TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
17778808283362

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Nepřemýšlej nad tím. Vypni mozek a dívej se, užívej si Rampelníka a své zbylé oblíbené postavy, ale nesnaž se hledat smysl v jejich jednání, natožpak událostech celkově. Já už to vzdala a dokonce i ten pátý díl jsem si docela užila. ;)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Nu akurát sa vydávajú do Neverlandu - Zeme, kde nikto nestarne práve tým portálom, akým prešiel Bael. Takže tá teória o tom, že Bael je Peter Pan (neviem presne, kde sa písala) alebo minimálne je v tom svete je pravdepodobná.

    Ono ja som to aj tak pozeral, že som nehľadal zmysel, ale troška toho zmyslu nezaškodí. Ale skvelé herecké výkony, hlavne Rampelník, to vyvyšujú ako perfektný seriál. :-)
  • No jo, ale v Neverlandu by měla fungovat kouzla, ne?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ale možno nie Rampelnícke kúzlo :) Ona víla povedala, že konkrétne ta jeho mágia sa týka ich sveta, teda vlastne je celkom možné, že si môže zájsť hoc kde, kým tam tú svoju mágiu (elixír, čo si ňou vytvoril možno) nedá.
  • upraveno 30. října 2012
    Aha, víly já odfiltrovávám a ta mrcha zrovna říkala něco užitečného, jo?! >:-(

    Hele, takže MOŽNÁ nebude postaršený Bae! :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Já mám pocit, že někde říkali, že v Neverlandu fungují jiná kouzla, ale možná se pletu.
    Každopádně mě děsně baví Rampelník, Kloboučník (je parádně švihlej) a docela i Hook.
  • upraveno 30. října 2012
    Hi, a u doktora jsem celý díl čekala, až se představí jako Mengele. Ve mně tedy nevyvolává představu šíleného vědce, spíš zvrhlého psychopata. Alespoň v té pohádkové versi. :D

    Kluboučník se mi zdá "švihlej" jenom chvílemi, jako by zapomínal, že mu má přeskakovat...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Miss: Veru, Franki bol zahraný skôr ako Mengele. Teda ja som Mengeleho nepoznal, ale z opisov, čo nám parafrázovala triedna na základke to bol taký typ človeka, že sa v pohode hral s dieťaťom, čosi zlé mu oznámili a hneď schladol a to dieťa dal na experimenty. Prosto taký až desivo pokojný. Franki mal byť taký furt sa rehliaci psychopat. Ale nevadí mi to, IMHO bol zahraný aspoň tak zvedavo :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • brbr: Ještě to přivolávej! 8-|
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    brbr: Tak to máš bohužel asi smůlu : (
  • Nevada: No páni, najednou je všechno ve stylu Hry o trůny a do toho Marie Antoinetta - takže tam bude intrikaření, popravy, děvky a mladá (děvkoidní?) kráva s povahou naivní americké puberťačky jako hlavní hrdinka? Další seriál, který si nechám ujít. Popravdě už mi ty známý jména z britský historie lezou krkem, asi proto moje současná přítulnost k Borgiům.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • to som veru netušil. videla si film? je to tá istá téma asi, či?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @svoa00: Jo, přesně. Intriky na francouzském královském dvoře z pohledu Stuartovny, která tam přišla jako snad šestiletá a opustila ho v necelých devatenácti, to bude žůžo...

    @sarven: Film jsem neviděla, ale mám ho v plánu. Chci si počkat na DVD, které vyšlo v Levných knihách. Obojí je natočené podle stejné knihy.
  • @sarven Film som zacala pozerat kedysi pred mesiacom, ale bohuzial som to urobila o pol 11 v noci a kedze film je trochu rozvlacny a vyzaduje si plnu pozornost, tak som zalomila na gauci a odvtedy som sa nedonutila pokracovat.
  • @Joe Gyry Já jsem to nedokoukala, vydržela jsem do předposledního dílu první serie. Ale uznávám, že některé byly docela dobré.
  • upraveno 31. října 2012
    @Joe Gyry Dva dle mne nejlepší (12- Skin Deep, 15- Red-Handed) jsou až později, tak bych radila to ještě zkusit s lehce "ztlumeným" mozkem. ;)
  • Okey dám na tvoju radu, ďakujem. : )
  • Ale nezapomínej na tu část s mozkem- u toho patnáctého dílu jsem taky věděla, o co půjde hned na začátku a i tak se mi líbil skoro nejvíc. :)
    Holt je to normální seriál, ne kvalitní detektivka. :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. listopadu 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    flanker: Yop, každým príbehom tam zhasli jednu sviecu, ten nápad sa mi desne páčil :) Jeden z nich bol práve tento.. Ešte tam bola Poludnica myslím a viac sme asi nestihli
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.