Povídka č. 4 /2.kolo/

upraveno 25. října 2012 v Povídky
2»

Komentáře

  • upraveno 6. září 2012
  • upraveno 6. září 2012
    v tom sa asi nezhodneme, ale nevadí.
  • upraveno 6. září 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. září 2012
    Něčí fikce se může zatraceně dotknout něčí reality. Z pozice té reality si troufám posoudit, co v takovým případě funguje.
  • PhoebeaPhoebea I see you
    upraveno 12. září 2012
    nechte si ty žabomyší války jak kdo co myslel. Povídka je fajn - není nejlepší, trochu mi přišla nelogická a kostrbatá.
    Ale jinak je dobrá, taková deštivě podzimně melancholická.
  • upraveno 12. září 2012
    Taková menší depka, no.
  • upraveno 20. září 2012
    dost dobrý užasně napsaný rozhodně jeden z favoritu na vítěze. Jen nevím jestli by ženě psal že jede do nevěstince
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 20. září 2012
  • upraveno 20. září 2012
    No tak já bych radši napsal jedu do hostince nebo za lordem Bealishem
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 20. září 2012
  • JayJay
    upraveno 21. září 2012
  • upraveno 21. září 2012
    Mě by zajímal ten zelenec. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. září 2012
    To je nějaká rostlina (neptejte se mě jaká, poznám akorát banán a vánoční stromeček), autor/ka se asi inspiroval francouzským revolučním kalendářem :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 21. září 2012
    Jory asi přešel na starší verzi kalendáře, dosud hojně používaného mezi bažináři.
  • upraveno 22. září 2012
    Zelenec je měsíc ze Zeměplochy :D.
  • upraveno 22. září 2012
    Takže to není ten ministr? :-)
  • upraveno 22. září 2012
    Možná Terry se inspiroval :D. I když ten kalendář je fakt vtipnej. Představa rande domluveného na cisternu je dost úsměvná :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.