Dubnové AGOT hraní

upraveno 25. října 2012 v Komunita
30. duben (sobota)

Sraz je ve 13 hodin v herně Outpost. Přihlášené hráče vidíte na Doodle, hlásit se ještě můžete, nějak to určitě vymyslíme. Zatím to vypadá, že nás bude akorát na obě hry, 6 na deskovku a 2 na BoW. Případně můžeme zahrát obojí víckrát, čas by snad měl být.

Na této akci navíc spolupracujeme s HBO, takže se...

Číst celý článek zde
1235

Komentáře

  • upraveno 2. května 2011
    Ono sa to nezdá, ale keď nemáte žiadne hviezdičky a súper má 3 k tomu ešte aj vranu, tak sa tam toho veľa vymyslieť nedá. Som sa tam mohol rozkrájať. Ale po Clash of Kings karte sa to zlomilo.
  • upraveno 2. května 2011
    Rikej mi o tom, Zappere, rikej mi o tom:D
  • upraveno 2. května 2011
    Btw. kdyz uz jsme tu, tak pristi tyden se nehraje (jen) AGOT, ale i Fury of Dracula.
  • upraveno 2. května 2011
    Omlouvám se za malý off-topic, nevěděl jsem kam to hodit.
    Nedělala Martina Pilcerová nějaké obálky pro české verze ASOIAF?
    Dneska jsme s přítelkyní rozbalovali pár boosterů Magic the Gathering pro doplnění a rozšíření sbírky a překvapeně jsme koukali, když jsme si všimnuli, kdo je autorem artu této karty :
    (levý dolní roh)
    martina p
    BTW když už jsem to nakousnul, je tady někdo, kdo se zajímá o Magic?
  • upraveno 2. května 2011
    Expendable: Pouzij google,.

    "(...), she started to be interested in gaming industry, (...) and collectible card games: "Arena" (Altar, Czech Republic), "A Game of Thrones" by G. R. R. Martin (Fantasy Flight Games, USA), "Dungeons & Dragons", "Magic the Gathering" and conceptual designs for "Kamigawa" and "Ravnica" sets. (Wizards of the Coast, USA)."
  • upraveno 2. května 2011
    když už jsem to nakousnul, je tady někdo, kdo se zajímá o Magic?
    Já jsem to v mládi hrál i na turnajové úrovni, ale na vejšce už na to nebyl nějak čas a v Olomouci nebyla moc velká základna hráčů. Takže karty jsem prodal. Po třicítce jsem to začal hrát se synem, ale pak ho to přestalo bavit a karty leží doma ladem. Párkrát jsem si zahrál se studenty na gymplu.
  • upraveno 2. května 2011
    Aqwarty: Nesnáším odpovědi ve stylu "demente vygoogluj si to a neotravuj".
    Psal jsem to tady asi z nějakého důvodu, kdybych si to chtěl vyhledat a mlčet tak to udělám. Psal jsem to zde proto, abych si přečetl příspěvky ostatních o dané věci, i o otázce, kterou jsem k té problematice navíc připojil. Čímž děkuji Chmurovi za jeho odpověď.

    Chmur: tak vysoko jsem to nedotáhnul :-D Hrajeme jen s přítelkyní pro zábavu, na turnaje ani do heren nejezdím ani to nemám v plánu ( ačkoliv nikdy neříkej nikdy :-D )
  • upraveno 2. května 2011
    Vsem diky za prijemnou prvni hru. HBO diky za tricko, plagatky a tak.:-) A tesim se na dalsi hrani, at uz AGOTu nebo BoW.

    aqwarty: Kdy je to pristi tyden?
  • upraveno 2. května 2011
    Aqwarty: Navyše Alek bol ešte aj prvý na Iron Throne.

