Ice & Fire sraz

upraveno 5. května 2011 v Komunita
Co: Československé setkání lidí, kteří mají rády Píseň ledu a ohně. Hlavní náplní programu bude představení a vyzkoušení některé z her na motivy Martinovy ságy. Buďto sběratelské karetní hry AGOT CCG anebo stolní hry AGOT BG. Další program záleží už čistě na vás. Ale možná přijde i zlovlk. ;)



Kdy: Sobota 22. listopadu 2008, kolem 12.00



Kde: Praha, Outpost.



Kdo:
  • Alek
  • Andre
  • Dandali (určitě! :-))
  • Chroust
  • Léto
  • Macintoush
  • ...a tady může být i tvé jméno! :-)
Takže máte-li zájem, dejte určitě vědět. V anketě také můžete hlasovat, kterou z her byste raději vyzkoušeli (obě v jednom dni asi těžko zvládnem, i když bude-li nás víc, můžeme se rozdělit dle libosti).
2456

Komentáře

  • upraveno 16. listopadu 2008
    No není to R.R.,ale je to R.A.Salvatore a jeho Legenda o Drizztovi :))).



    Tak pánové za týden sraz,ja si rozmyslim co možná nejednodušší formu výkladu pravidel,snad (když nás bude víc) si zahrajem všichni. Upozorňuju,že já hrát nemusím, můžu stát nad hrou,kdyby byly nějaké nejasnosti atd,ale to se budeme stejně hádat,pač par bugů ty pravidla mám,jen teď nevím kde.
  • upraveno 17. listopadu 2008
    Jaime: no limitovanou edici kalendářů jsi prošvih jistojistě. Bylo to tehdy narychlo a hlavně já netušil, že by byl takovej zájem. Příště už to bude lepší, slibuju. Budu to troubit na všechny strany všemi způsoby. :-)



    Na klasickou edici pozdě asi neni, ale to už si halt musíte pořešit vy, jsi asi čtvrtý zájemce, o kterym vim. Ozývali se snad v Icefire novinkách. Takže jedině si je najít tam a s nima se dohodnout. Je to na vás, prostor tu máte. :-)



    Chroust: Takže studovat si nanečisto pravidla nemusíme? :-) Super, já už to jednou zkoušel a nebylo to nic moc, když to před sebou nemáš rozložený.
  • upraveno 17. listopadu 2008
    takže ten sraz opravdu bude? ;-) jinak se zpožděním, ale přece, děkuji Alekovi za odkaz na pravidla, ale popravdě jsem se ještě nedostala k tomu, abych se na ně podívala %-) tak snad nebude vadit, když přijedu úplně nepřipravená ;-)
  • upraveno 17. listopadu 2008
    Píše:
    takže ten sraz opravdu bude? ;-)


    On snad někdo pochyboval?! :-)
  • upraveno 18. listopadu 2008
    Hmm... možná trošku ;-) O mé účasti tedy teď už nejsou pochyby? :-)
  • upraveno 18. listopadu 2008
    ALL - Nikdo nemá námitky na Slavatora :)), to je super :))

    Dandali - asi budu žárlit. Odkaz na pravidla jsem ta fuknul já :))))))) (ne sranda).

    Alek - bez rozložené hry to je na prt to je fakt, ale ty pravidla mají obrázky,které po 2-3 přečteních se dají pochopit. Já jsem přeložil to AGOT9 neoficiální rozšíření, psal to nějakej turek anglicky,takže masakr,ale nějak jsem to dal dohromady. Teď překládám pravidla Clash of kings a ty jsou v poho,pač to je ofiko.



    Jinak v sobotu tam tedy mám být v 11,12 či v kolik ať nemrznu venku :))
  • upraveno 18. listopadu 2008
    Chroust: nemýlím-li se, tak ten Tvůj mi nefungoval %-) ale dobře, Tobě děkuji za snahu ;-)
  • upraveno 18. listopadu 2008
    Dandali - no jo máš pravdu,teď to zkouším, to já nevěděl, já to tuhle nezkoušel,jestli odkaz je ještě aktivní. Tak to se omlouvám.
  • upraveno 18. listopadu 2008
    Neni za co, hlavně že je už jasné, že ten dík skutečně patřil mně. :-)



    ad sraz...Andre řikal, že už tam někdo bude i před 12, takže tam snad mrznout nebudem. Já tam taky budu už před 12, jak tak koukám na busy. Ale ofiko bych to tedy stanovil na 12.00, jo?
  • upraveno 19. listopadu 2008
    smutná, veľmi smutná správa.



    nemôžem prísť na zraz. nie pes mi nič nezožral, čaká má pracovný víkend bohužiaľ.... takže dvojnásobne smutná správa. spravte aspoň nejaké foto.

    snáď nabudúce, s kalendármi... :(((
  • upraveno 19. listopadu 2008
    oj, tak to je škoda, tak příště no...



    reportík chystám, foťák si snad nezapomenu ;)
  • upraveno 19. listopadu 2008
    Přeji příjemnou zábavu z OV :)
  • upraveno 19. listopadu 2008
    Jaká škoda! Těšil jsem se na:

    -"Pán sarven, máš rád Sansu?"

