Hra o trůny bude mít 3. řadu!

upraveno 28. března 2013 v 3. řada
Hra o trůny bude mít 3. řadu! Konečně to bylo oficiálně potvrzeno.

Dle vyjádření GRRM na blogu bude mít série opět 10 dílů a bude...

Číst celý článek zde
1141517192035

Komentáře

  • upraveno 20. října 2012
    A teď si představ, že by ve Dvojčatech byla, ale nezabili ji :D.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 20. října 2012
    Kolikokoli napsal(a):

    A teď si představ, že by ve Dvojčatech byla, ale nezabili ji :D.

    Tak pokud by se pak stala 9. manželkou Waldera Freye, tak bych se taky tak úplně nezlobila :))
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 20. října 2012
    Kolikokoli napsal(a):

    A teď si představ, že by ve Dvojčatech byla, ale nezabili ji :D.

    To by bylo takové zklamání :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 20. října 2012
    Kolikokoli napsal(a):

    A teď si představ, že by ve Dvojčatech byla, ale nezabili ji :D.

    Ja si predstavujem, že to ona zabije Robba alebo ako písala na svojom blogu lady Tharasea: Talisa spolu s Ros zachránia Robba v zbroji zo zlatých podprseniek a újdu s ním. :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 20. října 2012
    Krisa napsal(a):

    Kolikokoli napsal(a):

    A teď si představ, že by ve Dvojčatech byla, ale nezabili ji :D.

    To by bylo takové zklamání :D
    Hlavne pre GRRM :D They took me my toooooy! :D
  • upraveno 20. října 2012
    Tak jestli to tak opravdu bude, tak mě zajímá, jak scénáristé vysvětlí, proč Robb tahá svojí ženu Walderu Freyovi na oči (na to asi Nevada narážela s tím, že si s logikou nelámou hlavu). V knížce mu Catelyn rozumně vysvětlí, proč jí má nechat v Řekotočí. Ale jak znám scénáristy, tak jsou schopní to napsat tak, že Talisa přikluše na koníčkovi ve chvíli, když mají vejít do Dvojčat a bude scéna jak z Titanicu (ona mu skočí kolem krku a on "Ty jsi tak blbá...") :D A ne, taky bych se nezlobila, kdyby Talisa umřela, protože je se do Martinova světa hodí hůř než Ros a ta postava je jedno z těch klišé, kterých se Martin vždycky chtěl vyvarovat. A jak už jsem psala jinde - chtěla bych, aby Talisa byla těhotná čistě proto, že diváci nesnášejí, když umírají těhotný ženský :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 20. října 2012
    svoa00 je zákeřná a zlá, to se mi líbí ;)
    svoa00 napsal(a):

    ..., proč Robb tahá svojí ženu Walderu Freyovi na oči (na to asi Nevada narážela s tím, že si s logikou nelámou hlavu).

    Je to tak, madam.
  • upraveno 20. října 2012
    Nevada: Čím smutnější diváci budou, tím líp ta scéna splní svůj účel. Já před ní nebudu varovat ani svojí sestru, která jediná z rodiny kromě mě se na seriál dívá, i když ta asi bude tušit, co se stane, protože toho má nakoukáno opravdu hodně a ví, že umře Robb (i když ne ode mě a neví, za jakých okolností se to stane a že nebude sám.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 20. října 2012
    svoa00 napsal(a):

    Tak jestli to tak opravdu bude, tak mě zajímá, jak scénáristé vysvětlí, proč Robb tahá svojí ženu Walderu Freyovi na oči (na to asi Nevada narážela s tím, že si s logikou nelámou hlavu). V knížce mu Catelyn rozumně vysvětlí, proč jí má nechat v Řekotočí. Ale jak znám scénáristy, tak jsou schopní to napsat tak, že Talisa přikluše na koníčkovi ve chvíli, když mají vejít do Dvojčat a bude scéna jak z Titanicu (ona mu skočí kolem krku a on "Ty jsi tak blbá...") :D A ne, taky bych se nezlobila, kdyby Talisa umřela, protože je se do Martinova světa hodí hůř než Ros a ta postava je jedno z těch klišé, kterých se Martin vždycky chtěl vyvarovat. A jak už jsem psala jinde - chtěla bych, aby Talisa byla těhotná čistě proto, že diváci nesnášejí, když umírají těhotný ženský :D

