Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
1484485487489490581

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. května 2017
    @Achileus O jejich vzájemných střetech jsem tu já sám psal několikrát. Např. jak Írán podporuje Arménii proti Azerbajdžánu, přestože jsou oba muslimské státy, dokonce v Azerbajdžánu mají převahu Šíité jako v Íránu. Spor mezi Íránem a SA je celkem všeobecně známý. Stejně tak v uprchlických zařízeních se běžně bijí Turci s Kurdy a každé další skupiny, které se dostatečně nesnášejí. Tolik k muslimské snášenlivosti :)
    Ovšem to samo o sobě zas tak moc neznamená. Evropané se svého času taky bili pro mnoho věcí, třeba i pro spory mezi katolíky a protestanty, pro národnostní spory, pro peníze a území, přesto vliv Evropy rostl a rostl až si podmanila skoro celý svět. Ve skutečnosti bych v souladu s teorií konfliktu řekl, že právě to byl hnací motor pokroku vědy a myšlení. Teď, když se jakože máme všichni rádi, nám tak trochu schází cíl :)
    Teď jde hlavně o to, že navzdory mnoha přemnoha řečem o evropských hodnotách se nedělá vlastně nic, složitě se diskutuje o tom, jestli u příchozích migrantů uznávat mnohoženství nebo dětské sňatky, věci, o kterých by mělo být od začátku jasno. Muslimské čtvrti žijí svými životy dle svých pravidel, nejen že jsou odtamtud vytlačováni původní obyvatelé, ale vůbec celé evropské pojetí práva, života a tak dále.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @DonPadre Špatná sekce SMAZAT!!!!!!!!
  • @Tyrion Lannister K Tvému příspěvku z 15:12, který jsem přehlédl: Nevede v současném západním světě, nebo aspoň v ČR, abych mluvil o známějším prostředí, kritické myšlení k tomu, že nikdo ničemu nevěří? A netransformovala se možnost výběru u velké části populace v to, že si lidé ve věcech veřejných nejsou schopni vybrat a tak si raději nevybírají? Já uznávám, že obojí je velkým výdobytkem západní civilizace, jen si nejsem jistý, jestli tyto a podobné výdobytky, jako třeba demokracie, tuto západní civilizaci pomalu, ale jistě nezabíjí. Kacířské, co :-D ?
    A samozřejmě i muslim může kriticky myslet a vybírat si. Chová se tak většina muslimů. Z pohledu tady vedené debaty přitom nepovažuji za podstatné, jestli jsou to správní či nesprávní muslimové (ostatně kdo o tom rozhoduje? Jistě ne my a proč by to měli být zrovna duchovní x, a ne duchovní y). Jsou to prostě muslimové ve smyslu osob praktikujících islám, a o ty na začátku téhle diskuse šlo,ne ? Abych shrnul jednou větou, co se tu komplikovaně a s mnoha odbočkami snažím říct: Myslím, že muslimové ve své většině nejsou stádem ovcí s vymytými mozky potencionálně připravených k páchání terorismu.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    jen si nejsem jistý, jestli tyto a podobné výdobytky, jako třeba demokracie, tuto západní civilizaci pomalu, ale jistě nezabíjí. Kacířské, co ?
    Tak zkusit to jako v Římě. Za normálních okolností demokracie, v případě krize diktátor :)
  • SagartSagart Amo ergo sum
    flanker.27 napsal(a):

    jen si nejsem jistý, jestli tyto a podobné výdobytky, jako třeba demokracie, tuto západní civilizaci pomalu, ale jistě nezabíjí. Kacířské, co ?
    Tak zkusit to jako v Římě. Za normálních okolností demokracie, v případě krize diktátor :)
    Pak je ale třeba si uvědomit, že tito diktátoři mívali obvykle poněkud větší ambice, než jen stabilita země :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. května 2017
    @Sagart Nějakých 400 let to bylo celkem stabilní uspořádání, až tak cca s definitvním pádem Kartága to začalo spět k "prvnímu mezi rovnými". Což zase trvalo ještě skoro 100 let, než to tak definitivně dopadlo.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @flanker.27 Otázka je jestli máme osobnost, která by to zvládla. To je velký problém dnešní politiky, nejsou lidi. Prostě tu chybí osobnost typu Churchilla, de Gaula nebo Adenauera, která by to zvládla.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    http://zpravy.idnes.cz/buseni-do-lavic-ostuda-komuniste-snemovna-herman-fbv-/domaci.aspx?c=A170525_102620_domaci_hro
    Hlavně, že Herman nadává, že v Parlamentu sedí poslanci KSČM, zvláštní, že mu nevadí rudá minulost jeho vládních kolegů. Inu, KDU je spolek pokrytců. Vsadím se, že už v zákulisí plánují jak po volbách upéct vládu s ANO
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    https://www.novinky.cz/domaci/438963-volny-pad-cssd-nekonci-na-zada-uz-ji-dycha-ods.html
    Děkujeme pane Sobotko, díky Vám bude babiš premiérem :wall:
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    https://www.novinky.cz/domaci/439046-koalice-lidovcu-a-starostu-v-rezii-rence-kamaradi-ze-skauta.html

