Vlcacka: Já už tak 5 let neřídila (a na to, že mám řidičák let 6, je to celkem dlouho). Je to totiž celkem úsměvný výčet důvodů: nejdříve operované koleno, pak znovu operované koleno, pak vykloubený loket a nevysvětlené bolesti hlavy, motačky a párkrát i omdlení. A říkala jsem si, že omdlít za volantem není úplně dobrý nápad.
Tak jsem se zase poblila nad kokotismem závistivců... to že si chlapec stěžuje na nekonzistentnost přístpu na VF prodejnách u některých tupounů zastínil fakt, že si byl ochoten vystát frontu na nový iPhone... já osobně u VF jsem a problém jsem s nimi ještě nikdy neměla, ale díky tomuto mne nepřekvapí, kdybych měla... http://sigi.blog.mobilmania.cz/2012/09/jak-vodafone-lhal-a-neprodaval-iphony-5/
Vlcacka: U Vodafonu jsem taky, nikdy bych neměnila (mám boží tarif, který si bránim zuby nehty). ALE když jsem si teď na jaře chtěla koupit nový telefon, tak mi slečna v prodejně tvrdila, že bez stálého datového připojení žádný "chytrý" telefon nefunguje a že si mám změnit tarif na strašně výhodný studentský s připojením za kilo měsíčně (+ samozřejmě tarif, který vyšel asi na 150). Když jsem jí říkala, že to nechci, protože mám doma i ve škole wifi (a jinde být připojená nepotřebuju) a hlavně platím maximálně do 100 Kč/měsíčně (a to už se musím fakt hodně rozjet, má klasika je 25-50 Kč), tak mě poslala do jiného obchodu pro telefon pro děti/důchodce. Takže jsem se odebrala do jiného obchodu, koupila si ten telefon, co jsem chtěla u VF a hned jsem si zrušila jakákoli datová připojení :)
Já myslím že kdyby to autor vzal že testoval to že na prodejnách říkají A a na lince B, nebyl by tam takový hate jako když popisoval že se odvážil jít do fronty na iPhone. A to i kdyby to k tomu uvázání na 2 roky měl načteno. :-D
Vlcacka: Nebyla to komunikační chyba - já se jí nakonec zeptala jestli mi chce tedy říci, že ten telefon bez stálého připojení nebude fungovat a ona mi odpověděla, že nebude. Tu diskusi jsem do konce nedočetla (nebudu lhát, prostě se mi nechtělo), ale chápu tvé rozhořčení - lidi jsou blbci! Nechápu, co je komu do toho, proč si kupuje iPhone a ne telefon za 1500 Kč, vždyť to je jeho věc. Na druhou stranu opravdu nechápu slečnu, která projede světa kraj, protože chce bílý a ne černý telefon, ale to je jen můj přístup k věci a pro ni to může být zásadní.
Já si pamatuju, jak jsme kdysi dávno v časech vejšky (je vůbec možný, že to říkám) s kamarádem jeho první mobil obřadně obětovali bohu zvanému kámen. Byl to takovej ten mobil, kde se eště vytahovala anténa (je to fakt dávno, asi tak 13 let, to eště žili dinosauři), na který jsme udělali uzel. A důvod? Dala mu košem slečna a přestala mu na onen mobil volat :)
no ja mam opacny problem - dostala som k nardokam htc desire a to iba telefonojem, ani sms, ani mail, ani net, proste nic a pride mi to ako vyhodene peniaze...
Ja mam momentalne Iphone 3 a so spokojny.... Inač ja som mal prvy mobil.. no inu v šiestich rokoch... a šte stale ho mame :) i keĎ uŽ funguje len na nabijaČke... doma mame šuplodňu s piatimi mobilmi.. jeden čiernobiely, jeden s pokusom o farby(farebne podsievietenie schopte urobiť tri farby) dva farebne klasiky a dotikovku...
Ja by som mal tiež jednu otázku ohľadne telefónov. Neviete ako je to so zárukou a mechanickým poškodením? Na mojej Nokii mi v priebehu pár dní odišiel dotykový displej a ešte mám tri mesiace záruky, tak by som ju rád využil, len na pohľad je dosť v biednom stave, tak sa bojím, aby mi to automaticky neklasifikovali ako poškodenie vlastným zavinením.
Já jsem si z pracovních důvodů musela pořídit dotykový telefon. Psychicky jsem to nezvládla a zakoupila si k němu v bazáči stařičkou nokii, která alespoň TELEFONUJE a nezamrzá. (ten druhý krám je také nokie a nedivím se jejich potížím...)
Já si na svoji Nokii nemůžu stěžovat: telefonuje - ANO, píše a přijímá SMS - ANO, má budík, hodiny a kalendář - ANO, má GPS navigaci - ANO, dají se stáhnout jízdní řády městské - ANO, vydrží baterie déle než týden - ANO. Co víc si přát :)
Komentáře
http://sigi.blog.mobilmania.cz/2012/09/jak-vodafone-lhal-a-neprodaval-iphony-5/
Tu diskusi jsem do konce nedočetla (nebudu lhát, prostě se mi nechtělo), ale chápu tvé rozhořčení - lidi jsou blbci! Nechápu, co je komu do toho, proč si kupuje iPhone a ne telefon za 1500 Kč, vždyť to je jeho věc. Na druhou stranu opravdu nechápu slečnu, která projede světa kraj, protože chce bílý a ne černý telefon, ale to je jen můj přístup k věci a pro ni to může být zásadní.