Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
15681011581

Komentáře

  • upraveno 10. července 2011
    sex a hobiti.... ok tak čo o hobitoch? :)
  • upraveno 10. července 2011
    Jen, že Jackson zveřejnil další (druhý) video-deník z natáčení.
  • upraveno 10. července 2011
    A určitě tam nebude nic o tom, jak se dělají další malí hobiti :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 10. července 2011
    Bohužels e víc dozvíme o výrobě Gluma :))
  • upraveno 10. července 2011
    Což ovšem nezahrnuje sex a tudíž se jemnocitní nemusejí obávat :-))
  • upraveno 10. července 2011
    Výrobu Gluma jsme viděli na začátku Návratu Krále...
  • upraveno 10. července 2011
    Myslíš "Mír, lásku!" :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 10. července 2011
    V Hobitovui ovšem moc postav na sexuální scény není. Tedy pokud někdo není trpasexuál.
  • upraveno 10. července 2011
    Jarla: Ne
  • upraveno 10. července 2011
    Nojo ještě tam není zamilovaná dvojka Gimli a Legolas :-)

    Olorin - aha neviděl jsi Pár pařmenů, nevadí :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 10. července 2011
    I když vlastně tam tuším do filmu přidali postavu nějaký Elfky.
  • upraveno 10. července 2011
    Nojo bez láfstóry by to spotřební masa v americe nezbaštila :-D
  • upraveno 10. července 2011
    Olorin - to se omlouvám za nařknutí :-) myslela jsem Glumův postoj k Hippies - jeho rodiče mohl být kdokoliv a nikdo si to zaručeně nepamatuje :-)
  • upraveno 10. července 2011
    Viděl, hlavně Smradupán a Bobromil jsou moji oblíbenci, ale nějak jsem nepochopil, na co si zrovna narážela, na mučidlech se malý Glumídci opravdu nerodí. :-/

    flanker: Jo, elfka Tauriel.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 10. července 2011
    Při vší ústě pane myslíte, že Ježíš byl hipík?
  • upraveno 10. července 2011
    Měl dlouhé vlasy, nepracoval, co chceš víc?
  • upraveno 13. července 2011
    na TV sice nekoukám takže je mi to docela jedno jestli skončí, ale je na tom krásně vidět, že v ČR to s tou demokracií nění až tak supr
  • upraveno 13. července 2011
    Thule: Já skoro taky vůbec ale to co skoro pochytím když jdu kolem tv tak je mi ten pořad docela sympatický... A ano máš pravdu....
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 14. července 2011
    Mno, já se za ČT moc bít nehodlám, to jsou taky pěkný parchanti
  • upraveno 14. července 2011
    pohľad zvonku: buďte radi, že máte ČT a bite sa zaň. Nejaké veci sa nájdu vždy a všade, ale v zásade ide o skvelú televíziu
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 14. července 2011
    Účast v pořadu Na hraně mě definitivně vyléčila z představ o nezávislosti a objektivním přístupu. Nemluvě o "kvalitě a objektivitě" zpravodajství.
  • upraveno 14. července 2011
    Nemůžu posoudit moc... na TV nekoukám... Ale pokud u ní jsem tak je pravda, že ČT je s českých na prvním místě... Vetšinou ale narazím na spuštěný Animal planet nebo Nationa Geographic, Discovery a Mezzo. U těchhle programů zůstanu docela rád...
    flanker.27: Co je teda ta špatná věc na ČT? Jen tak ze zvědavosti... :.)
    Edit: Aha
  • upraveno 14. července 2011
    Flanker: Myslíš, že je nějaká česká stanice objektivnější? Těžko.
  • upraveno 14. července 2011
    Kvalita médií je tady vůbec špatná... Noviny jako Lidovky začínají začínají s lehkým bulvárem... A zprávy ze zahraničí jsou tady na tom bídně.. Já co tak víceméně více čtu je Respekt a s tím jsem spokojenej.... Ze zahraničních pak http://www.bbc.co.uk/
  • upraveno 14. července 2011
    Tak ČT sice taky není objektivita sama, ale z čeho si vybrat? Z Primy nebo dokonce z Novy?? Když se občas dívám na jejich zpravodajství, tak nevím, jestli se mám smát nebo plakat, většinou dělám to první. :-))) Navíc, mně je ČT alespoň trochu sympatická, že dává prostor i různým vědním oborům (historie.cs, Prizma, Milenium atd.) něco jako Český rozhlas. Prostě, není to dokonalé, ale lepší než konkurence, alespoň tedy v ČR. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 14. července 2011
    Když je laťka proklatě nízko, není problém jí přeskočit. Nebudu přece ČT oslavovat za to, že je jen nejmíň špatná. Zásadní problém je podstrkávání názoru, tendence zpravodajství, dopředu nastavenej směr.

