Bouře mečů nebude jedna řada

upraveno 31. srpna 2011 v Seriál Hra o trůny

Komentáře

  • upraveno 31. srpna 2011
    Rozhovor výborný. Jen ta představa Morda v bordelu s oslem a pláství mě hodně pobavila :-D
  • upraveno 31. srpna 2011
    Benioff se teda uchyluje k docela odvážnýmu tvrzení. Je teda pravda, že Bouři mečí půjde těžko narvat do deseti dílů bez toho, aby mohutně škrtali (nebo něco z úvodu přesunuli už do druhý řady, což by chronologicky i měli). Na druhou stranu to ale není materiál na dvacet dílů bez toho, aby mohutně připisovali scény. Hlasuju pro kompromis - přihodit na třetí řadu tři čtyři díly a pár mega.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 31. srpna 2011
    Tak třeba bude v seriálu spojena druhá část druhé knihy s první částí třetí knihy...
  • upraveno 31. srpna 2011
    Přesně to očekávám spíše - spojení některých událostí Střetu a Bouře. Už to bylo avizováno, že se trochu přečasují události kolem Jaimeho a Robba.
  • upraveno 31. srpna 2011
    Pravda, chronologicky by úvod Bouře měl být už na konci druhý série a závěr Střetu králů řekněme ve třetině třetí řady. A myslím, že tak to i bude. Že o něco víc uvidíme Robba a Jaimeho je jenom dobře, oba mají ve Střetu králů po jednej scéně, ale jsou to vděčný postavy.
  • upraveno 31. srpna 2011
    myslím, že tie presuny času potom už budú pokračovať, a séria sa budú len približnne zhodovať s rozdelním podľa kníh. nehovoriac, že nepredpokladám, že by hostinu robili oddelene od tanca. prepoja ju aj s búrkou asi
  • upraveno 1. září 2011
    sarven: Naprosto souhlasím, bylo by to nejlepší řešení a scénáristi už v první sérii prokázali dobrej odhad.
  • upraveno 1. září 2011
    ono ich vyjadrenie, že nechcú málo robba a králokata v druhej sezóne a urobia drobné zmeny hovorí za mnohé. a asi majú pravdu.
  • upraveno 1. září 2011
    baj-d-vej, psalo se někde, PROČ přejmenovali Ašu?:)
  • upraveno 1. září 2011
    jj, psalo. Moc to přípomíná Ošu -> matení diváků. Podobně byl přejmenován Robert Arryn na Robina. Pro nás fanoušky to vypadá hloupě, Yara je zas skoro jako Arya, takže se na zahraničních fórech snažili protlačit nějaké jiné jméno, konkrétně jméno matky Aši, ale asi to neprošlo.
  • upraveno 2. září 2011
    Pokiaľ sa dobre pamätám, Oša nebola v prvej sérii ani raz oslovená menom, ani sa nepredstavila. Inak som ale asi jediný, komu sa meno Yara páči.
  • upraveno 2. září 2011
    Nevím, proč to tak řeší, když v reálném životě má daleko víc lidí stejná/podobná jména. U nás ve firmě se to hemží Tomášema, Petrama a Martinama.
    U GRRM je časté jméno Jeyne. To budou také všechny přejmenovávat?
  • upraveno 2. září 2011
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 2. září 2011
    GRRM opakuje jmen víc. Někdy je nápaditě schová (kluci Starkovi) někdy je opakuje do zblbnutí.
  • upraveno 2. září 2011
    Přesně:-) Že se někdo jmenuje stejně nebo podobně, ještě neznamená, že diváci to nepochopí. Když už se dokázali orientovat v takovém množství postav, tak snad tohle zvládnou, ne?:D (btw, Robina jsem taky nepochopila:D Zvlášť když se jmenuje Robert schválně po Robertovi:-)))
  • upraveno 2. září 2011
    A ke všemu - přesně jak píše Macejko. Oša nebyla jedinkrát oslovená jménem a ani se nezmínilo.
  • upraveno 2. září 2011
    Súhlasím s vami, je to zvláštne. Ono ASOIAF nie je žiadna jednoduchá záležitosť a predpokladá od divákov určitú inteligenciu, aby sa v tom zorientovali, takže neviem, prečo predpokladajú, že ľudia, ktorí sú schopní pobrať všetky tie vzťahy a vývoj (byť oproti knihe zjednodušený) by nedokázali od seba odlíšiť dve mená. Ale čo už, okrem tohoto to chlapci a dievčatá robia dobra, takže takúto škvrnku na kráse by sme im mohli odpustiť :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.