Poradna

upraveno 23. července 2012 v Rozličný pokec
web je plný mudrlantov, ale občas sa oplatí poradiť v úzkom kruhu ľudí, ktorých poznáte. niekto vie aké televízory sa oplatia kúpiť, niekto sa rozumie do opravy auta a niekto....

Kutilovia a odborníci, toto je miesto kde budete velebení nami, čo majú veľa otázok.
13468975

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 22. srpna 2012
    Jo já vím. Teď jsem o tom něco četl na netu. Oni to potom i sami třídí, protože jsou i tací, co tam hází kde co.
    Jen jsem chtěl mít jistotu, že když to tam hodím i s etiketou, tak potom večer ve zprávách neuvidím reportáž o tom jak támhle za humny vybuchla sklárna, protože nějaký nezodpovědný občan....
    :D
  • upraveno 22. srpna 2012
    Nesmíš tam hodit Molotov ve flašce :-D (tam už na etiketě nesejde :-) )
  • upraveno 1. září 2012
    Potrebujem poradit. Od tehotenstva som zacala neznasat vsetky vone vratane parfumov. Teraz by som si konecne chcela nejaky kupit, ale som ako cista dusa. Ani predtym som neamla nejaky vyhraneny vkus. Vacsinou som si kupovala sladke vone, ale bolo mi z nich po par streknutiach na grc a hned som ich darovala sestre (napr. Kenzo amour, Nina Ricci Nina, J.Lo. Deseo). Ak mi aj nejaka vona na druhych vonia, tak na mne je nevyrazna az odporna. Uz ked mam ist do parfumerie povonat nejake vzorky, chyta ma od tehotenstva zachvat paniky a nevrocim tam ani za trest. Tak by som sa chcela spytat, damy a pani, aka vonu pouzivate, prip aka vona panom vonia :). Nemam rada extremy, ani prilis sladke, koreniste, ciste...
  • upraveno 1. září 2012
    Hildegarda: Takové univerzální, velmi oblíbené jsou Light Blue od DG a Cool Water Woman od Davidoff. A poslední dobou celkem hodně frčí Chloe. To jsou takové univerzální vůně, nijak extrémně sladké, ale zase potkáš hodně lidí, kteří se s tím voní a nebudeš nijak originální:-) U mužů mám osvědčené J´adore od Diora, ale je trošku dražší... Krásné vůně má i Masaki Matsushima, jsou originální, lehké a zajímavé:-) Otázkou je, kterou přísadu máš třeba ve vůni ráda, to by se pak lépe radilo;-)
    EDIT: A ještě si vzpomínám, že jsem nedávno čichala k Beauty od CK, ta byla velice příjemná, jemná a nebyla sladká.
    EDIT 2: Probrala jsem svou sbírku a vzorky ( :-D ) a ještě bych doplnila vůně od Escady (Into the Blue je báječná:-), Hugo Woman od Huga Bosse a Aqua di Roma od Laury Biagotti, ta by ti taky mohla vonět:-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. září 2012
    Hildegarda: Já mám nejraději vůně od Yves Rocher. Voní mi u nich snad úplně všechny. A mají i šeříkovou (bohužel ale bez angreštu) :)
  • upraveno 1. září 2012
  • upraveno 1. září 2012
  • upraveno 1. září 2012
    Hildegarda: Velice pěkná je i Very Valentino od Valentina, tu mi vždycky všichni chválili, ale není moc k sehnání... Zajímavá je i Vintage od Kate Moss, pokud ti nevadí citrusy (na začátku jde cítit mandarinka, ale pak se to hezky rozloží a zmizí). A zkus někdy očichat toho Masakiho, ten má fakt perfektní vůně, některá by ti určitě mohla vonět;-)
  • upraveno 1. září 2012
    Já jsem měl na léto Welledu citrus. Ale to není parfém, spiš takové osvěžení ve vedru. A taky mi hodně voní bergamotové cosi z Provence (obchod). Ale já se v tom prd vyznám :)
  • upraveno 1. září 2012
    Davidoff Cool Water Woman jsem koupila sestře, protože má ráda vodní meloun. Je to nádherná, svěží vůně. Sama používám Oriflame Ice, ta už je ale ze starší kolekce, je to taková zvláštní, chladivá vůně. Burberry London je trošku těžší a ještě zkus juknout na zelené Lacoste pro dámy.
  • upraveno 1. září 2012
    Sakra, double, jsem v metru a vypadl mi signál. BTW bývalá tenistka Gabriela Sabatini má taky celkem zajímavou kolekci.
  • upraveno 1. září 2012
    Jak už tu někdo říkal, Chloe je pěkná a jemná květinová vůně, kdysi jsem jí měla a lidi mi jí pořád chválili.