    -"Nie."

    -"Všetky moje minióny útočí na sarvena."

    Tak třeba příště. :-)

  • upraveno 19. listopadu 2008
    Píše:
    reportík chystám, foťák si snad nezapomenu ;)


    Ale bez blesku, prosím! Rozhodně nechci vidět snímky pobíhajících zrůd s přepálenou bílou pletí a červenýma očima, jak to v takových případech někdy bývá. :-D
  • upraveno 19. listopadu 2008
    Já tě vyretušuju, neboj :-)
  • upraveno 19. listopadu 2008
    Jako Slánského, jo? :-)
  • upraveno 19. listopadu 2008
    ale ja sansu mám celkom rád. v prvom rade je predsa Starková, v druhom rade asi veľmi pekná. Správala sa hlúpo, ale zdá sa, že z toho vyrastie. Myslím, že s Danny by boli celkom dobrými hlavami matriarchátu :-)
  • upraveno 19. listopadu 2008
    Já taky nepřijedu, mně úplně stačí, když jednou za čas porazím v Ostravě Dandali. :-)

    Tys také dobrý rodák, Kubulínku?
  • upraveno 19. listopadu 2008
    Žehlíš si to pozdě, sarven, mám tě již dlouho zařazeného v kolonce "militantní antisansista". :-D
  • upraveno 19. listopadu 2008
    Heavy_head: Já nejsem přesně z OVy ale z Bohumína. :)
  • upraveno 19. listopadu 2008
    head: tos nevěděl, že Kubulinek je z Bohumína? Jak je to možné? Že tys nezkoušel kliknout na jeho avatar a neprohlídl si jeho profil? :-)



    antisansista? to je jako antisatanista...:-)
  • upraveno 19. listopadu 2008
    v těch profilech jsou často zavádějící údaje...;-)

    A tebe mám, Aleku, v kolonce "ultramilitantní agresivní antisansista". :-)
  • upraveno 19. listopadu 2008
    Píše:
    A tebe mám, Aleku, v kolonce "ultramilitantní agresivní antisansista". :-)


    A já jsem na to náležitě hrdý. Jak bych to jen tak řekl, snad slovy klasika...cítím se býti disidentem :-)))
  • upraveno 19. listopadu 2008
    Disidentem na svém vlastním fóru. Stylové. ;-)
  • upraveno 19. listopadu 2008
    sarven: to je velká škoda :-(

    Alek: a nechceš "vyretušovat" to "možná" u mé osoby? Na to jsem tak trošku narážela těmi pochybami ;-)

    heavy: ano, Tobě stačí, když tam vyšleš mě :-) Už jsi mne dlouho neporazil, bojíš se, že Tě opustí štěstí začátečníka? ;-)

    Kubulínek: tak to můžem pomalu i něco menšího začít chystat v Ově ;-)
  • upraveno 19. listopadu 2008
    Aj, no jo, ono to tam pořád je. Tohle se mi stává maximálně jednou za zimu. :-) Hned to napravím, služebníček. A velká omluva. Teď jí budu muset v sobotu nechat vyhrát.
  • upraveno 19. listopadu 2008
    Posílat místo sebe na válečné jednání ženu? Odkud to chytil?! Snad od Robba?
  • upraveno 20. listopadu 2008
    Tady se lidi přetahujou kdo vyhraje :)). Ste zapomněli na mě ne? :))), kdo bude víťez... :)), pokud se sraz uskuteční... Pač, začalo foukat, zima je tu,Jiní se houfují, smrti se nebojí,černota povstane,pomooooc,kdy už to přestane.Síla nás opouští, Outpost už není, kampak se poděli ostatní Jiní.Vesele tančí, zuby si brousí a lidi v Black Knightu se pomalu hroutí.Není nám pomoci,mi chceme žít,jsme lidi slovanští a budem se bít! (Homér (svého času v exilu na severu tam za zdí) :)))



    No jo jsem v práci, tak se nudím :)))
  • upraveno 20. listopadu 2008
    Předem se omlouvám za tuto otázku v TÉTO diskuzi. Ale kdo je tedy od Ostravy, případně z ní?



    Tady se postupem času vykrystalizuje podobný boj jako o trůn. Ono poslat ženu vyjednávat nemusí být špatný tah, přece jen člověk (čti muž) zmučen neustálým pochodem blátem, v mrazu a dešti rád spočine okem svým na spanilé dámě. A pokud má ještě co říci k jednání je to dvojitá výhra (pokud nemá až moc co řící a nestojí na druhé straně bojiště:)
  • upraveno 20. listopadu 2008
    Alek: není třeba omluv ani nastražených výher, jen jsem chtěla, aby v tom bylo jasno :-)



    Léto: možná... možná tato jednání nepovažuje za důležitá ;-) a tak mu účast ženy přijde dostatečná...



    Chroust: já si tak nějak myslím, že vůbec nepůjde o to, kdo vyhraje :-) Právěže, když je Zima, tak bychom se měli semknout a ten sraz uskutečnit s ještě větším úsilím ;-)



    Kubulínek: z Ostravy jsem já a Heavy je od Ostravy kousek co bys havranem dohodil :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.