    Aj mne príde Talisa ešte viac umelo vhodená ako Ros. Ros je aspoň šľapka, ako stvorená pre environment Piesne :D
  • upraveno 21. října 2012
    Lord Tywin je pohodář, a nejraději relaxuje při rybaření... :D (fotka z natáčení třetí řady)
    lord fisherman
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 21. října 2012
    nefunguje :(
  • upraveno 21. října 2012
    Hm, a já ten obrázek normálně vidím :(
    Je to z tohohle článku (rozhovor s Gloverem, co hraje Pycella):
    http://www.comicbooktherapy.com/exclusive-julian-glover-on-his-legendary-roles-and-game-of-thrones-season-3-50885
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 21. října 2012
    Glover hrá Pycella :D Som stratený :D Veď Gloverov väzní Aša
  • upraveno 21. října 2012
    Jinak... Myslíte, že Edrica nahradí Shireen?
  • upraveno 21. října 2012
    Jestli ano, tak seriálový Stannis je ztracen.
  • upraveno 21. října 2012
    No, třeba se Talisa bude paktovat s Tywinem (a přišla tam jen na čumendu) :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 21. října 2012
    Kolikokoli napsal(a):

    No, třeba se Talisa bude paktovat s Tywinem (a přišla tam jen na čumendu) :D

    A bude střílet z kuše?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 21. října 2012
    Tywin rybaří. Chytá pstruhy do pasti :D
  • upraveno 21. října 2012
    Kolikokoli napsal(a):

    No, třeba se Talisa bude paktovat s Tywinem (a přišla tam jen na čumendu) :D

    To nebylo vtipné. Jestli použijou takovou ptákovinu (náhodička, že to takhle všechno hezky vyšlo), protože by to bylo "šokující" (ne, nebylo, někteří fanoušci to berou jako pravděpodobné), tou dějovou linkou by mě už totálně znechutili a zároveň tím pro mě zabili celý seriál.
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 21. října 2012
    Oni ten serial tak či tak zabijou, příležitostí budou mít dost.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. října 2012
    Co se mne týče, tak bych snad ani nepoužil budoucí čas, myslim, že už se stalo...
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 21. října 2012
    a kde přesně?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. října 2012
    Ve druhé řadě (téměř kdekoli).
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 21. října 2012
    Neviem prečo robia také zmeny. Teraz vážne: Ja na nich nejdem hádzať blato, chápem veci okolo financií a pod., ale vážne tam spravili zmeny, ktoré nepochopím. Už aj Ros by som pochopil, predsa len v tých jej scénach vysvetľovali aspoň veci okolo, napr., že je Theon zo Železných ostrovov a bol vzatý a podobné vecičky. Ale Talisu nepochopím nikdy. A podľa mňa bola Jeynina matka alebo babka dcérou tej Maegi z Lannisportu (neviem prečo, prosto to tak sedí). Týmto by to zabili.
  • upraveno 21. října 2012
    Už to tady někteří psali. Talisa vznikla na základě "požadavku trhu" vytvořit další silnou "romantickou" ženskou postavu s níž by se mohla ztotožnit část ženských divaček. Což by u "nudné" Jeyne nemuselo platit. Tak to sice vznikla klišovitá postava, ale ta nasere jen čtenáře, nikoliv diváky četbou neposkvrněnými.
  • upraveno 21. října 2012
    Tyhle konstrukty by se měly zakázat. Už takhle je v tom zkratkovitým seriálovým pojetí pěknej bordel.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. října 2012
    Jistě, mnoho běžných divaček si představuje, že jsou ranhojičkami na bitevním poli :)
    Já v zásadě proti Talise jako takový ani tolik nemám, mě na tom prostě vadí to, kolik zbytečnejch zásahů do příběhu na dalších místech si to vyžaduje.
  • upraveno 21. října 2012
    Tak ranhojičkami ne, ale že jsou silnou osobností ano. A navíc dostanou svého "prince" :-)
    Doslovné převzetí ságy je prakticky nezfilmovatelné. S tím by si poradila akorát anime
  • upraveno 21. října 2012
    No tak jsem asi divná, ale řezat lidem zaživa nohy můj sen nebyl.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. října 2012
    Jo, tyhle představy o silný osobnosti... :)
    Na druhou stranu můžu bejt eště rád, že Jeyne nesloučili třeba s Ašou... :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.