Hodnocení knih na Databázi knih.

upraveno 1. ledna 2018 v Literatura
Zdravím,

možná toto vlákno smažete, ale opravdu mi tu nejde o šíření reklamy. Nicméně bych vás rád poprosil, jakožto fanoušky G. R. R. Martina, abyste pomohli s hodnocením a komentáři u knih Písně ledu a ohně.

Stránka je následující:
Píseň ledu a ohně

Samozřejmě budeme rádi za každé hodnocení či komentář i u dalších autorových knih, i u ostatních obecně.

Díky.

Komentáře

  • upraveno 21. července 2012
    Tazko sa to hodnoti, lebo starsie knihy este nie su tak prepracovane, ale iba kvoli nim sa precitas k tym dalsim. Zo subjektivneho hladiska by som na stupnici od 1 po 5 oznacil knihy nasledovne: Hra o truny: 2, Stret kralu: 1-, Boure mecu 1, Hostina pro vrany 1a Tanec s draky 1+, ako pisem cim sa do toho viac zacitam tym to je lepsie:)
  • upraveno 22. července 2012
    Cože? Až teď jsem zjistila, že Soumrak na Worlonu, mistrův první román, je už z roku 1977. Ta knížka je starší než já :-) Obvykle to poznám, ale tady jsem to ani nevycítila. Další důkaz toho, jak je GRRM dobrej.
  • upraveno 22. července 2012
    Další důkaz toho, jak je GRRM dobrej.
    S každým dalším Starkem o tom pochybuju víc a víc :-)
  • upraveno 23. července 2012
    Alek napsal(a):

    Další důkaz toho, jak je GRRM dobrej.
    S každým dalším Starkem o tom pochybuju víc a víc :-)
    Ale no tak... posílám virtuální objetí :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 23. července 2012
    Tyna napsal(a):

    Cože? Až teď jsem zjistila, že Soumrak na Worlonu, mistrův první román, je už z roku 1977. Ta knížka je starší než já :-) Obvykle to poznám, ale tady jsem to ani nevycítila. Další důkaz toho, jak je GRRM dobrej.

    :) A Pieseň je zase rovnako stará ako ja... Mňa prekvapilo, keď som zistil, že keď som sa zrodil ja, zrodila sa aj Pieseň... Taká stará a pri tom taká skvelá kniha...
  • upraveno 23. července 2012
    Gepeto: Ve skutečnosti je Píseň starší, protože Hru o trůny začal Martin psát už v roce 1991, ale na nějakou dobu pak psaní odložil. A nepraktikuj prosím agismus na knížky nebo filmy ;)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 23. července 2012
    svoa00 napsal(a):

    Gepeto: Ve skutečnosti je Píseň starší, protože Hru o trůny začal Martin psát už v roce 1991, ale na nějakou dobu pak psaní odložil. A nepraktikuj prosím agismus na knížky nebo filmy ;)

    Mea culpa, mea maxima culpa... Už nebudem :)
  • upraveno 23. července 2012
    A nepraktikuj prosím agismus na knížky nebo filmy ;)

    quote
    Taky to dělám :-(
  • upraveno 23. července 2012
    Mno, jeden z mých velkých oblíbenců je Ray Bradbury, bavila mě Válka s mloky, obdivuju kinematografii devadesátých let a podle mojeho názoru snad nejlepší českej film (Kladivo na čarodějnice) je ze šedesátých let. Dobrý věci nestárnou ;)
  • upraveno 23. července 2012
    Knihy rozhodně ne. Doyla, Poea apod. si přečtu už jenom pro toho dobového ducha.
  • upraveno 23. července 2012
    Ben Nevis: JJ, pro Poea mám taky slabost. Maska rudé smrti je vůbec nejlepší povídka, co jsem zatím četla.
  • upraveno 23. července 2012
    Dámy, zase nejsem retardovaná, abych nechápala termín "klasik žánru" :-) Pochopitelně existují z mého agismu výjimky. Ćetla jsou Poea, četla jsem Bradburyho (vtipné, jak si představoval, že okolo roku 2000 budou nové technologie, ale uspořádání společnosti bude stále stejné - černoši budou poslouchat bílé, ženy muže, dokonce ani marťanky nechodily do práce a byy v domácnosti :-) Z povídy Přijdou vlahé deště mám noční můry ještě dneska.

    Třeba včera jsem si přečetla Leopardí dámů od Dorothy Sayerové, nazývané svého času druhá Agátha. Ke knize jsem přistoupila s předsudky a zjistila jsem, že jsou to úžasné napínavé a chytré detektivní povídky. Předsudky jsou předsudky, někdy se naplní, jindy ne :-)
  • upraveno 23. července 2012
    sťaby nový kindlista som si kúpil komplet sherlocka v angličtine a je to zaujímavé čítanie (aj stýkrát)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.