    Teď mám Bottega Veneta, ta je taková výraznější a zajímavější, úplně jsem jí propadla. :)
  • upraveno 2. září 2012
    Hildegardo a já bych ti doporučila, ať počkáš, až přestaneš kojit :-) Pak ti hormony přestanou ovlivňovat smysly včetně čichu a budeš zase schopna posoudit, co se ti líbí. Teď je tvůj názor posunutý :-) A pokud se ti něco bude líbit nyní, tak vem na to jed, že to nebude to pravé ořechové až se hormony ustálí :-))
  • upraveno 2. září 2012
    Jarla, vidis, na to som uplne zabudla :(. Ach tie hormony... Tak este pockam toho pol roka. Do dvoch rokov som chcela. A ty pouzivas nieco aj ked kojis?
  • upraveno 2. září 2012
    :-) Ne, já jsem nechala svoje kenzo d'ete u ledu a čekám :-D
  • upraveno 2. září 2012
    Aha, tak ty si konvalinkova :)
  • upraveno 2. září 2012
    To nevím, ale mám nejraději prosté květinové vůně letní zahrady bez cizokrajných příměsí :-) Hlavně žádné citrusy a freš složky :-))
  • upraveno 5. září 2012
    Ahoj, mám takový dotaz, za 99,- Kč jsem si koupila přehrávač na Vykupto. To že je to laciná čínská napodobenina samozřejmě neřeším, hraje to celkem poslouchatelně, ale za boha nemůžu přijít na to, jak se tam přeskakujou složky. Návod u toho vtipně nebyl. :-) Nemáte to někdo a nevíte jak na to? Předem díky!
    Edit: Tak to umí jen tam a zpátky, play pause a volume nahoru dolů. :-) Už si s tím nelamte hlavu.
  • upraveno 17. září 2012
    Ideme zariadovat byt od podlahy. Nemozem najst nejaky obrazok, kde su farby roztriedene podla toho, ako ich spolu kombinovat. Narp tyrkysova s hnedou a pod. Nepomoze niekto?
  • upraveno 17. září 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 20. září 2012
  • upraveno 20. září 2012
    Mam citacku, ale aj tak ju vacsinou nepouzivam, chyba mi akosi treti rozmer :)...a stvrty takisto. Citacka nevonia :)
    Ale zaklad by ti mal bohato stacit. Uz aj ten obsahuje veci, ktore mozno nikdy nevyuzijes.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 20. září 2012
  • JayJay
    upraveno 20. září 2012
  • upraveno 20. září 2012
    Jay: no to takisto :)
    Ked som bola na strednej, a vtedy mi teda viac ako trochu hrabalo, tak som do kazdej knihy, ktoru som si pozicala z kniznice, urobila krvavy odtlacok prsta :)
  • upraveno 20. září 2012
    mám čítačku od leta a je uplne super. pravda hlavne ak chceš skúsiť čítať v angličtine. ale aj v češtine a slovenčine je veľa pdf, ktoré sa dajú skonvertovať.
    ja mám Kindle 3 touch, wifi a som absolutne spoko. v zásade si myslím, že je jedno ktorý vyberieš, je to asi individuálne, jediná rada: určite si nepriplácaj za 3G a ine internetove verzie. prepojenie na wifi absolutne staci. internet potrebujes iba ked do toho chces poslat knihy a to je lepsie a zadarmo cez wifi.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 20. září 2012
    sarven: 3G určitě nechci, i u telefonu jsem jako první zrušila jakékoli datové připojení :D
  • upraveno 20. září 2012
    no tak zase naopak, telefon si bez dat uz neviem predstavit. ale asi je to pracovna uchylka :)
    kindle na citanie, iphone na browsovanie.
  • upraveno 20. září 2012
  • upraveno 20. září 2012
    Heavy: :)))
    Ale uz som z toho davno vyrastla :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.