Oblíbené songy našich milých postav z Písně.

upraveno 6. června 2012 v Rozličný pokec
Když jsem končil střední tak jsme si se spolužáky dělali srandu z ostatních tím že jsme k nim přidávali oblíbené knihy nebo písničky podle jejich charakterů, na některé to pasovalo míň na některé víc a u některých jsem chcípaly smíchy. Tak mě napadlo co to převést na postavy z knihy? Jaký oblíbený písně by asi měl Ned Stark, Cersei a tak? Aby ta písnička vystihla jejich charakter buď pravdivě ale lépe ještě parodicky, nemusí celá, stačí název :D

Například:

Ramsay Bolton: Mám rád vůni tvý kůže.
Lyanna Stark: Ať je jak vítr.
Sansa Stark: Měls mě vůbec rád.
Margaery Tyrell: Už nejsem volná.
Mellisandre: Červená se, line záře.
Tyrion: Stříhali dohola, malého chlapečka.
Rod Starků: Každá trampota má svou mez.
Mance Nájezdník: Zima, zima, zima
Varys: Kdepak ty ptáčku hnízdo máš
145791013

Komentáře

  • upraveno 8. srpna 2012
    A co teprv bluejay - to je krasotinka
    image
    And now flush him to the toilet! :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. srpna 2012
    WC sojka
  • upraveno 8. srpna 2012
    flanker.27 napsal(a):

    WC sojka

    Citát z Big Bangu na téma, co s bluejayem :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. srpna 2012
    BBT mi uchází...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 8. srpna 2012
    Staré město -
    Orlí hnízdo -
    Vysokozahrada -
    Mohylové vrchy -
    tohle skvěle sedí k Dany -
    Za zdí (tady si ale nejsem jistý, jestli jsem si správně přeložil text) -
  • upraveno 12. srpna 2012
    Píseň pro Theona. Doslova :D
  • JayJay
    upraveno 15. srpna 2012
    Jarla napsal(a):

    A co teprv bluejay - to je krasotinka

    Já raději Perisoreus infaustus (sojka zlověstná)... to ke mně sedne líp... :o)
    A jestli někdo v tomto topicu začne s tím, že má pro mě písničku... takovou dětskou s chytáním, škubáním vařením a jezením,... tak nebudu rád. :o)
  • upraveno 15. srpna 2012
    Jay napsal(a):

    Jarla napsal(a):

    A co teprv bluejay - to je krasotinka

    Já raději Perisoreus infaustus (sojka zlověstná)... to ke mně sedne líp... :o)
    A jestli někdo v tomto topicu začne s tím, že má pro mě písničku... takovou dětskou s chytáním, škubáním vařením a jezením,... tak nebudu rád. :o)
    Proč? Vždyť je taková hezká, s praktickým využitím... xD
  • upraveno 15. srpna 2012
    Pieseň polovice Ašaja, Melody, Thorosa:
    Poznate snaď lepšiu odu na oheň?
    EDIT: eŠte sa môžu pridať pyromanceri
  • upraveno 15. srpna 2012
    Bleskurychli lord/Cat Thorosovy -
  • upraveno 15. srpna 2012
    Malíček:

    Ta skladba by se hodila i do komiksovýho filmu - ve chvíli, kdy vyjde "evil plan" :D
  • upraveno 15. srpna 2012
    Píseň ledu a ohně:

    A když vidím Malíčka, tak si vždycky vzpomenu na tohle video :D.
  • upraveno 19. srpna 2012
    Robb Stark: Long live the king od Sabaton (pozměnit pár jmen a celkem dobře to na něj sedí:D
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 19. srpna 2012