    Příklad: V pořadu Na hraně byl Havel. Samotná diskuse vždycky trvala cca 1 a půl hodiny, v televizi z toho bylo cca 40 minut. Když pak právě ten díl s Havlem šel, nadšená hlasatelka to uváděla slovy: "mladí lidé zdrželi prezidenta celou hodinu a půl." Nelhala. Jen řekla jednu věc v souvislosti, jako kdyby šlo o něco výjimečnýho, ačkoli šlo o zcela běžnou věc. Proč, to si domyslete.
    Příklad 2: Díl zaměřenej na rasismus. Rómský mladík jako host pořadu vypráví, jak byl přepaden a zmácen, čemuž okolo stojící lidé přihlíželi a nezasáhli -> byli to rasisti -> česká společnost je rasistická. Moderátorky (Vopálenská, ta druhá už si nepamatuju jak se jmenovala) uznale přikyvují. Hlásím se o slovo a krátce vysvětluju, co je to bystander effect (čím více svědků, tím hůř, protože každý očekává, že pomůže někdo jiný a sám se nechce znemožnit). Jestli někdo pomůže nebo ne, neříká nic o tom, jestli je to rasista, kdyby byl napaden bílý, nejspíš by většina lidí nepomohla stejně. Hm, to je útěcha na to moderátorka. Co je z toho viděgt v televizi? Jen to, že kdyby byl napaden bílý, nejspíš by mu také nikdo nepomohl - Hm, to je útěcha. Co je bystander effect divák nevidí. Televize nesnáší jakoukoli odbornost, zvláště tu, která nezapadá do předem vytýčenýho cíle.
    BTW zaměstnnanci televize jsou kromě těch čelních Janečků a spol. tak maximálně vrátní a uklízečky, většina si tam vydělává na živnost (outsourcing je v módě), proto už pár let má ČT problémy s rozpočtem, ale koncesionář to zacáluje.
    Veselo bylo, když jsem viděl nějakou redaktorku, jak se v rozhovoru snažila dovést Tamáše (Ne základnám) dovést k potvrzení, že jsou placení z Ruska. Bylo vidět, jak to má nabefélovaný ("musíš se ho na to pořád ptát, vracet to k tomu, nic jinýho tě nesmí zajímat").
  • upraveno 14. července 2011
    falnker, rozumiem ti. s médiami to je vo všeobecnosti ťažké a žiaľ evidentne idú dole vodou. ich spoluzodpovednosť za infláciu smrti a násilia (všetky tie havarované autobusy a krčmové bitky v správach), za hospodársku krízu (nadšené trúbenie do sveta každej poplašnej správy) a tak Ďalej je evidentná a plošná.
    Ja môžem ČT (a novu a primu) porovnávať so slvoenskou STV a komerčnými TA3, Markíza, Joj. Nemôžem už veľmi porovnať s ORF, čo by určite bolo zaujímavé, ale.....
    ČT je jasný víťaz a pre mňa príklad ako robiť verejnoprávnu tv v tomto regióne. Netvrdím, že všetci redaktori sú skvelí, že vedenie nemá chybu - pravdupovediac viem o tom málo. ale celkový charakter CT - jej viac menej politická nezávislosť a rozhľad sú naozaj fajn.
    nie je to tak málo.
  • upraveno 14. července 2011
    Samozřejmě pořady na ČT jsou o lidech, kteří je dělají. Já mám moc rád pořad Hyde Park, protože se vysílá živě a člověk aspoň vidí, jak různí lidé reagují na různé dotazy (byť sou některé úplně dementní)...
    Já nemůžu srovnávat s cizími stanicemi, ale podle mě neexistuje žádná zcela objektivní...To snad ani není z principu možné...Může být, že mají kvalitnější redaktory, moderátory apod.
  • upraveno 14. července 2011
    Znáte službu Freerapid downloader? Rapidshare má nějakou chybu neb mi free stahování Futuramy přes tenhle prográmek netrvalo moc dlouho :-D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.