GRRM řekl...

upraveno 1. září 2010 v George R.R. Martin
Posbírané informace z rozhovorů s Georgem R.R. Martinem o Písni ledu a ohně a všem, co se jí týká.
Aktualizace, tentokrát z Finnconu a návštěvy Talinu.Červenec 2009 Finsko, EstonskoTanec s draky hodlá GRRM dokončit na přelomu září a října 2009, aby mohl v USA vyjít v únoru 2010. Tanec s draky bude mít více jak 1200 stránek (v jeho DOSovském editoru). Také řekl, že na Winds of Winter a Dream of Spring si vyčleňuje pokaždé asi tak 3 roky....

Číst celý článek zde
1246720

Komentáře

  • upraveno 23. června 2011
    On žije v novém Mexiku.. Hustě on :-)
    Jak tam žerou a přitom je tam ta dobrodružně laděná hudba :-D :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. června 2011
    dobro došli na ekskluzivan prijenos...
    Na to nemůžu koukat, mám hlad.
  • upraveno 23. června 2011
    Bude potom niekde video spätne?
  • upraveno 23. června 2011
    Doufám polovinu věcí neslyším... špatný přenos nebo kapacita :-)
  • upraveno 23. června 2011
    Nedá se to... a přitom mě zajímala odpověď na otázku, kdo je Jonova matka. Je mi jasné, že to neřek, ale třeba mohl prozradit, kdy se to dozvíme. :-)
  • upraveno 23. června 2011
    ten přenos je strašný, mám hodně kvalitní připojení, ale i přesto se to dost seká atd. škoda
  • upraveno 23. června 2011
    Kde a kdo postoval ten obrázek hradu kde byl Martin pls ? :-) Docela rád bych zjistil co je to za hrad a něco si k tomu přečetl :-)
  • upraveno 23. června 2011
    Tak už je to v pohodě, ale pozdě :D Teď už se tam ni neděje, jen probíhá podepisování knížek a pak má být skupinové foto a asi konec, takže jsem všechny zajímavé věci prošvihnul :D Předpokládám, že před tou hostinou tam byla nějaká tiskovka.
  • upraveno 23. června 2011
    http://www.predjamski-grad.si/en-index

    No tiskovka nakonec byla ta hostina. Vždycky mezi chody byl čas na nějaké povídání, žádné oficiality. em tam rozpačité, žádná organizace...
  • upraveno 23. června 2011
    Alek: Díky ti
    Na druhou stranu to asi muselo být pro něj spíše uvolňující.... Ale ta hudba s tím baštěním vytvořila fakt vtipný obrázek...
    BTW když tam zmiňoval, že hrál Homeworld a co čte za knihy... Vyjádřil někdy názor na Sapkowskiho? :) případně Zaklínače
  • upraveno 24. června 2011
    Zmiňoval staré hry (Master of Orion jsem hrála taky :-)), pochybuji, že zná současnou tvorbu. A kdo ví, jestli vůbec zná Sapkowského, i když při návštěvě Polska ho musel zaznamenat. :-)
    Nicméně zmínil Kinga v kontextu, že už nejezdí na turné s knížkama a on (GRRM) vůbec, ale vůbec nezpychl ze slávy. :-)
  • upraveno 24. června 2011
    No, ještě aby říkal opak. :-) A Sapkowského asi musel zaznamenat (při návštěvě Polska), vždyť to je v našem regionu jeho největší konkurence. :-)
  • upraveno 24. června 2011
    Ben Nevis: Zná Battlestar Galacticu ... to se musí pochválit :-)
    Ale na svůj věk je to už hroznej dědeček....
  • upraveno 26. června 2011


  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 26. června 2011
    Doufám, že před smrtí podepíšu ještě spoustu knih, Tyrion je moje oblíbená postava a neřeknu vám, kdo jsou rodiče Jona Sněha.
  • upraveno 26. června 2011
    Nějak nvm jestli to není ztráta času tam stát na jeden blbej podpis :-D a ještě takovou frontu... To bych šel rovnou na to pivo...
  • upraveno 27. června 2011
    ja by som tam stál od rána...
  • upraveno 27. června 2011
    No každej má jiný hodnoty :-) 1) Mně to připadá jako ztráta času 2) Bych tím Martinovy ušetřil námahu :-D
  • upraveno 30. června 2011
    majstro postol obrázok melisandry a prisľúbil ďalší diel Dunka a Egga. myslím, že po dopísaní Piesne (som optimista!) by naozaj mohol dať jeden román z Valaryie, alebo z Tanca Drakov alebo... proste z Westerosu. jeden uzavretý príbeh. to by bolo mňam.
  • upraveno 30. června 2011
    Že já jsem si ten jeho blog dával do RSS... Ten člověk je strašně ukecanej :-D
  • upraveno 16. července 2011
    GRRM je na turné s knížkou a padají z něj zajímavé informace. Něco z toho přeposílám i na Twitteru.
    Tyrion's is like me the way I want to be, and Sam is like me the way I am.
    highgarden and the rock will be setting in future books after ADWD
    Z toho mám radost, přece jen uvidíme Casterlyovu skálu.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 16. července 2011
    Tyrion's is like me the way I want to be, and Sam is like me the way I am.
    Jo to už mne napadlo, teď je to dokonce potvrzené.
    highgarden and the rock will be setting in future books after ADWD
    Potvrzuje se mé tvrzení, že Martin si jel do Slovinska omrknout ten hrad, aby se inspiroval pro Casterlyovu skálu.
  • upraveno 20. prosince 2011
    ktovie, čo GRRM povedal, že mu suspendovali jeho stránku v rátane Ne-Blogu. snáď dočasný výpadok....
  • upraveno 25. ledna 2012
    ak máte záujem o podpísané knihy od GRRM tak pri príležitosti postupu Giants do finále dal u seba na webe 10% a 20% zľavy. viac info a linky v jeho ne-blogu
  • upraveno 25. ledna 2012
    hmm, já spíš začínám bejt nervozní s postupem psaní. Říkal, že v lednu se na to vrhne a zatím žádný info :-(
  • upraveno 25. ledna 2012
    On dělá všechno kromě psaní!
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 25. ledna 2012
    Alek napsal(a):

    hmm, já spíš začínám bejt nervozní s postupem psaní. Říkal, že v lednu se na to vrhne a zatím žádný info :-(

    Naivo :))
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 25. ledna 2012
    Psaní knih není žádná zábava. A už vůbec né, když víte jak to skončí.
  • upraveno 25. ledna 2012
    Psaní knih není žádná zábava. A už vůbec né, když víte jak to skončí.
    Ještě otravnější je, když nevíte jak to skončit:-)
  • upraveno 25. ledna 2012
    Bojím se aby si to tajemství nevzal mistr do hrobu...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.