Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
Nikde jsem tady nenašel sekci (aspoň jsem se koukal na ICEFIRE a D20) o PC gamingu a vzhledem k tomu, že jsem občasný hráč a PC gaming je dost rozšířená zábava v dnešní době, hodlám to napravit :-)

CO se týče mne mám pár oblibených sérii/her na které si najdu čas:

Total wary- výborná série a jedna z nej strategií co se týče bitev (taktická mapa je nic moc vzhledem k AI a k diplomacii)Oblíbené 1. Medieval 2; 2 Empire ; Napoleon... BTW: na Medieval vyšel mód na ICEFIRE téma

Fallouty- V poslední době Fallout New Vegas

Hearts Of Iron III- hodně náročná strategie s období WWII

Gothicy + Risen - dobré RPG jako cíp ( hlavně nádherně udělaný světy)

Zaklínač- nesmí chybět + má lepší příběh než sága :-D

A ty zbylí jsou Drakensang; Dragon age; dead space a HL2

Co očekávám: Zaklínače 2; Shogun 2 total war a Dead Space 2

A co jak je na tom ICEFIRE komunita ? Paříte někdy? nepaříte vůbec? :-) Případně jaké jsou vaše oblíbené hry?
1149150152154155172

Komentáře

  • @Everett_Young Vůbec nevim. Já tedkon přemítam za co hrát v dark souls III jakej class rozjel jsem knighta ten je asi nejlehci, ale nějak mě to neba a navíc mi moc nejde backstabebovat a stunovat stitem.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Mikke kdo používá štít? :-D Docela sranda je pyromancer. Ale já teď pojedu asi na dexteritu, protože chci používat tu kosu sestry Friedy. Protože svojí hlavní postavu jedu na sílu a musel bych jít do new game+ abych si to mohl přerozdělit.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    Blood and Wine 40% sleva na steamu.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Brňáci???!? nemáte náhodou ve svém městě nějaký kvalitní herní obchod s rozmanitou škálou titulů pro PC? Jen kdyby někdo věděl.

  • hrál jsem chvilku první díl ale docela nuda to byla tak uvidíme s čím přijdou teď ale vidím že obsadili Tokena
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @DanielSvatoš A to je rpg nebo strategie?
  • @flanker.27 rpg ale dost akční
    blízko to máš spíš z assassins creed než třeba k zaklínači
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @DanielSvatoš Trošku jsem doufal, že se to posune z té hnusné pustiny někam jinam. A ono se to posune do té nejhorší pustiny vůbec. Do samotného Mordoru. :-(

    @flanker.27 To je pokračování Shadow of Mordor
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Monte Karstark Ani to jsem nehrál. A jo, vypadá to dost hopsace.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @DanielSvatoš Podle traileru to vypadá, že hra jde s aktuální dobou. Aneb, Gondor začal přijímat uprchlíky z Haradu :)
  • upraveno 2. března 2017
    Jediný co bylo dobrý na Shadow of Mordor byl Nemesis System. JInak to bylo furt to samý dokola.

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    No ale vyblbnout se tam půjde asi docela dost :-k
  • Witcher 3 - Yennefer nebo Triss ;)

    Hodně už jsem té hry odehrál ale tahle volba je pro mě vždycky jasná a jde pro Yen. Spousta lidí je pro Triss, protože je to hodnější baba než Yen. Ale... při posledním hraní mi došlo jaká je Triss vlastně mrcha.

    Paktuje se s lóží čarodějek. A sprostě využila toho, že Geralt ztratil paměť, i když věděla o jeho vztahu s Yen tak ho balila a nechala ho zamilovaně tápat a využívala jeho nevědomí. Tohle prosím provedla slečně, kterou označila za svoji nejlepší přítelkyni.... A pak se má Geralt divit, že je Yen tak ostrá...
  • @Blackfish já šel buď do Yenn nebo jsem je odmítnul obě :)
  • @Blackfish jednoznačně Yennefer. Yen je mnohem lepší než Triss. Už v knížkách se Triss chová jako naprostá blbka. Jinak vítej zpátky :-D
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Blackfish Jen tak k obhajobě Triss. Linka s ní mi přijde zábavnější (Menge, ples, Djitskra) a jde li to tvrdit, přijde mi i hezčí. A protože jsem v první hře hrál spíše dle vlastních rozhodnutí, vybral jsem si ji. To je však jen názor jednoho člověka.
    Yenina linka je mi nesympatická hlavně kvůli Skellige, jelikož mne barbaři nikdy moc nechytali. Rozhodně má zajímavé questy (hlavně ty s lodí), nebavili mne však jako ty s Triss.
    Pokud si to zahraji znovu, budu tentokrát hrát za Geralta a Yen si vyberu.
  • Yenina linka je mi nesympatická hlavně kvůli Skellige, jelikož mne barbaři nikdy moc nechytali.
    @Sagart To říká největší fanoušek Železných na tomhle fóru? :-D A kdybys je měl hodnotit čistě jako osoby, bez ohledu na questy a dějové linky, z hlediska osobních sympatií, kterou by sis vybral?
  • Ľudia sú plní paradoxov.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Everett_Young napsal(a):

