Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1303133353675

Komentáře

  • JayJay
    upraveno 16. srpna 2012
    No, tak já si rozmyslel dvě povídky, a jelikož nejdelší pro mě je samotné překlepávání do kompu (a navíc mi vypadlo teď asi deset dní, kdy se místo u kompu budu toulat na plachetnici), tak se obávám, jestli odevzdám v tomto kole alespoň něco... :o( A štve to o to víc, že jsem si původně říkal, že se mi tato témata nelíbí.
  • upraveno 16. srpna 2012
    Nevymlouvat a psát .-))
    Stará pravda - když na to sednete, napíšete si osnovu v bodech a pak ji začnete v libovolném pořadí doplňovat, tak už to jde skorem samo. Nejtěžší je kápnout na námět.
    Takže se do toho konstruktivně pusťte, pokud vás již něco napadlo :-)
  • upraveno 16. srpna 2012
    Hm, šestnáctýho, tak že bych pomalu taky něco vypotila? :-P
  • upraveno 16. srpna 2012
  • upraveno 16. srpna 2012
    Šerif hlásí, že přišly teprve dvě povídky !

    Pokud chceme v následujících letech číst něco z "Ledu a ohně" - musíme si to napsat sami :-D
  • upraveno 16. srpna 2012
    Psanci hlásí, že by ustavičně psali, kdyby neměli zrovna náladu stavět v The Sims školu :D.
  • upraveno 16. srpna 2012
    Sexy crazy miss sunshine 2012 hlásí, že už to má slibně rozjetý.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. srpna 2012
  • upraveno 16. srpna 2012
    Vadí to :D? Hrála jsem už jedničku, teď hraji trojku. Jsem ale strašně zlá a simíky vraždím, když se mi nehodí (muhehe!) :D.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. srpna 2012
  • upraveno 16. srpna 2012
    :D Lol, tak to mě nenapadlo. Zatím tu mám jen Targaryenovskou rodinku :D.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. srpna 2012
  • upraveno 16. srpna 2012
    Nn, jsem s nimi hrála jen chvíli. Dany si nakonec vzala Tonyho Starka :D.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. srpna 2012
    :D Fuck the Rules, Stark and Targaryen forever :D
  • upraveno 16. srpna 2012
  • upraveno 16. srpna 2012
    Copak ona nechce zdegenerovat? :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. srpna 2012
    Jedna z takých stránok: http://simsofthrones.tumblr.com/ :)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 16. srpna 2012
  • upraveno 16. srpna 2012
    :D No, já tam vždycky mixuju, jak nejvíc to jde, abych pak byla překvapená vzhledem potomků. Takže např. tlustou bílou siminku s modrýma očima a blond vlasy dávám většinou dohromady s vychrtlým černochem :D. Dany je bílý vyžle, takže jsem ji dala dohromady s vypracovaným černovlasým týpkem :D.
    A příbuzní se tu brát nemohou :/ (až od vlástňat).
    Gepeto: ta stránka je lol :D.
  • upraveno 16. srpna 2012
  • upraveno 16. srpna 2012
    MU: ale jde to obejít jedním hackem MUHEHE! :D (ten stejný tuším umožňuje "woohoo" - šak víte co - mezi/s teeny (hodí se asi k Dany :D) a těhotenství teenů a chlapů :D. Ale ještě jsem to nezkoušela :D.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. srpna 2012
  • upraveno 17. srpna 2012
  • upraveno 17. srpna 2012
    Jakéže je vlastně téma?: :D
  • upraveno 17. srpna 2012
  • upraveno 17. srpna 2012
  • upraveno 17. srpna 2012
  • upraveno 17. srpna 2012
    Vlcacka: aj, tak to teď ještě sehnat nějakého modrovlasého týpka :D. A Tonyho poslad do bazénu s plotem okolo :D.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. srpna 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.