Galerie IF

upraveno 25. srpna 2010 v Webové záležitosti
Nové obrázky v galerii. Že ses nepochlubil!
«13

Komentáře

  • upraveno 16. srpna 2007
    Že bych zapomněl? ;) No, kdo tam občas zavítá, jistě si všimnul. Ostatně jako ty.
    Jo, málem bych zase zapomněl, děkuji headovi za pár galerijních kousků, které jsem neměl. ;)
  • upraveno 16. srpna 2007
    Hm... některé nové jsou hodně pěkné, třeba Robertova poslední hodina je fajn... A třeba první čtyři obrázky ze složky deviantART (Arianne, Catelyn, Cersei a Dany).
    Jen tak dál, sbírejme a skladujme na horší časy ;)
  • upraveno 16. srpna 2007
    Díky, to nestojí za řeč. :-))
    A dokonce tam jdou vkládat komentáře!
  • upraveno 16. srpna 2007
    Ale komentáře nejsou žádná novinka, to šlo vždy, sic velice primitivně. ;)
  • upraveno 16. srpna 2007
    Jen dělám takovou malou osvětu pro náhodné kolemjdoucí.
  • upraveno 12. ledna 2008
    Po novém vzhledu webu přichází i nový vzhled galerie. A nejen vzhled! Skýtá mnoho nových možností. A navíc, pokud jste registrovaní na diskuzním foru Noční hlídka, měli byste být zaregistrovaní i v galerii. A to se přece vyplatí! ;) Tak přijďte hodnotit, komentovat, případně přidávat vámi nalezené nové obrázky. Rádi vás uvidíme.
    Obrázky přidávám postupně, takže je zatím poloprázdná.
  • upraveno 12. ledna 2008
    Překrásné, Aleku! Moc díky, jsi šikula. :-) Všichni jsou už v galerii, buenos dias, já taky jdu.
  • upraveno 23. března 2008
    Neznámý dobrodinec provedl mírný update Galerie. ;-)
  • upraveno 23. března 2008
    Hmm, šikula!
  • upraveno 4. dubna 2008
    Tak nám znovu ožila galerie Amoka!
  • upraveno 4. dubna 2008
    A v naší Galerii přibyla nová Daena Targaryen v tzv. letní úpravě! Je smrtonosná!!
  • upraveno 4. dubna 2008
    Co je mrtvé, nemůže nikdy zemřít, ale vstane znovu, tvrdší a silnější! Ať žije Amoka! Daenku jsem ukradl právě jemu, snad mi to nebude mít za zlé... :-)
  • upraveno 4. dubna 2008
    Doufám, že ho nechytne amok! Ať žijou Targaryenky! A Starkovky! (myslíte, že se Miloš Zeman vrátí do Strakovky?)
  • upraveno 4. dubna 2008
    A Tullyjky! Úplně jsi zapomněl na Tullyjky. Ať žijou Tullyjky! Olé, olé! Ať žijou Tullyjky! Tullyjky jsou nejlepší a nejhezčí - vždycky byly a vždycky budou. A nejchytřejší. Jo.
  • upraveno 5. dubna 2008
    Ó jistě, nejpůvabnější z půvabných! No, řekněte, kdo o nich v noci tajně nesní? :-)
  • upraveno 5. dubna 2008
    Ty ujíždíš na Arrynkách, dobrotivý lorde? :-) Kdyby snad chtěl namítat, že zamlada byla Tully, připomenu mu, že zamlada byla i hezká. Malíček by mohl vyprávět.
  • upraveno 5. dubna 2008
    Pravou Arrynku bohužel žádnou neznam. Nevěřim, že tenhle žok mohl být někdy hezký, vždyť od těch dob, kdy byla údajně krásná, neuběhlo zas tolik let. A hlavně, tohle je výstraha všem nápadníkům Tullyjek...takhle dopadají, sic to v mládí pěkně maskujou. :-)
  • upraveno 5. dubna 2008
    Samozřejmě to záleží i na ilustrátorově pojetí. Lysa je "zlá", a proto musí vypadat ošklivě. Koneckonců, v dobré literatuře poznáš padoucha podle toho, že má úskočné oči, zatímco hrdina je urostlý a pohledný... nebo ne? :-)
    Dovolím si ukázat takovou malou výstrahu všem nápadníkům Targaryenek:
    Ano, přátelé, a to je pouze patnáctiletá dívka. Raději nebudu hádat, jak strašlivě by vypadala, kdyby zažila to, co chudák Lysa (manželství s mužem skoro o 50 let starším, několik potratů a dětí, které se narodily mrtvé...). Brr.
  • upraveno 5. dubna 2008
    Lysa byla krásná. Nikdy neměla jiskru jako Cat, ale fyzicky krásná byla. Vzhledem k tomu, že byla prakticky neustále těhotná, ale pouze jednou kojila (info pro nezasvěcené: kojení je velmi energeticky náročná záležitost, tvorba mléka zrychluje metabolismus, proto může moje kamarádka s ročním miminem vypadat jako někdo, kdo právě opustil Dachau), je ten váhový přírůstek poměrně pochopitelný.
    Osobně mám pro Lysu v srdci malé místečko. Dovedete si představit, jak ta ženská byla VĚRNÁ. Od patnácti let milovala jednoho chlapa a všechno, co dělala, dělala proto, aby mohla být s ním. No a on ji rád neměl a dokonce ji zavraždil. Jak smutné.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. dubna 2008
    Svým způsobem mi je Lysy taky líto, jenže nic z toho, co se jí stalo, ji neopravňuje chovat se jako kráva. Nejen že nepřišla na pomoc sestře a Robbovi (žádná omluva, že chtěla zajistit Údolí klid, všichni víme, že klid chtěla hlavně pro sebe a Malíčka na sobě) a to poté, co napsala dopis, že za smrt Jona Arryna může Cersei, ale ani nebyla schopná zajistit Údolí bezpečí před horskými kmeny, ze syna udělala rozmazlenou nemohoucí trosku, Sansu chtěla zabít, Marilliona nechala provádět kdoví co a vůbec byly všechnmy její akce neskutečně hloupé. Z hlediska vyššího principu mravního, vražda na Lyse není zločinem.
  • upraveno 6. dubna 2008
    Byl to klasický milostný trojúhelník - Lysa milovala Malíčka, Malíček miloval Cat, a té to bylo jedno. Vidíte z jak mála se dá vymyslet sága o sedmi dílech. :-)
  • upraveno 6. dubna 2008
    Léto...to byla hnusná podpásovka vytáhnout Dany zrovna když se zrodila v plamenech. :-)
    No to už je druhá věc, že Lysa za tenhle osud z velké části nemohla, to já nepopírám. Ale vskutku, kdyby byla aspon tak silná jako Cat, poradila by si líp. Vždyť Cat měla tu pozici obdobně těžkou s tím nehezkým, nezábavným, moralizujícím (pravda, o trochu mladším) sucharem. Taky žádný terno, ale naučila se s tím žít. Dost o Tulyjcích, škoda slov na ně...
  • upraveno 6. dubna 2008
    Alek píše:
    Taky žádný terno, ale naučila se s tím žít. Dost o Tulyjcích, škoda slov na ně...
    A co taková Černá ryba?
  • upraveno 6. dubna 2008
    heavy_head píše:
    Byl to klasický milostný trojúhelník - Lysa milovala Malíčka, Malíček miloval Cat, a té to bylo jedno. Vidíte z jak mála se dá vymyslet sága o sedmi dílech. :-)
    btw: já si stále myslím, že Malíček věří, že skutečně spal s Cat. Tehdy jak byl opilý a vlezla k němu Lysa a on ji oslovovoval Cat.
  • upraveno 6. dubna 2008
    píše:
    A co taková Černá ryba?