    Čo sa týka toho obrázku a toho čo vygooglil Aqwarty, tak tá karta nie je zo sady Kamigawa a ani z Ravnica. A áno, ja som hrával MtG, skončil som s tým tak 4-5 rokov do zadu. Ale hral som to dosť dlho, prakticky som na tej hre vyrastal. Zahral by som niekedy drafta s C&Uckami :)).
  • upraveno 2. května 2011
    tak vysoko jsem to nedotáhnul :-D Hrajeme jen s přítelkyní pro zábavu
    Nu, neznám moc dívek a žen co hrají magicy. Takže v tomto ohledu ti blahopřeju:-))
    Ta karta je ze sady Scars of Mirrodin. Myslím, že je to druhá nejnovější edice. Magicy jsou strašní žrouti peněz a je to i vidět na marketingu wizardů.
  • upraveno 2. května 2011
    Aqwarty: Navyše Alek bol ešte aj prvý na Iron Throne.
    jj, to bylo klíčový. Tak pro příště si to musíš předem zkontrolovat :-)
  • upraveno 2. května 2011
    Nedělala Martina Pilcerová nějaké obálky pro české verze ASOIAF?
    Martina P. dělá obálky nového vydání. A pak se její obrázky snad použily v nějakém španělském vydání...
  • upraveno 2. května 2011
    Chmur: začátky sice byly krušné, protože občas ztrácela nervy a trpělivost když něčemu nerozuměla v pravidlech atd, ale už je to lepší :-D
    On je téměř každý koníček žrout peněz, ale člověk si nějak radost dělat musí :) Ale pokud člověk nehraje Magic vyloženě "závodně", tak to s tou finanční náročností není vůbec zlé.
  • upraveno 2. května 2011
    Inak chcelo by to založiť nový topic Květnové(Májové) AGOT hraní :P.
  • upraveno 3. května 2011
    Asi bych se vrátil do nějakého obecnějšího topicu k AGOT hraní, tohle byla výjimečná akce. Ale rozhodně bych zase vypsal nějaký termín za nějakých 14 dní.

    Jinak další fotky z akce jsou na http://www.facebook.com/media/set/fbx/?set=a.197622626949489.53947.173318142713271
  • upraveno 3. května 2011
    Tak tento víkend sme chceli s aqwartym zahrať Fury of Dracula, respektíve AGOT pre 4roch. Tak možno by sme tu hodili potom nejaký ten doodle ..
  • upraveno 3. května 2011
    Aha. Tak to já nevěděl. A máte už vy dva někoho do počtu? Já teda tenhle víkend asi nedám, leda tak podvečer čtvrtek/pátek. Tak nahoďte pls nějaké podrobnější představy, ať na to můžu vypsat ten doodle...
  • upraveno 3. května 2011
    Ještě mají mě. :) Pokud to bude tenhle víkend, tak bych snad mohla dorazit. :)
  • upraveno 3. května 2011
    ok, začínám to brát vážně :-)
  • upraveno 3. května 2011
    Tak napíše tu Aqwarty a dohodneme sa.
  • upraveno 4. května 2011
    Uz jsem tu jednou psal:-) Takze beru do Phy Fury of Dracula. Zapper priapdne vezme AGOT, kdyz bude nalada, ale verim, ze kazdy bude chtit zkusit roli Drakuly:-). Videl bych to na brzke odpoledne, jako minule: cca 14:00. A sraz? No, Outpost se minule osvedcil, ne? Nebo to byla nejaka zvlastni akce pro Aleka? Jinak sezenu jiny flek:)

    PS: Hra je pro 5 hracu a nema rozsireni! ;-)
  • upraveno 4. května 2011
    Tak Outpost môže byť, inak na ktorý deň to dáme? Viac menej je mi to jedno, kde v to zahráme, hlavne nech to je v Prahe :)
  • upraveno 4. května 2011
    Jsem pro sobotu.
  • upraveno 4. května 2011
    Nemam na doodlu ucet, abych mohl stanvovat terminy, takze :
    Ja, Zapper - je nam jedno jestli sobota nebo nedele.
    Klara - je pro sobotu.
    ? - ?
    ? -?
  • upraveno 5. května 2011
    Takze jsme stale jen tri? Bude se hrat Fury of Dracula a pripadne AGOT.

    Ja, Zapper - je nam jedno jestli sobota nebo nedele.
    Klara - je pro sobotu.
    ? - ?
    ? -?
  • upraveno 5. května 2011
    Já jsem teď o víkendu určitě mimo hru...
  • upraveno 5. května 2011
    Tak treba nám ešte minimálne +1.
  • upraveno 5. května 2011
    Vytvořil jsem nový topic pro organizování hraní. A aby se to nemíchalo s jinými městy jako dříve, je tohle čistě pro Prahu. Takže nadále pls další organizační dsikuze pro Prahu na AGOT hraní v Praze.
  • Ahoj, jsou ještě volné místa? s přítelkyní by jsme si rádi zahráli a hru máme kdyžtak svojí :)
  • @Ser Tribun nic proti, ale ten topik je z roku 2011. Trošku jsi to prošvihl :-D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.