Ice & Fire sraz

upraveno 5. května 2011 v Komunita
Co: Československé setkání lidí, kteří mají rády Píseň ledu a ohně. Hlavní náplní programu bude představení a vyzkoušení některé z her na motivy Martinovy ságy. Buďto sběratelské karetní hry AGOT CCG anebo stolní hry AGOT BG. Další program záleží už čistě na vás. Ale možná přijde i zlovlk. ;)



Kdy: Sobota 22. listopadu 2008, kolem 12.00



Kde: Praha, Outpost.



Kdo:
  • Alek
  • Andre
  • Dandali (určitě! :-))
  • Chroust
  • Léto
  • Macintoush
  • ...a tady může být i tvé jméno! :-)
Takže máte-li zájem, dejte určitě vědět. V anketě také můžete hlasovat, kterou z her byste raději vyzkoušeli (obě v jednom dni asi těžko zvládnem, i když bude-li nás víc, můžeme se rozdělit dle libosti).
12346»

Komentáře

  • upraveno 25. února 2010
    Flanker měl na mysli asi pravidla deskovky, ofiko karetní hru jsme hráli jen jednou, ono když už se nás sejde víc, tak je lepší když se hraje nějaká hromadná hra. Což splňuje i IF Bang, tak se na něj taky snad někdy dostane.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. února 2010
    Ty a Dandali? Přišla za tebou v šatech děvečky?
  • upraveno 26. února 2010
    Ne. Zvolili jsme méně lannisterský způsob setkání. Přijel jsem tramvají.

    Podrobná zpráva
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 26. února 2010
    Alek: Jo, doplňuji, že jsem skutečně měl na mysli deskovku, protože tak nějak tíhnu ke strategiím (roky u Total Waru, Fantasy Generala, Starcrafta, Blitzkriegu apod. udělaly svoje...).



    heavy: Už si vzpomínám, že jsem ten report kdysi četl. Velmi pěkné, leč připravilo mne to o mou mladickou romantickou představu...
  • upraveno 26. února 2010
    I ty jeden romantiku. :-)
  • upraveno 22. června 2010
    Zkouškové období snad pomalu vše končí a tak se nabízí rozvířit zase trochu toto téma. Co byste řekli na další sraz? Je to pro vás reálné v červenci?



    Viděl bych to jako obvykle na Prahu (Outpost má snad nového vlastníka, ale to by neměl být problém). Asi zase sobota, ale může to být klidně i v týdnu, jak tu kdysi někdo žádal. Hlavní náplň deskovka AGOT, případně karetní hra (to je asi na domluvě se zde přítomnými hráči) a možná i ta Bang variace.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. června 2010
    Tož to by záleželo kdy.
  • upraveno 23. června 2010
    No proto se ptam :-) Mylsim, žes to byl zrovna ty, kdo bojoval za sraz v pracovním týdnu, je to tak?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. června 2010
    Nikolivěk.
  • upraveno 23. června 2010
    To jsem byl asi já :). Blbé je, že teď začínají prázdniny, takže v Praze asi stejně tolik nebudu. No nic, každopádně třeba příští nebo přespříští čtvrtek by se mi hodil (1. a 8.) :)
  • upraveno 4. července 2010
    Dneska jsem rozbalil deskovku, ale dost jsem se do těch pravidel a všeho zamotal :(
  • upraveno 5. července 2010
    EDIT: je někde v okolí Ostravy, Karviné někdo kdo umí hrát deskovku Hru o trůny?? :)
  • upraveno 6. července 2010
    Aj, rád bych pomoh, zahrál apod., ale Ostrava je tuze daleko.



    Jinak, co se týče srazu v Praze, tradiční zásobitel hry a hlavně znalec pravidel Chroust je první polovinu července mimo, takže bych to posunul na pozdějc, pokud vůbec. :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.