    Ti Lidovci se asi zbláznili, oni mě vážně chtěj přimět abych volil Kalouska
  • @Achileus Ahahahahahahahahahahahahahaha na koho tenhle patos funguje ještě? :D A ještě ta hudba k tomu :D Úplně čekám že tam přilítnou dračí jezdci :D
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @sfik Já nevím proč, ale vzpomněl jsem si na tuhle písničku: https://m.youtube.com/watch?v=i1mroKz4eyk
    :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Uááááá, kam se hrabe
  • @Krisa zvládnul jsem pět minut ale je to dobrá výzva/mučení
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @DanielSvatoš Já to dala 3x, jako ne celé video, ale tu písničku. Na víc nemám - je mi blbě a nepotřebuju si to ještě zhoršovat :)
  • upraveno 29. května 2017
    @flanker.27 K té diskuzi pár dní z5... Ono z mé zkušenosti nemá moc cenu vést dlouhodobější diskuze. Většinou se to strhne k denunciaci o nedůvěryhodnosti informací druhé strany a nebo do nepřehledných diskuzí, kdy to dopadne jako když jste se s Jayem hádali o nějaký střele co prorazí pancéřování tanku. Absolutně jsem se ztrácel a podle mne to nikdo moc další nesledoval (ani vás neměl kdo rozsoudit). :D A ano máš pravdu někdy jednám emotivně. :/
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Amaroun Můžu tě uklidnit tím, že sám občas dělám stejnou chybu...
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @Krisa To je strašná Oka Můra :D
  • @Amaroun @flanker.27 A někdy to dopadne i tak že si Flanker koupí úplně zbytečně jízdenku do Brna :D :twisted:
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @DanielSvatoš Všichni to známe, ale opakování matka moudrosti...

    1. Alláh Akbar! BUM!
    2. Po chvíli zmatku si všichni počmárají něčím profilovku.
    3. Evropský státník prohlásí, že je šokován, ale neměli bychom se uchylovat k násilí, situace je pevně v rukou a jednalo se jen o 20 osamocených šílenců.
    4. "Přátelé", kteří chtějí být cool si začnou utahovat z těch se změněnou profilovkou.
    5. Objeví se "statečný muslimský zachránce".
    6. Objeví se muslimové, kteří ukazují fakáč, Konvička je v extázi.
    7. Merkelová a Junker prohlásí, že čin nijak nesouvisí s migranty nebo menšinami, protože kdo by jinak, sakra, vydělávál němcům na penzi, že.
    8. Abás obviní židy, Štětina Rusy, "nerdi, kteří vědí" CIA.
    9. Sluníčkářům se povede nastrkat před fotoaparáty pár lidí s šátkem a nápisem "Já nic, já muzikant".
    10. Bezpečnostní služby, bezpečnostní poradci a jiní bezpečáci prohlásí, že už před rokem říkali, že je to nebezpečné.
    11. První "skuteční odborníci" odhalí, že podle záběrů z mobilů na You Tube je jasné, že atentátníci stříleli slepými a podle toho, že měli botasky to nebyli muslimové ale illumináti a ti mrtví šli po smrti domů.
    12. Etnomasochisté a nosiči "Břemene bílého muže" se začnou mlátit důtkami do zad a vykřikovat, že si za všechno můžeme sami, protože oni se jen oprávněně brání nám, ošklivým imperialistům a že máme rychle odzbrojit a nastavit holé zadnice.
    13.Vlády prohlásí, že bezpečnostní služby a bezpečnostní poradci nic neříkali a proto jim musí zvýšit rozpočet, aby si mohli nakoupit nové radary na měření rychlosti.
    14. "Prezident" vyšle letadlovou loď, stíhačku nebo dron, který zničí jednu nemocnici, 2 džihádisty a rozbije nepřátelský laptop.
    15. Vrcholní politici se někde projdou, drží se za ruce a prohlásí, že nás to nesmí rozdělit, evropské hodnoty a hlavně že se máme rádi.
    16. Vše se vrátí do starých kolejí.
    17. Alláh Akbar! BUM!
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @flanker.27 Zapomněl jsi na bod 18. celé zopakovat
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Tyrion Lannister To je víceméně v bodě 17, začátek dalšího cyklu. Mimochodem to není jediné obohacení Evropy za sobotu:
    https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/439787-afghanec-zabil-v-nemeckem-azylovem-dome-petileteho-chlapce.html
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @flanker.27 Ta tolerance z toho úplně čiší
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Co dodat...

  • Mám takú menšiu otázku, ktorá je skôr anketou ...
    Koľko máte emailových účtov a ak ich máte viacero ... využívate ich všetky? Máte ich rozdelené na prácu, zábavu a spam?
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @DonPadre Tak při troše šikovnost to jde nahromadit. Mám jeden z mládí, nyní aktuální, následně jeden, který používám, registruji-li se na nějaké pochybné stránky, následně e-mail studia, a pak ještě kdovíjaké množství účtů pro mobil, které pokaždé zapomenu a nahradím novým. Tudíž ano, hromadí se to, člověk ani neví jak. Navíc se to mnohdy hodí na fejkový profily :twisted: tedy, ne že bych se zde k něčemu přiznával :D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Mikke A Babiš získá přes 40 :twisted:
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.