Co zrovna čtete?

upraveno 6. listopadu 2010 v Literatura
1115116118120121144

Komentáře

  • @sfik Tú knihu som síce nečítal, ale myslím že som niekde čítal že jej dej sa odohráva po KoToR 1 a slúži na preklenutie deja medzi 1 a 2.
  • VenaVena Stannis the Mannis!!!
    @Arutha @sfik Ocividne to napsal stejny autor. Ale hodnoceni to tak dobre nema. Jestli si to prectes, tak dej vedet, jake to je :)
  • Ja mám práve rozčítaný Call of wild od Londona. Veľmi si to užívam. Niekto ďalší, kto má s ním, alebo s Bielym tesákom skúsenosť?
  • Bílý tesák je klasika :) naposledy jsem od Londona četla Tuláka po hvězdách, určitě doporučuju.
  • Strašne krásne opísal divočinu a ako to v nej chodil a keď som čítala o Tesákovej psychike, ja som tomu verila každé slovo. Poohlídnu se... Ja som od neho ešte čítala Mezi zlatokopy (nádherne ilustrované vidanie by the way). Tá poviedka o dvoch chlapíkoch čo zostali počas polárnej noci v tej chatke bola naozaj hororová. A strašne sa mi páčil zúfalý monológ o absurdnosti celej situácie úbohého kolegu počas kapitoly o víťazstvách v rulete. Otázka na tunajších pánov - Hlavný hrdina si nevedel vybrať medzi svetáčkou z mesta (Gladys sa volala?) a divožienkou z hôr (jméno si nepamatuju). Ktorú by ste si vybrali vy?
  • I Have No Mouth and I Must Scream (Harlan Ellison)...ufff :spike: Ale stejně bych si to dala ještě jednou, ideálně zfilmované jako brutální, chladný sci-fi horor :twisted:
  • Čtu SNĚHULÁKA od Nesboho, je to síla, hlavně v tomhle počasí...nevím jestli to byl dobrý nápad
  • upraveno 4. prosince 2015
    Po třetí zkouším číst Měsíční zahrady a nerada to přiznávám, ale hmm...ehm jsem zhruba v půlce a asi mě to tak trochu začíná bavit :-k :anxious:
  • VenaVena Stannis the Mannis!!!
    @Dreamer Pssssssssssst!!! Zahravas si s ohnem :)
  • Je ne žádné další ohnivé debaty, nebo s tím zase znechuceně hodím do kouta :D
  • Kdepak Malazskou knihu, tu už mám dočtenou dávno. Teď jsem se konečně pustil do Stvoření temnoty. A dnes jsem si koupil od páně Eriksona i Spratka (zatím jsem ho jen spěšně prolistoval, ale vypadá to na príma parodii na Star Trek). ;-)
  • @Dreamer Já to rozečetl po druhý a víc to dávalo smysl. :-D Nakonec jsem se na to vyblajz a čtu Jacka Reachra. =D
  • Jinak dotaz pro znalce Eriksona, neznáte náhodou od něj něco dalšího, co by se dalo doporučit čtenáři, který má už za sebou celý Malaz a velmi se mu líbil?
  • @Dreamer Dočíst i knihy z Malazu od Esslemonta. Potom taky Potoky krve, které nejsou součástí hlavní dějové linky.
  • @Dreamer Já to zkusil to je tak blbý nápad už mám pujčený další díl
  • @Kalam Mekhar nehledám pro sebe, spíš hledám inspiraci, čím potěšit fanouška Malazu, samozřejmě blížící se Vánoce s tím nemají nic společného, že jo :anxious:
  • @Dreamer Stvoření temnoty považuji za fantastickou knihu, která je lepší než většina knih z Malazké knihy padlých, problém je, že je to první díl a dvojka vyjde v angličtině až v létě, takže není moc důvod spěchat, pokud dotyčný nemá načteného Esslemonta, tak do toho, není to sice úplně ono a z Kisky může mít pupínky, ale zlepšuje a teď dočítám Jablko, žezlo, trůn a je to poměrně fajn kniha. Nebo zkusit zabrousit do podobně laděné, temné atmosféry? John Marco např.?
  • @Kalam Mekhar Co říkáš na Spratka? Četli jsi to?
  • upraveno 4. prosince 2015
    @Kalam Mekhar díky, omrknu situaci v knihkupectvích :)

    @Magister_Peditum sci-fi nevadí, právě naopak, je to další vítaná možnost.
  • @Magister_Peditum ne, ne, nejsem fanoušek sci-fi literatury, nemám rád Star Trek, takže nevím, jestli bych si to úplně vychutnal, možná časem .)
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    Potrebuju akutně pomoci, kdo ví kde v černých vodách internetu najdu Walking dead insue 149? Včera to vyšlo a já umiram touhou to vidět. Odkaz prosím :-)
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    upraveno 11. prosince 2015
  • AvivAviv
    upraveno 11. prosince 2015
    My nic neviděli, tady ani žádny Edem nepsal. A já taky ne! :-$ :D
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    Praveze tohle já nemám :wall: ale už sem si to našel a přečetl :-D kdo to má ještě za sebou? A co na to říkáte?
  • Je tam aj zvyšok Sedmičky?
  • @Aviv nějak nevím, na co reaguješ...
  • Na obrázok. Či v tom kalendári je aj Vanity, Wrath, Avarice, Gluttony, Lust a Sloth.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.