TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
16667697172362

Komentáře

  • upraveno 19. září 2012
  • upraveno 19. září 2012
    Tyna: Tak to českým televizím ukrutně křivdím, občas si mezi tou mizérií střihnou největší mainstream ze všech - kriminálky :D
  • upraveno 19. září 2012
  • upraveno 19. září 2012
    svoa00: Aha, ty bys chtěla něco alternativního? No, tak to bude potíž, to je obvykle dost drahé a z povahy věci méně sledované (tzn. míň prachů za reklamu). Fantasy, scifi, historické... To všechno je vážně strašně drahé na výpravu a na malém trhu se to nevyplatí. Myslím, že ČT točila takový historický pro děti (Ať žijí rytíři), ale vylezla z toho, tuším, pěkná blbost.
  • upraveno 19. září 2012
    Z těch starších a nejmenovaných českých seriálů musím uvést Ranč u Zelené sedmy. Na ten nedám dopustit já :) Zvlášť babča a Studna jsou úplně úžasný postavy :) :)
  • upraveno 19. září 2012
    Jo, u toho jsem se taky celkem smála...
  • upraveno 19. září 2012
  • upraveno 19. září 2012
    Ještě moje slabůstka: My všichni školou povinní a Karfík :) teď jsem si vzpomněla, že vlastně pravidelně sleduju Vyprávěj, ale je to trochu ze setrvačnosti.

    Jak se tady pořád naráží na ty TV miniserie, tak se mi líbila Ďáblova lest (až na to, že pořád o archeolgickém výzkumu mluvili jako o vykopávkách :) a teď je celkem fajn i Ztracená brána.
  • upraveno 19. září 2012
    Tak ona kdysi i u nás Československá televize dělala něco jako minisérie. Vybavuju si tři historický příběhy, který před pár rokama reprízovali a všechny jsou z roku 1974: Vrtkavý král (Přemysl Otakar I.), Královské usínání (Václav I./Přemysl Otakar II.) a Královský gambit (Václav II.). Všechno je to natočené stroze až divadelně, ale dialogy jsou zhruba na úrovni Lva v zimě :) Docela ráda bych viděla, jak podobný "alternativní" počiny spách ČT i dneska.
  • upraveno 19. září 2012
    Souhlasím, že Ďáblova lest i Ztracená brána jsou koukatelné, i když plné takových roztomilých pošetilostí typu "inspektorka inspekce vyšetřuje vraždu? wtf?" připadně hlášek "napíchněte mu telefon! teď hned!" .-) Já jsem se dívala i na Strážce duší (stejný autor scénáře). mám ráda tajemno, ale Vašíček je jako scénárista prostě špatnej...
  • upraveno 19. září 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 19. září 2012
    Tohle opakovali loni v létě, a kromě Vešknové jako Marie Antoinetty se mi to moc líbilo. Ale bohužel jsem nestihla všechny díly.
  • upraveno 19. září 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 19. září 2012
    Tak já se taky přiznám. Vede Ordinace v Růžovoučké zahrádce, následují cesty Romů (pardon, domů), hned v závěsu je nejsmysluplnější seriál všech dob Ulice. Teď vážně, z českých seriálů toho moc nemusím, možná trochu ty Četnické humoresky (první série), třicet případů Majora Zemana (víte jak jsem se jako malý bál u dílu STUDNA?) a ještě tak herní magazín Re-Play.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. září 2012
    Ranč u Zelené sedmy jsem nesnášel, karikatura venkova, politická korektnost, "uděláme ze sebe skanzen a budou se na nás jezdit koukat Germáni" a přiteplenej Amík. Fuj :)
  • upraveno 19. září 2012
    Hlavně nechápu, proč se televize musí opičit? Proč jedna točí Základku a druhá Gympl, obojí má být komedie ze školního prostředí?
    Ze současných seriálu mě zaujalo akorát Vyprávěj, ale to nesleduji, protože mě nebaví hlídat vysílací časy.
  • upraveno 19. září 2012
    flanker.27. já teda, když něco nesnáším, tak se na to nedívám :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. září 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. září 2012
    Zelená sedma byla hodně dávno, a rodiče na to koukali, tak jsem sem tam něco zahlíd, pozdějc to bylo v době, kdy jsem akorát chodil z práce, tak jsem zase občas něco zahlíd :)
  • upraveno 19. září 2012
  • upraveno 19. září 2012
    brbr: ukládáš dítě?
    přesvědčilas mě, přes zimu to skouknu. :-)
  • upraveno 19. září 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 19. září 2012
  • upraveno 19. září 2012
    Nevada: Čistě pro zajímavost, seriál Základka tam chválí :-)
    (neviděla jsem, možná se podívám... proč ne, jsem na mateřské .-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. září 2012
    Gympl nebo základka nic, já se přijdu koukat, až to budou Jesličky...
  • upraveno 19. září 2012
    Flanker: ten seriál se nejmenuje Jesličky, ale Ententýky :-) Jak vidíš, pokryta je každá etapa života, mám pocit, že už bylo i něco o důchodcích.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 19. září 2012
  • upraveno 19. září 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. září 2012
  • upraveno 19. září 2012
    Krisa: Někteří se smějí:-) Možná nemáme ten správný smysl pro humor, potřebný k tomu, abysme to pochopily:-)))
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.