně hodin, než mě to přestalo bavit.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.