Dubnové AGOT hraní

upraveno 25. října 2012 v Komunita
30. duben (sobota)

Sraz je ve 13 hodin v herně Outpost. Přihlášené hráče vidíte na Doodle, hlásit se ještě můžete, nějak to určitě vymyslíme. Zatím to vypadá, že nás bude akorát na obě hry, 6 na deskovku a 2 na BoW. Případně můžeme zahrát obojí víckrát, čas by snad měl být.

Na této akci navíc spolupracujeme s HBO, takže se...

Číst celý článek zde
1356

Komentáře

  • upraveno 21. dubna 2011
    Celovikendove? Vzdyt andre se bavil jen o jednom dni!
  • upraveno 22. dubna 2011
    No tak nevim jake mas info,ale uz asi mesic a pul vim, ze to bude celovikendove, jen jsme se dohadovali kdy )). Tak ted to vis, tak se podle toho zarid.
  • upraveno 22. dubna 2011
    Tak to my zas teď máme celovíkendové hraní Západozemí naživo, kdy si dá na kraji hlubokých hvozdů sraz výkvět matinovské šlechty. Že neuhodnete, za koho tam budu?
  • upraveno 22. dubna 2011
    Nabízí se pochopitelně Jaime? Jenže vysokých, mimořádně pěkných a charismatických blonďáků moc není. Tak zkusím něco bližšího realitě a nepříliš vzdáleného od Lannisterů...hmm...tipuji Janose Slynta nebo Amory Lorcha...
  • upraveno 24. dubna 2011
    No termín sa nám pomaly blíži a vidím tam 8 ľudí, chcelo by to nejak špecifikovať, čo a ako sa bude hrať, zatiaľ to vidím asi na jeden AGOT BG + BoW ?
  • upraveno 24. dubna 2011
    Zapper: What about AGOT for 4 players and again for another 4 players?:)
  • upraveno 24. dubna 2011
    Btw. I will see if I can attand. I will be doing "dirty work", but not sure when exactly.
  • upraveno 24. dubna 2011
    Hrať AGOT v 4roch je utrpenie, pokiaľ nemáš 2. rozšírenie, ktoré je robené pre 4roch hráčov.
  • upraveno 24. dubna 2011
    Aqwarty má přesně asi na mysli tohle rozšíření, on ho prý má. Otázka je, zda přijde, když mu Chroust dal zaracha :-)

    Takže dokud se tohle nevyjasní, vidím to stejně jako Zapper - jeden AGOT BG a jedno BoW. S tím, že BoW je kratší, tak se to může otočit vícekrát. Minimálně Amaroun říkal, že by s ním dorazil... btw, Amaroun není na seznamu, takže to už by nás bylo 9 - no on stejně někdo určo odpadne v průběhu týdne :-) Ale i tak to jistě nějak vyřešíme...

    Jinak se klidně dál hlašte, pořád je to otevřené, počet her přizpůsobíme ;-)
  • upraveno 24. dubna 2011
    Já s tou sobotou teda počítám. Rád bych si vyzkoušel to BoW, pokud nevadí, že jsem to nikdy nehrál. Bude k AGOTu taky rozšíření (myšleno střet králů)?
  • upraveno 24. dubna 2011
    Hej, rozšírenie a základ ako vždy zastrešujem ja a čoskoro, keď na čiernom rytieri doplnia 2. rozšírenie, tak aj to.
  • upraveno 24. dubna 2011
    o koľkej hráme? a dajte mi pls nejaku navigaciu, aby som to našiel
  • upraveno 24. dubna 2011
    No já bych to viděl na tu 13 hod. Zejtra ještě vyzvim od Andreho, jak to vypadá s Outpostem, měl se tam teď o víkendu zeptat. Takže pak to hned všechno upřesním a popíšu.
  • upraveno 26. dubna 2011
    12,15 vystúpim na hlavnom nádraží. tak prípadne mi daj aj nejaky tip na transport, alebo aspon adresu
  • upraveno 26. dubna 2011
    Hlavní nádraží C > Florenc B/C prestup > Anděl B >
    http://www.hernaoutpost.cz/img/mapka.jpg
    > električka/peši > Outpost
  • upraveno 26. dubna 2011
    Anebo sednout u hlavního nádraží na tramvaj devítku a vystoupit bez přestupu u Švandova divadla, ne?
  • upraveno 26. dubna 2011
    Aj tak sa dá, na to som zabudol :)
  • upraveno 26. dubna 2011
    Bude se hrat i v pozdnim odpoledni?
  • upraveno 26. dubna 2011
    jj, 9 tramvaj je ideální

