Pomozte Alekovi :-)

upraveno 9. listopadu 2011 v Rozličný pokec
Přátelé a kamarádi,

mám na vás malou prosbičku. Jde o krátký dotazník, který mi pomůže v mé vědecké kariéře a snad i v pracovní sféře. Je to max. 20 otázek týkající se Respektu a obecně práce se zpravodajskými informacemi, tak to máte hned ;-)

Dotazník na jdete na http://bit.ly/vQcAcb

Díky předem!
124»

Komentáře

  • upraveno 28. září 2012
    Upřímně, mě nebaví pátrat potom, které blogy jsou skutečně dílem nějaké niterné potřeby vyjádřit se a za kterými stojí jiný komerční záměr...
  • upraveno 28. září 2012
    Tak ale napriklad tam bola jedna ktora založila prvu pojisŤovňu pre pornoherečky... zaisťuju im naviac zdravotne prehliadky a bla bla bla...
    Mimochom ak im to robi dobre?
  • upraveno 28. září 2012
  • upraveno 28. září 2012
  • upraveno 29. září 2012
    Musím říct že ke svému oboru jsem se nevrátila ani já a to jsem jenom knihkupec se středoškolským vzděláním. Zůstala jsem v administrativě, ne za pultem. Prostě se to tak v životě stává. Psát jsem chtěla fakt od útlé puberty, nuže, nakonec jsem si našla trochu jinou cestičku než profesionální. :-) A ono zas na druhou stranu, existuje spousta lidí, kteří určitý obor nevystudovali, ale jsou do něj takoví cvoci ve svém volném čase a hltají všechny dostupné prameny, že mají naprosto úžasné vědomosti v tom svém milovaném ranku.
  • upraveno 29. září 2012
    za slovensko dva: ten prvý má myslím aj medzinárodne renomé, druhý je kamarátkyn a venuje sa špecifickému obdobiu prvej ČSR.
    1. http://tonbogirl.blogspot.sk/
    2. http://pressburgfashion.blogspot.sk/
  • upraveno 29. září 2012
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 29. září 2012
    Tak Eva Aichmajerová (nyní Decastelo) dokonce moderovala(moderuje?) pořad pro maminky a děti v TV. Tak jsou i vyjímky :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. září 2012
  • upraveno 29. září 2012
  • upraveno 29. září 2012
  • upraveno 29. září 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 30. září 2012
  • upraveno 30. září 2012
    Ok, jinak, při začleňování zpět do "normálního života", bude tohle nejspíš jejich poslední starost, resp. pochybuju, že by jim na tom vůbec záleželo.

    Neboj, já to rozhodně beru velmi s rezervou, tedy to o nevyužitém intelektuálním potenciálu mezi pornoherečkami :-) Proto jsem to spíš rozvíjel v obecné rovině, tj. jako návrat k původnímu oboru, a zmiňoval např. ty vrcholové sportovce, což je v našem prostředí asi víc aktuální.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 30. září 2012
    Ugla: Já si myslím, že sportovci na tom mohou být podstatně hůře, než pornoherečky... Tyto slečny si mohou přivydělávat při studiu (a věřím, že takové opravdu jsou - četla jsem nějaký článek o tom, že si celkem "dost" VŠ studentek přivydělává na telefonních linkách. Mám pocit, že o tom dokonce někdo natočil i nějakou reportáž, či co. Dost je pro jistotu v uvozovkách, protože rozhodně to nebude velké procento, ale nějaké jsou.), kdežto sportovci trénují "místo studia" (mají to na méně času). :)
  • upraveno 30. září 2012
  • upraveno 30. září 2012
    Ja viem o troch.. všetky tri maju teraz 17
  • upraveno 30. září 2012
    Gardien: Jenom 17??? Nemůže se to až od 18 let? To ti "moji" mají teda víc:-)
  • upraveno 30. září 2012
    kto vravi že robili na linke? kto vravi Že oficialne
  • upraveno 30. září 2012
    Já nemyslela linku...:-)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 30. září 2012
  • upraveno 1. října 2012
  • upraveno 3. října 2012
    alek, pomôž nám! "čakanie na vyrovnávaciu pamäť" a mnoho sekundové záseky sa vrátili.

    nové fórum? (:wink:)
  • upraveno 4. října 2012
    je to na spadnutí. v říjnu určitě ;-)
  • upraveno 4. října 2012
    neeeeeeeeeeeeee Já už jsem si zvykla.
  • upraveno 4. října 2012
    hura hura hura
  • upraveno 4. října 2012
    ale toto je dobré :) aj ked občas blbne. No nič budem si musieť zvyknúť :)
  • upraveno 4. října 2012
    no blbne to asi čím dál víc - změna je život ;-)
  • upraveno 4. října 2012
    blbne často.. na začiatku neblblo.. v oktobri začalo
  • upraveno 4. října 2012
    no právě a přitom jsem na webu vůbec ale fakt vůbec nic nedělal, jak jste si asi i všimli :-) je třeba do toho zas po čase trochu radikálněji kopnout.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.