    Yenina linka je mi nesympatická hlavně kvůli Skellige, jelikož mne barbaři nikdy moc nechytali.
    @Sagart To říká největší fanoušek Železných na tomhle fóru? :-D A kdybys je měl hodnotit čistě jako osoby, bez ohledu na questy a dějové linky, z hlediska osobních sympatií, kterou by sis vybral?
    Železné ostrovy jsou mi sympatické hlavně díky postavám a námořnímu způsobu života (který mám u Skellige rád taky). Co se týče osob, musím se přiznat, že poté, co jsem se konečně po úmorných questech dostal na Skellige, toužil jsem se okamžitě dostat k finále, tudíž jsem se linky na ostrovech příliš neúčastnil. Což může být sice na škodu, nicméně budu hrát znovu a to ji zkusím. Skellige tedy v mé hře skončilo pod vládou Svanriga, což mne potěšilo, protože z konců se mi ten jeho líbil nejvíce (monarchie na Skellige).
    Jinak také mne už celkem vadí, že ve všech fantasy inspirovných vikingy se jako vládci objevují jarlové (jako by nešlo vymyslet něco originálnějšího, než jen přebírat z reálné historie). Další plus pro Železné ostrovy).
    Aviv napsal(a):

    Ľudia sú plní paradoxov.

    Ale každý paradox lze obhájit. Zda dobře, nebo špatně, nechť soudí lidé.
  • upraveno 20. března 2017
    tak Skellige je zrovna moje nejoblíbenější část :) Novigrad je v noci taky krásný ale takové kouzlo jako Skellige nemá
    já se poprvé hrou taky docela hnal ale teď když to hraju počtvrté tak nikam nespěchám a vychutnávám si každý detail
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @DanielSvatoš Mně se nyní (kdy hraji DLC) nejvíce líbí Tousaint. Jak v noci, tak ve dne. A to po všech stránkách, jak po příběhové, tak po stránce lokací a novinek. Witcher 3 by klidně mohl mít víc DLCíček, před vydáním hry se spekulovalo o Brokylonu jako jedné z lokací, ale třeba takové centrum Nilfgaardu by nebylo špatné. Přestože už nic takového nebude :'-(
  • @Sagart Zaklínač bude mít pokračování a možná tam nebude Geralt ale bude to už teď prý potvrdil nějaký vývojář :) teď se docela teším na Cyberpunk a na tu jejich novou AAA značku
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @DanielSvatoš Tak pokud bude pokračování, tak se budou držet původního plánu a udělají pro hráče vlastní tvorbu postavy. Doufám.
    Třebaže by bylo zajímavý udělat pouze hru z universa a hrát zde za Marigolda s tím, že by šlo hlavně o rozhodnutí :D Why not...
  • vlastní tvorbu postavy nechci to nemám rád :) líbilo by se mi něco z Nilfgaardu
    btw teď hraju Skyrim a strašně mi vadí že tam nejsou cutscény a při rozhovoru není nikdy vidět moje postava jako v Zaklínači
    to je doufám přežitý už
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @DanielSvatoš Tak upřímně tvorba vlastní postavy je jedna z mála věcí, co je na Skyrimu lepší než ve Witcherovi. Geralt je fajn (zvlášť v knihách), ale ve hrác preferuji hru sám za sebe, ne za někoho jiného.
    K tomu Skyrimu, když to hraješ ze třetí osoby a správně se při konverzaci natočíš, tak se můžeš sledovat dle libosti :D :D
    Jop, Nilfgaard by byl super + Zerikánia
  • tak to já nechci hrát za sebe, to dělám irl :D
    navíc ve Skyrimu se může "dělat všechno" a to mi vadí já mám rád omezení ve hrách a taková velká svoboda mi nesvědčí pak stejně všechny zabiju a okradu protože mě příběh nezajíma :D
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @DanielSvatoš Tak každý vždy ujíždí na něčem jiným :)
    Ta svoboda je na tom to nejlepší (přestože pravda, nemá moc v něčem konkurenci)
    Kdyby měl příští zaklínač větší volnost a prostor, zvlášť v příběhu (třeba i jak to je mám dojem u EA Games, zlá a dobrá strana) a možnost užívat si hru i po splnění kampaně...
  • já doufám že to pěkně vybalancují v Kingdom Come- hl. hrdina je předen daný, budou cutscený a silný příběh ale zárověn tam bude volnost Skyrimu
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @DanielSvatoš Na to se rovněž těším, předpokládám, že to bude takový český zaklínač :) Jen kdoví, kdy se to objeví na trzích...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.