    Zářná výjimka!
  • upraveno 7. dubna 2008
    Nabízí se několik dalších otázek: Věděla Lysa, že si Malíček myslí, že spal s Cat? Věděla Cat, že si Malíček myslí, že spal s ní, protože spal s Cat? A co lord Hoster Tully? - Všechny odpovědi se dozvíte v příštím díle naší telenovely. :-)
    Když už je řeč o těch Tullyjkách, zjistil jsem zajímavou věc: matka Catelyn a Lysy, Minisa, pocházela z rodu Whent. Žel jsem nikde nenašel, v jakém příbuzenském vztahu byla s ostatními, zejména se serem Oswell. Bylo by pikantní, kdyby Ned u Věže radosti zabil nejen bratra své milenky, ale také strýce své manželky. ;-)
    Jen tak na okraj: všimli jsme si, že když přeskupíme písmena ve jméně "Alayne Stone", vznikne nám "A teen Lysa, no?"
  • upraveno 7. dubna 2008
    Léto píše:
    Bylo by pikantní, kdyby Ned u Věže radosti zabil nejen bratra své milenky, ale také strýce své manželky. ;-)
    To je problém s vysokou šlechtou. Prakticky vždycky krosíš nějaké svoje příbuzné :-)
  • MIlMIl
    upraveno 12. dubna 2008
    http://en.amokanet.ru/
    Zaregistrujte se a hlasujte, které budou další portrétované postavy.
  • upraveno 12. dubna 2008
    Volte Arianne! Aspoň mužská část...je mi jasný, že u žen vítězí Temnohvězda. :-)
  • upraveno 12. dubna 2008
    Já osobně bych nejradši viděl Rhaegara, ten ovšem v anketě vůbec není. Doran a Arianne jsou pak logickou další volbou, jakožto členové posledního z velkých rodů, který ještě nebyl vypodobněn.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.