    Tak tohle je pro všechny žoldáky - anejen ně - z písně...
  • upraveno 21. srpna 2012

    treba komentar?
  • upraveno 23. srpna 2012
    Roose Bolton
    Smraďoch- Pamatujete, jak v Přátelích zpívá Pheobe písničku 'Smelly Cat' a do Češtiny je to geniálně přeloženo jako 'Smraďochu, Smraďochu...'? Bohužel nikde nemůžu najít video ;(
  • upraveno 23. srpna 2012
    Lady Thaeresa: To bylo Phoebino nejlepší dílo!:-D Už několik let tu píseň nemůžu dostat z hlavy:-))) Našla jsem jen toto:
    Ale je to jen kousek :-( Bez nejlepší části - refrénu:-)
  • upraveno 23. srpna 2012
    Jj, Smraďocha už jsem tady dávala :D.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. srpna 2012
    Já to nesnášel, páč jí vždycky tleskali jak je skvělá, přitom je to jako v Trpaslíkovi: Jak to říct, abych tě neurazil? Nebudeš slavnej, protože... umíš hovno!
  • upraveno 23. srpna 2012
    Jasná Aša :-) "Mně jsou k smíchu zvuky milostných strun, jenom silným patří žezlo a trůn. Mou muzikou je marš, s mocným se spoj, slabé sraz. Moje zem je zemí vyvolenou, ostatní chci vidět na kolenou..."

    I korunu má. Kdo dělal casting, zaváhal... :-)))
  • upraveno 23. srpna 2012
    Flankere, ale texty měla náhodou skvělé:-D Se zpěvem to bylo trošku horší...:-) Hlavní je, že ji to bavilo:-)
  • upraveno 23. srpna 2012
    Tyna napsal(a):

    Jasná Aša :-) "Mně jsou k smíchu zvuky milostných strun, jenom silným patří žezlo a trůn. Mou muzikou je marš, s mocným se spoj, slabé sraz. Moje zem je zemí vyvolenou, ostatní chci vidět na kolenou..."

    I korunu má. Kdo dělal casting, zaváhal... :-)))

    Ano, jasná Ašina písnička:-) Tu pohádku jsem vždycky měla ráda:-)
  • upraveno 23. srpna 2012
    Ano, jasná Ašina písnička:-) Tu pohádku jsem vždycky měla ráda:-)
    Zvláštní, že je úplně neznámá, na rozdíl od písničky druhé princezny ve stejné scéně "Když se načančám" (Sansa ve svém rané fázi?), která se stala megahitem: -)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. srpna 2012
    Jo, Když se načančám občas prozpěvovala Eliška, když mě zlobila :)

    Michelle: Zápal jí neberu, ale v tomto případě dávám naprosto za pravdu Jarle, jakto, že jí nikdo nebyl schopen říct pravdu do očí.
  • upraveno 23. srpna 2012
    flanker.27 napsal(a):

    Jo, Když se načančám občas prozpěvovala Eliška, když mě zlobila :)

    Michelle: Zápal jí neberu, ale v tomto případě dávám naprosto za pravdu Jarle, jakto, že jí nikdo nebyl schopen říct pravdu do očí.

    Pže by se odstěhovala? :-P
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. srpna 2012
    Tak sbohem a šťastnou cestu...
  • upraveno 23. srpna 2012
    Tyna: Když se načančám jsem si pouštěla, když jsem se chystala do víru zábavy:-DDD Obě dvě ty pohádky se mi moc líbí, hlavně kvůli těm písničkám:-)
    flanker: K Phoebině trhlé osobnosti se to dokonale hodilo, prostě ji takovou měli rádi a nechtěli jí kazit radost :-)
    (Já bych jí asi řekla, že zpívá naprd, ale já hold nemám takový charakter, jako její seriáloví přátelé:-D)
  • upraveno 23. srpna 2012
    Hehe, aby se jí nestalo to, co mé sestřence. Taky neumí zpívat, ale nikdo jí to natvrdo asi neřekl....až vlastní tříletý syn "Maminko prosím tě, nezpívej!" "A proč ? Nemáš tuhle písničku rád?" "Maminko je to stlašné a bolí mě ušička vždycky."
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. srpna 2012
    Je odvaha říct příteli, že ze sebe dělá šaška, jenže od toho by přátelé měli být...
  • upraveno 23. srpna 2012
    Mám takovou kamarádku, která strašně ráda hraje na kytaru a zpívá, ale trhá to uši... Nemáme problém jí to říct, vždycky to řekneme jakžtakž hezky, vtipně a ona to pochopí a snaží se nás nemučit:-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.