    No uvidíme, jak bude dlouhá první hra, možná bychom 2 zvládli. Ty můžeš teda jak, Aqwarty?

    Jinak do Outpostu jsem psal mail, tak čekám na vyjdření, ale snad nebude problém, nikdy nebyl :-)
  • upraveno 26. dubna 2011
    A kedy to vlastne začíname? Ja by som kľudne dal jednu pre 6tich a potom jednu pre 4roch podľa 2. rozšírenia, pokiaľ aqwarty má :)
  • upraveno 26. dubna 2011
    My jsme tenhle víkend hráli dvakrát nebo třikrát vyriantu pro šest a Tyrell je tam děsně slabej.
  • upraveno 26. dubna 2011
    Ja si dovolím nesúhlasiť.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 26. dubna 2011
    Tyrell je tam děsně slabej.
    A to vadí?
  • upraveno 26. dubna 2011
    Přišlo mi už dřív, že Baratheon, Greyjoy a Stark mají příliš výhodnou pozici proti ostatním, zvlášť zelenému. Ale jinak samozřejmě nevadí. Olenu bych přirozeně upálil.
  • upraveno 26. dubna 2011
    Ja si stojím za tým, že všetko je len o hráčoch, ich komunikačných schopnostiach, vypočítavosti a odhadu spoluhráčov. Dá sa vyhrať za každého. Navyše ide aj o nastavenie, ktoré možnosti z rozšírenia používate.

    Jaime: Každý z rodov, keď sa poriadne pozrieš na mapu, tak má svoju slabinu. Stark nemá na začiatku lode na strane s Greyjoyom, navyše všetky hrady pri ňom produkujú len 1den mustering point a Eyrie nie je ľahké dobiť bez poľavenia obranného postavenia proti Greyjoyovi, ktorý ma od začiatku Valarian Blade. Baratheon pri dobrej hre Martella nemá šancu održať Storm's End. A pokiaľ Lannister, či Tyrell obsadí Blackwater, tak si Baratheon ani poriadne nezahrá. Greyjoy má zas naopak malý priestor na manipuláciu a veľmi ťažko sa mu udržujú, či dobíjajú územia vo vnútrozemí, keďže tam nemá ako využiť lode. A tým je ukrátený o tieto mustering pointy.
  • upraveno 26. dubna 2011
    Věřím tomu, jenže cca půlroční praxe u nás zatím ukázala, že Tyrell prostě nemá šanci, ať za něj hraje kdokoliv.
  • upraveno 26. dubna 2011
    Takže, aktualizované info je v článku výše. Je potvrzený Outpost, dva stoly. Zatím je teda přhlášeno 8 lidí. Nevidím tam ale Amarouna, který se snad hlásil a spoléhám na něj, že přinese BoW, případně i s někým zahraje - snad Osanos měl zájem. Takže pls o potvrzení. O totéž i Aqwartyho, pokud už má jasněji v tom čase, kdy by mohl. Díky.

    Těm co tu jsou registrovaní, ještě napíšu PMku s případným kontaktem na mě, kdyby byl nějaký problém.
  • upraveno 26. dubna 2011
    Teším. Prídem. Zvíťazím? :)
  • upraveno 26. dubna 2011
    Teším sa taktiež a som AGOTovo pozitívne naladený, keďže som kupodivu tento víkend v Košiciach nehral. Začínam cítiť absťák :D
  • upraveno 27. dubna 2011
    Alek: Muzu prijit mezi 15:30 - 16h. A vezmu rozsireni pro 4 ctyri hrace:)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.