Pánové, nejakou dobu,cca rok hraju GoT mod pro hru Mount a Blade warband - konkretní nazev stejnej jako 2. knihy A Clash of Kings-střet králů. O MaB jsem tu nekde v minulosti zminku našel ale o samotnem modu už nikoliv, je to velice povedené a co se atmosfery týče, vtahlo mne to do světa Západozemí intenzivnějš než cokoliv jiného (krom samotne knihysamozřejmě). Tudíš se ptám, mám založit nove tema diskuze čiste o teto hře, kam bych nahazel par odkazů, shrnul pár faktů atd atd + přidal par vlastnich screenů jako nejmocnější lord z Železných ostrovů a pán Panenskeho jezírka (ano až tak daleko jsme se probojovali a ještě mnohem dál)? :D (za Stanise sem samozřejme bojoval taky ale ma velice nevyhodnou pozici, takže i když se nakonec povedlo dobit KL, nakonec sme ho kvuli stupidite Alestera Florenta ztratili :D:D ) Jinak samotne stažení MaB (druhý díl Warbad sem stahl jen kvuli GoT modu) + instalace modu trva kolem hodky a moc mista na disku to taky nezabirá.
hra na facebooku. Game of Thrones: Ascent. Jsi nově pasovaný šlechtic, nejprve si získaš malé panství a postupem času ho buduješ. Mise proti NPC ale i proti hráčům. celkem mě to chytlo je to nenáročné i časově a zpříjemní to čekání.
@Montezuma3 ja to hrám keď mám čas, a musím povedať že už veľmi dlho ma nič tak nebavilo. Jedinú vec čo by som tomu vytkol je že je to celkom ľahké, hrajem na hard a v pohode s lukom odrovnám 3 chalpíkov so samopalom. A taktiež to že Lara sama pobila už asi 100 ľudí aj keď si hneď na začiatku prebila bok s kusom železa.
Mě ta hra celkem láká, ale zatím to asi z časových a prostorových i výkonnostních důvodů odložím na dobu neurčitou. Každopádně na DA to těď vypadá jako kdyby právě probíhal Week of Lara :D
Tak já už jsem to také rozjel. Na noťasu na nejnižší detaily a rozlišení a přesto se mi to seká. Ale důležité je, že to jede :D Musím ale říct, že je to fakt moc povedené. Čekal jsem víc survivor. Méně nábojů, méně zbraní, méně střílení. Chvílemi se to zbytečně zvrhává ve velkou střílečku, ale jinak mě to moc baví. A možná to i dohraji do konce. :-) Teď už v tom tu holku nemůžu nechat samotnou. :roll:
Komentáře
Procesor 1,0 GHz, paměť 256 MB RAM, grafická karta s 32 MB
Doporučené systémové požadavky:
Procesor 2,0 GHz, paměť 512 MB RAM, grafická karta s 126 MB
Pokud si hru chcete opravdu vychutnat v plném rozsahu je zapotřebí :
Procesor 3,0 GHz, paměť 1024 MB RAM, grafická karta s 256 MB
BTW díky
Musím ale říct, že je to fakt moc povedené. Čekal jsem víc survivor. Méně nábojů, méně zbraní, méně střílení. Chvílemi se to zbytečně zvrhává ve velkou střílečku, ale jinak mě to moc baví. A možná to i dohraji do konce. :-) Teď už v tom tu holku nemůžu nechat samotnou. :roll: